От януарската дружина Яна първа зъбче има :)

  • 13 445
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 249
Они, не знам за маята, ама го предпочитам във вид на биричка Joy

# 286
  • Мнения: 164
Егати жегата  ooooh!

много хубав бебчета сте показали и на били били, и на Гери и Голям мъж Никола,се убави дечица , ако съм пропуснала някога да прощава.
Ние хсамо цвърци това дете, от вчера се е научила и не спира да цвърка.
Браво ,че на Петето и харесва тиквата , дано и другите пюренца ги приеме.
Ние май ще се узориме с тия пюрета. Whistling
Айде ,че ока...

# 287
  • софия
  • Мнения: 30
Иники много ме разсмя  Joy Joy Joy

Доника,идеята е много добра но да видим да ли може да я осъществим,

 newsm59 Тобито!!! ura

И аз днес тичах да събирам документи за каката и се надявявам до края на седмицата да я запиша.Още немога да повярвам ,че сме класирани.

# 288
  • Мнения: 164
Они, не знам за маята, ама го предпочитам във вид на биричка Joy



 И аз така  Peace

# 289
  • Мнения: 61
 Они, нашите кърмачки януарки си падат класици - пият биричкате, та ушите им пукат. А, питай ги лошо ли им е.

 Яденето приключи успешно - това значи, че всичко изядено, детето спи, а аз имам да мия съднки. Много ми се искаше да му дам круша с яблъка, както ви казах, но поради огромното внимание, което обръщам на етикети и бурканчетата, съм взела крушата на Сънвал, вместо коктейлчето на Нестле. Нищо де, круша на Сънвал не беше ял, вече яде.

 Значи тези с лекторите по злосвекървие - запивайте си лекциите, после ще ми дадете да уча за изпита.  Mr. Green

# 290
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте  Hug
Днес изпратих нашият ученик малко при баба му за ваканцията, че  между 4 стени седи ли се?
Пък и аз малко да почина, че ако не е единият, с другият се занимавам. А като заизлизаме, то е сваляне на количка, после на голямо колело...по 30 мин. слизаме и се пребираме ooooh!

Добро утро
Аз от 2-ри април съм в майчинство. За 1-ви април ми преведоха парите, ама за останалата част... ц. Ама ако до началото на юни  няма нищо, ша звъня да са разправям. Иначе работодателя на 10-ти април ги е внесъл декларациите.


Сладурчеста- и при мен от 3 април влиза в сила декларацията, а за 1,2 април получих превод, но като гледам , даже не е въведена в системата на НОИ. На посочените телефони, обикновенно дават справка, но сега автоматично ме изключват  newsm78, вероятно, поради причината посочена от Павлина-К  Ще чакаме, няма как #2gunfire

# 291
  • Мнения: 73
здравейте и от мен,
 
голям кеф тез два дни времето е супер - без да е мн слънчево, че като нямам кола и не ми се ходи на плаж на централния само тичам по разходки с количката. но утре ще гледам едно Волво V40и се надявам да ни хареса и да го вземем, че вече не издържам....

сега правя сирене и дано да стане, ако стане, повече няма да си купя - кисело мляко правя вече и вземам да задобрявам - пъррите пъти беше по-рядко, този път го докарах. някой да знае идейки за правенето на кисело мляко и сирене, които могат да ми помогнат да ги правя по-добри?

онази вечер ходихме на гости с Дивна и тя като се окори в 22 и така един час, а после през нощта се събуди поне 4-5пъти, нооооо снощи бях в промоция - та се буди да яде към 23 и после ме пробваше и в 3, но снощи си е спала и се събудих в 6, когато реши да яде, малиии, ми аз не бях спала 6часа на куп повече от месец и половина - и днес имам супер сили, хихи.

лек ден мацки

п.с Таис, честит рожден ден на патерици   bouquet

Тоби - честит рожден ден   bouquet

абе, Варненски мацки - искате ли вече да си направим сбирка тея дни?

# 292
  • Мнения: 490
хехе лошо няма ,кой както предпочита. Тук ме съветваха за повече кърма  да пия по една чашка бира Гинес- много помагало  Joy
но несъм пробвала, аз рядко пия алкохол

# 293
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте и от мен,
Тобито- честит рожден ден- всичко най-хубаво ти желая, зсдраве, щастие и сбъдване на всички твот мечти bouquet  bouquet  bouquet
Днес моята яде пюре от ябълка- уж й хареса, ама очаквах да й хареса повече от моркова, все пак това е далеч по-сладко, все пак хапна няколко лъжички, но после си навакса със сукане и АМ, далече е ощв момента, в който ще успея да заместя цяло ядене- когато-тогава, да мие ижва и здрава.
Били-Били- аз правя така- първо кърмя, после давам АМ на едно хранене, правя така, защото само кърма не и е достатъчна, но пък не искам да да се откаже да суче. От доста време вече бебока се храни така, няма проблеми.
Всички бебоци са разхошни Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 387
Заповядайте в новата тема... http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=400270.new#new

този път е мой ред...

# 295
  • Мнения: 1 341

Тайс, Евжени как успшявате да изцедите толкова- все съм ви се чудела  newsm78 Аз нищо не мога да изцедя  newsm78

ооо аз съм известна крава Мунтафонка. С Кети раздавах кърма наляво и надясно. Но за 200-220 изцеждам и двете гърди. като тази, от която е ял изцеждам окол 30 грама

Общи условия

Активация на акаунт