На море в Турция - all inclusive, тема 6

  • 48 135
  • 437
  •   1
Отговори
# 315
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Няма да те стреляме спокойно  Mr. Green Twisted Evil

# 316
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте, от първата тема ви чета и благодарение на вашите мнения и предимно на Мона Лиза си избрах да почиваме в Алания Делфин де лукс Ресорт. Та сега да се отчета и се надявам да съм полезна и на други.

Хотела и обслужването е супер - напълно покриха нашите очаквания. Изкарахме си прекрасна почивка.

Имам две забележки:
1. Ние бяхме в стая sea side, т.е. към основния басейн - там са игрите и често след обяд има анимация и съответно няма спане. Дори при затворени прозорци и пуснати пердета шума е доста голям. Ако искате да сте на по-спокойно място - трябва да си вземете стая откъм релакс басейна.
2. Втората ми забележка е относно детската анимация - някак си през деня какичките не успяваха да ги увлекат децата.

# 317
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Много се радвам, че ви е харесал хотела  Hug
аз не съм с деца .... и затова тези минуси, които споменаваш не съм го взела под внимание  Embarassed

не им ли хареса лунапарка?

# 318
  • Мнения: 1 341
момичета, преди малко влязох в Бояна МГ. Там ми казаха, че по-добре от сега да си резервирам септември море в Турция, защото септември било най-предпочитаното време от българите и за това още сега били на 50 процента пълни полетите. Още повече, че от хотел до хотел с еднакви звезди имало разлика.
Вие  какво ще кажете. Дали това е зарибявка или наистина е така?

# 319
  • София
  • Мнения: 281
лунапарка работи само от 19.30 до 21.30 и ние тичахме от мини диското да хванем последните минути от лунапарка, но ни хареса на всички!

хотела си и е супер - само исках да спомена тези неща, че може да има някой, който държи предимно на това!


мона лиза   bouquet

# 320
  • София
  • Мнения: 18 679
Дали това е зарибявка или наистина е така?
Зарибявка е според мен Simple Smile

# 321
  • Мнения: 126
Tatjana  много благодаря     bouquet   зависи от финансите  и за колко ще го  продават началото на  септември , но май MIRACLE RESORT 5* за сега най ми харесва...трябва да проуча мненията за този хотел
   

# 322
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ами 80% от моите приятели ще ходим на море в Турция, септември  Laughing Незнам дали е зарибявка, аз вече си запазих, места имаше.

# 323
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, от моите пък 80% няма да ходят никъде, криза е все пак Mr. Green

# 324
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Криза, не криза човек трябва да разспусне малко, то иначе не се издържа. Ходила съм на Кушадасъ преди години, да видим сега в Мармарис дали ще ми хареса.

# 325
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, как няма да ти хареса, почивчицата си е почивчица. Нямам търпение да идва септември. Ние в понеделник заминаваме с децата на нашето черноморие, но то с две малки хлапета, едното от които пълзи със скоростта на светлината - каква почивка ooooh! На плажа ще съм като сурикат, непрекъснато оглеждайки се къде точно са двата вредителя, единият насам, другият натам Crazy Затова септември ги връчвам на баба им и - здравей, Анталия Hug

# 326
  • Мнения: 11 747
Не е зарибявка - септември е най- силния месец за пътувания в чужбина на българите, не само за Турция, но особено за Турция. По- натоварен е до 15 септември, защото после започва училището и които имат деца в тази възраст се съобразяват и с това.
Миналата година в средата на юли, вече нямаше места в чартъра за началото на септември, места в хотелите отделно.

# 327
  • Мнения: 1 006
след щателен оглед на офертите в Он травел и Астрал се спрях на: Delphin Delux Resort, Long Beach Resort hotel and spa, Kervansaray Hotel kondu, Mirada del Mare, Queen Elizabeth, ако някои има инфо да казва, но така или иначе към Делфина съм се наточила  Laughing

# 328
  • Мнения: 4 422
Exx много пишете,едвам изчетох повечето.  Grinning
Върнахме се от Делфин Делукс Резорт 5зв -уникалноооооооо.Очаровани сме ,бихме отишли пак.  Peace Отговаря си на звездите абсолютно.Храната е божествена,престъпно изобилна,качих кг,а по принцип съм много слаба и много трудно качвам..Имаше дрехи дето ги върнах необличани по тая причина  #Cussing out Може ли толкова много и такива вкусни неща,нон-стоп..Дори докато лежиш на шезлонга минават с колички и все нещо за пиене и ядене предлагат  Grinning кафе,чай,безалкохолни,коктейли-без и алкохолни,пилаф,краставици и моркови,които с ръкавици пред теб белят,а краставиците и солят..

А пък за хората дето работата им е да ти почистят очилата, докато се печеш покрай басейна  Shocked Shocked думи нямам.Очилата ми толкова лъскане с по 3 различни кърпи не са виждали откак са купени  Joy
Супер кухня,супер анимация-много добър екип особено представленията ,които видяхме,много ни впечатлиха..Имаше една руска група-брейк,акробатика и един с велосипед-акробатика,имаха страхотна хореография и бяха много забавни и технични.Единия докато се въртеше на темето си се съблече и остана по слипове,ей така с крака нагоре и върху главата си  hahaha
За децата-миниклуб, лунапарк-много хубав и детски кът-също чдесен.Сина,който е на 12 г ,го включваха в игрите по водна топка,беше очарован.Парзалките са много добри,изтъркахме банските да се пързаляме Grinning
Вносен алкохол на ниво ,не като в Белек,където бяхме,коктейли от вносен алкохол-Мохито,Пинк дриймс и още поне 20,Мартинито с маслинките,шампанско с черешка,хубав джин,хубаво уиски ,Бейлис в изобилие..пфуууу голямо пиене и ядене  bowuu
Разкошно фрапе от ягоди и др. плодове,фреш на корем,което беше голяма радост за големите деца.

Сауна,турска баня ,фитнес,сейф и минибар вкл. в инклузива,румсервзи също безплатно ..
За тези ,които са с малки деца и ползват количка,ако не си носят ще им бъде дадена от хотела срещу депозит.Количките са много добри,столчета за хранене в изобилие за всички и бебешка кухня !!!
Има и диетично меню ама май всички го заобикаляха  Laughing

Бяхме Сиа вю обаче към Мукарнас повече така,че шума беше съвсем търпим.Персонала е чудесен,много усмихнати,любезни и супер дружелюбни с децата.Дори имаше келнери дето дундуркаха бебета,докато майките ядяха.
Чисто много,постоянно,нещо се прави,чисти,сади,плеви ,присажда и пр.Прекрасни градини.
7 а-ла карт ресторанта,опитахме турския и рибния на едно място са.Турския няма смисъл нищо особено,рибния беше добър.  Peace
Безброй заведения на територията на хотела,в едното правят гофрети-уникални..те са виновни за кг ми май  newsm78 ,в другото гюзлеме,дето така и не опитахме,в третото дюнер,после другото сандвичи готови или ти да си направиш..Може и гофрети сам да правиш,айрян божествен на всяка крачка ,даже на едното място фонтан от айрян..
Препоръчвам ви горещо единия снек бар ,където правят картофи печени с кожичката .Невероятни срязваш ги на две и има един съд с масло,един с настърган кашкавал и 1 с млечен сос....Чудни !!
Камериерките като оправят стаята сгъват хавлиите като лебеди и цветя около тях.. Blush
Съвет-ако сте с малко дете като нас ,което спи на обяд,слагайте табелата за почистване още като излезете на плаж,за да ви почистят веднага ,иначе може и към 1ч да е,точно когато си ляга..Само първия ден имахме такава случка после се разбрахме.
Плажа не е е особено пясъчен и има камъчета,но може и от платформата  да влезеш,водата беше много топла,температурата последния ден 42 градуса  Grinning

Ходихме до Алания ,с бус,има ги на 15 минути до 1 ч посреднощ..Този път никакви екскурзии не правихме,че да не вземе да отслабнем като не ядем в хотела 1 ден  Grinning ,ама и нещо не ни впечатлиха..Макар,че имаше Аквапарк,Воден свят -да плуваш с делфини и др. риби и басейн с акули..Рафтинг и някакъв каньон ама цял ден не ни се ходеше..
Доволни сме от Он травел и Туртес тяхния партньор там  Peace
Още мноооооого мога да пиша ама после и снимки ще гледам да кача да видите.  Peace

Обиколихме Мукарнас и Делфин Ботаник залепени са 1 до друг.Ползвахме им пързалки и бар.Ако някой се колебае м/у Ботаник и Делукс-няма смисъл просто,избора е Делукс  Peace
Поариха ни и диск на четирите хотела Делфин.
Ох беше повече от прекрасно и ме е яд,че само за 1 седмица отидохме  Tired


san4eto -Делфина е страхотеееен   Peace Отивай !


допълвам-супер десерти ,плодове няколко  вида, черешите и дините бяха много хубави,поне 10 вида баклави,20 вида сладкиши,торти,кремове...Много салати в разлчни комбинации ,с различни сосове,няколко вида зехтини за тях ,пред теб по твоите предпочитания правят разни неща,скара-месцето се топи ..,фонтани от шоколад и крем ванилия и около тях изобилие от плодове и катми ,котио да топиш в тия фонтани..Невероятно вкусно сирене  Crazy ,имаше и готвено и печено и задушено и спагети,пици,хлябове и питки и пици 10 вида божествени..от всичко по много и много вкусно.
За децата -захарен памук и пуканки навън,голям кеф.Ако ги питаш тях от басейните на луна парка,детския кът,ссъ захарния памук в ръка и пуканките..  Flutter
много,много хубаво..

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 14:23 от mimozata

# 329
  • Мнения: 237
mimozata   от толкова подробности за хапването ми се дояде пак,нищо че до сега хапвах...  Blush
А би ли споделила каква Ви беше офертата като дни и парички  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт