ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 19

  • 24 758
  • 440
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 12
ЙЕП! ПЪРBА Grinning Flutter

# 2
  • Мнения: 2 425
Пу и аз.
Изпуснах от части снощния епизод, ще наваксам днес. От малкото, което гледах, разбрах само, че това са им страховете. Ще се върна в старата тема, да видя какво сте писали по въпроса.

# 3
  • София
  • Мнения: 625
И аз видях, че подминахме 30 стр., но чаках megelinka да направи нова тема! Тя нещо се загуби тези дни, почувства се липсата и!
Xyz благодаря за темичката, но може ли леко да я пооформиш!

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 104
запис

# 6
  • Мнения: 5 622
Темата им нужда от оформяне, не е само да я пуснеш  Laughing

Снощната серия беше ултра излишна за мен и който не е гледал, не е изпуснал много  Wink  Peace

# 7
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
На мен пък ми беше супер забавна серията снощи. А сънят на Маймунчо беше върха Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 650
Има ли я качена серията?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 567
Има ли я качена серията?

Заповядай:

http://vbox7.com/play:4a8dbcf6

# 10
  • Мнения: 0
И аз видях, че подминахме 30 стр., но чаках megelinka да направи нова тема! Тя нещо се загуби тези дни, почувства се липсата и!
Xyz благодаря за темичката, но може ли леко да я пооформиш!

Ще я пооправя, обещавам. Embarassed Нямам време сега Sad

# 11
  • Мнения: X


Снощната серия беше ултра излишна за мен и който не е гледал, не е изпуснал много  Wink  Peace
Peace и за мен. Имам чувството, че беше някаква пародия Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 104
На мен ми беше супер смешно как Анастасия стърже сирене върху юфката на Димитър и Явор, как Явор казва на Елица "Искам да ти направя още деца"...забавно беше. Имаше такава серия и в Трий Хил. Ама точно в най-нажегания момент в сериала  цял епизод абсурдни сънища... newsm78

# 13
  • Мнения: 3 372
Дано и днес има серийка да видим дали Андрей ще намери Маринчето

# 14
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте! Имах аз малко лични ангажименти- РД на малката, кръщене, имен ден.... Обещавам следващата да ви я пусна  Hug Благодаря на xyz   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт