L'oreal Excell 10'

  • 7 459
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
От толкова добри отзиви ще взема да се боядисам и аз с нея Simple Smile А кой номер е цвета на рекламата?

# 16
  • Мнения: 37
При условие ,че има амоняк може ли да изсветли косата с един тон ?!

# 17
  • Мнения: 271
С тази боя на фризьорски салон ли се боядисвате,или самички у дома newsm78?!

# 18
  • софия
  • Мнения: 25 465
Още преди да започнат да я продават тук (февруари месец), си взех от Италия и се боядисах. Първоначалните ми впечатления бяха като на повечето от вас: хубав цвят, макар и малко по-тъмен от желаното; малко време за боядисване; много удобно сам да се боядисаш; дълго време (фактически и до момента) цветът не пада, НО: преди 2 седмици ходих при фризьорката ми да се подстригвам и без да й казвам нищо или да питам изрично, докато ме сушеше ме попита: "Не знам какво си й правил на косата си тук (посочи частта от боядисването с Лореал), но ти е много изтощена и много се заплита." Аз също бях забелязала, че доста ми беше понацъфтяла, а принципно нямам такъв проблем. Косата ми е до раменете. Заговорихме се и тя ми каза да се замисля, щом за 10 мин. се получава толкова добър резултат откъм покривност, доколко е щадяща подобен вид боя.
Въпреки, че вече и тук има, не съм и не бих купила пак (скоро  Rolling Eyes) Може би, докато отново не се поддам на масовата реклама.

# 19
Za razlika ot drugi boi, tezi na L'Oreal ne iztoshtavat, a podhranvat kosata kato ednovremenno i davat cviat  Zatova ima i takyv bliasyk. Vyv formulata na Excell 10 prosto e promeneno saotnoshenieto na kolichestvoro na oxydanta i zatova cvetyt se razvuva po-burzo ot ostanalite. Po nikakyv nachin ne e po-agresivna. Osven tova Ph na Excell 10 e 9 - po-blizo do estestvenoto, za razlka ot ostnalite boi- s 10.

Excell 10 e po-gusta krem-boia- za da ne teche pri nanasiane. Za mnogo dylgi, gusti kosi triabvat 2 boi. Preference e po-techna.
 
Casting e bezamoniachna boia- pokriva po-malko belite kosi i e podhodiashta za mladi momicheta. Predstoi smiana na balsamcheto, koeto shte sydyrja pchelno mlechitse.





# 20
  • Мнения: 1 685
Аз съм впечатлена от тази боя.Косата ми никога не е имала такъв блясък,каквато и боя да съм ползвала досега.Единствената ми забележка е,че цветът стана малко по-тъмен,а не съм надвишавала времето.

Това е точно и моето впечатление Peace -остава сега и като трайност да ме удовлетвори/боядисана съм само от 2 дни/  Flutter

# 21
  • Мнения: 93
Ей, момичета, дайте още отзиви, че съм се навила да се боядисам много светло руса, като основата ми е патешко жълто, което постигнах след обезцветяване с блондор.  Crossing Arms Дали ще получа желаното светло русо?  newsm78

# 22
  • Мнения: 198
Преди седмица се боядисах с нея.Взех си номер 5.3 златисто светло кестеняв.Косата ми стана много лъскава и жива,но за съжаление почти черна.  Rolling Eyes Преди да се боядисам косата ми си беше доста светла,но пък и аз да си призная я подържах към 20 мин.

# 23
  • Мнения: 1 685
Аз съм впечатлена от тази боя.Косата ми никога не е имала такъв блясък,каквато и боя да съм ползвала досега.Единствената ми забележка е,че цветът стана малко по-тъмен,а не съм надвишавала времето.

Това е точно и моето впечатление Peace -остава сега и като трайност да ме удовлетвори/боядисана съм само от 2 дни/  Flutter

 Peace След повече от месец и половина все още си държа на мнението-от трайността също съм доволна и даже прескачам този месец боядисването съвсем спокойно.Значи единствено с цвета трябва да се внимава Naughty -определено става доста по-тъмно от показаните в каталога и трябва да се предвиди това  Hug

# 24
  • Мнения: 93
Боядисах се миналата седмица и цвета стана точно като в каталога. Доволна съм. Но следващият път ще си взема нещо по-светло.  Flutter

# 25
  • Мнения: 120
Боядисах се миналата седмица и цвета стана точно като в каталога. Доволна съм. Но следващият път ще си взема нещо по-светло.  Flutter

Боята наистина е страхотна и я намерих на хубава промоция!

# 26
  • Мнения: 3 266
Наистина ли няма черна?  Confused

# 27
  • Мнения: 2 562
Вече три пъти се боядисвам с тази боя.От това се подразбира че съм доволна.Иначе и аз я държа 15 минути,става по-наситена,но пък на мен ми харесва резултата.Дори тези дни пак трябва да се мацам  Grinning

# 28
  • Мнения: 121
А някой пробвал ли е този цвят?
http://www.ivis.bg/products_images/8.13.jpg

# 29
  • Мнения: 0
Аз също съм си харесала този цвят и ми е интересно някой има ли впечатления за него, и дали става същият защото смятам да се потъмня малко с него ама да не стане кафяво  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт