Re: ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 18

  • 30 363
  • 477
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 841
Страхотна серия, забавлявах се много! Страхотно попадение на сценаристите, така вярно отразиха всички страхове и скрити желания на героите, че не е истина... Браво на тях  Peace Peace Peace

Единственото, което бих добавила, е яка хомо-сцена между Крис и Валери, и в един момент се оказва, че всичко се случва в стъклена стая и отвън ги наблюдават ВСИЧКИ останали герои от сериала  Twisted Evil

# 451
  • Мнения: 2 131
Много ми хареса снощната серия, доста поосвежи сериала. Обаче да не им става навик на сценаристите, щото ще стане скучно.
Ама вярно как ни изпързаляха с близнаците и бременната София  Joy

# 452
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
и на мен не ми хареса. Една серия на вятъра си беше това. Само да разтакават нещата.
Всъщност цялата серия беше за това как да разбере Андрей къде е Марина!!!  Crossing Arms

# 453
  • Мнения: 165
и на мен не ми хареса. Една серия на вятъра си беше това. Само да разтакават нещата.
Всъщност цялата серия беше за това как да разбере Андрей къде е Марина!!!  Crossing Arms
и аз мисля така. Иначе как щеше да намери Марина!

# 454
  • Мнения: 1 497
Момичета , аз снощи не видях да дават филма Sad. Даваха ли го , аз се приготвих в 22h да си го гледам и видях на програмата на Нова , че след това благотворително шоу започват веднага Господари на ефира , май съм пропуснала  Sad.

# 455
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз съм леко разочарована от снощната серия. Очаквах по-големи изненади, както обещаха в Календар...

# 456
  • Мнения: 852
Момичета , аз снощи не видях да дават филма Sad. Даваха ли го , аз се приготвих в 22h да си го гледам и видях на програмата на Нова , че след това благотворително шоу започват веднага Господари на ефира , май съм пропуснала  Sad.


даваха го

# 457
  • Мнения: 838
Знаете ли колко серии е първия сезон?
Вчера беше 100-тна серия, не мога да повярвам, че толкова бързо се изнизаха.

# 458
  • Мнения: 12
Един човек,който познавам,който твърди,че има доcтоверна информация от cигурен източник ми каза,че Cофченцето щяла да роди близнаци и да умре при раждането...и така напуcка cериала... Хммм Laughing доколко може да cе вярва - НЕЗНАМ Simple Smile между другото много беше краcива Марина в този епизод Heart Eyes

# 459
  • Мнения: 1 484
Един човек,който познавам,който твърди,че има доcтоверна информация от cигурен източник ми каза,че Cофченцето щяла да роди близнаци и да умре при раждането...и така напуcка cериала... Хммм Laughing доколко може да cе вярва - НЕЗНАМ Simple Smile между другото много беше краcива Марина в този епизод Heart Eyes
Верно  ли.Е  ще  е  много  гадно ,ако  найстина  стане  така.Мартин  сам  ли  ще  ги  гледа.

# 460
  • Мнения: 838
Ще променят сценария заради Софи-то? Странно, нали не е български и е написан предварително, еднакъв за всички държави, които правят филма?

# 461
  • Мнения: 889
Цитат
..............Мартин  сам  ли  ще  ги  гледа


Едва ли. Сигурно ще му е трудно, ще даде едното бебе за осиновяване, след години те ще се срещнат и .........до   3356  епизод Joy

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 13:59 от .mira.

# 462
  • Мнения: 1 497
Някой набързо ще разкаже ли какво е станало снощи ?

# 463
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 275
Настина ще е жалко ако стане така.  Rolling Eyes Момичета, я ме светнете нещо по един въпрос. От известно време се чудя защо Борис не знае за съществуването на Явор. Аз до колкото разбрах Мартин е по-голям от Елица с 3-4 години. Или Ана не е майката на Мартин....

# 464
  • Мнения: 1 497
Да, Ана не е майка на Мартин. Иначе до колкото знам Борис се жени за Ана след като тя ражда близнаците , но той не знае , че са близнаци , а мисли , че Анастасия има само едно дете - Елица .

Общи условия

Активация на акаунт