Re: ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 18

  • 30 353
  • 477
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 12
Един човек,който познавам,който твърди,че има доcтоверна информация от cигурен източник ми каза,че Cофченцето щяла да роди близнаци и да умре при раждането...и така напуcка cериала... Хммм Laughing доколко може да cе вярва - НЕЗНАМ Simple Smile между другото много беше краcива Марина в този епизод Heart Eyes
Верно  ли.Е  ще  е  много  гадно ,ако  найстина  стане  така.Мартин  сам  ли  ще  ги  гледа.
Чеcтно казано малко не вярвам на този човек ама той някои работи ми е казвал детo накрая cа ce cлучвали...незнам  но толкова упорито твърди че cъc cигурноcт знае,чеее...Казвам му "абе човече казаха че ще има замеcтничкa" той пак НЕ ТА НЕ ЩЯЛА ДА УМРЕ   #2gunfire Stop много ще е гадно за Марто Heart Eyes Не вярвам cценариcтите да cа такива гадняри Wink

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 14:08 от Поли`

# 466
  • Мнения: 886
мартина ,  Ана не е майката на Мартин. Тя е починала. Борис не е  знаел, че бебетата са две когато и предлага да замине с него за Германия, а май не е знаел и , че не са били разделени с Димитър Mr. Green

kolibka , сценарият се адаптира за всяка отделна страна в зависимост от особенностите. Следват се сюжетни линии, но не и героите. Представи си маймуната в германския Mr. Green
От него всъщност даваха 3391 епизод така, че не могат да се сравняват.

Elizabett , нищо не е станало Laughing. Серията беше юбилейна (100 на бой) за това как би могло да е, на всеки от героите според желанията му Mr. Green. На мен ми допадна -весела и свежа, трябва да я гледаш Hug

# 467
  • Мнения: 1 008
Някой набързо ще разкаже ли какво е станало снощи ?
Praynig

# 468
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Значи Мартин си мисли, че Анастасия му е майка, и че Елица му е сестра. Той не знае, че има друга майка и съответно може да има още братя и сестри. Голям майтап ще е,ако се окаже, че София му е сестра. Или пък Нора и Кристиян....

# 469
  • Мнения: 1 666
Значи Мартин си мисли, че Анастасия му е майка, и че Елица му е сестра. Той не знае, че има друга майка и съответно може да има още братя и сестри. Голям майтап ще е,ако се окаже, че София му е сестра. Или пък Нора и Кристиян....

Не може да има други братя и сестри, защото майка му е починала. Освен ако не ги е раждала преди да се ожени за Борис, ама тогава стават големи научни фантастики.... Crazy

# 470
  • Мнения: 886
Голям майтап ще е,ако се окаже, че София му е сестра. Или пък Нора и Кристиян....

Това ми хареса Peace . Нора едва ли, но пък защо не  Кристиян... newsm78 знаем, че Силвия е имала връзка с Борис когато той се запознава с Ана. И ако Крис се окаже влюбен в Марто ooooh! ще бъде голям резил  hahaha

# 471
  • Мнения: 519
   Хмм,едва ли.Все до сега щеше да прояви някакъв интерес към Марто.

# 472
  • Мнения: 1 495
Между другото в някоя от сериите Борис каза на Силвия (или на Крис , не се сещам Grinning), че приема Крис като собствено дете , от там веднага ми пресветна лампичката  , че Кристиян наистина може да е дете на Борис , знаейки , че със Силвия са имали връзка . Не се учудвам ако на по - късен етап и това изникне Wink.

# 473
  • Мнения: 12
Абе хора, според мен няма да е бременна Марина. Щото с извинение, но те с Пецата не са правили секс, а тя му е направила една свирка. Поне така аз си мисля. Спомняте ли си как дадоха сцената, че Пецата си закопчаваше панталона, а тя си беше напълно облечена на леглото и само се отдръпна така назад с един погнусен поглед.... Такова е моето виждане за нещата.
....от cайта на забранена любов....

Епизод 95

Марина се съгласява да прави секс с Пецата

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 16:45 от Поли`

# 474
  • София
  • Мнения: 104
Аз бях чела някъде, че Валери и Мартин се оказват братя.

# 475
  • Мнения: 12
Аз бях чела някъде, че Валери и Мартин се оказват братя.
hahaha

# 476
  • Мнения: 529
Аз бях чела някъде, че Валери и Мартин се оказват братя.
#CrazyОлеее,това ще е  егатиии ужаса.

# 477
  • Мнения: 0
НОВА ТЕМА
че има доста ценни неща тук...за да отива зян темата в жертва на някой модератор.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт