Лунният пясък на Хиполенд

  • 5 837
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 047
Купували ли сте от този продукт на Хиполенд:http://www.hippoland.net/display.php?page=news&open_news=178. Синът ми е пощурял по рекламата на продукта и ако имате отзиви да споделите какво е качеството, струва ли си парите, интересно ли е на децата изобщо какви са ви впечатленията?
P.S. Извинявам се, че пускам темата в този подфорум, вместо в "На пазар", но мисля, че тук ще се види от повече хора, ако не е редно, моля модератор да я премести.

# 1
  • Мнения: 61
И аз се интересувам. И моят син е много впечатлен от рекламата и само за този пясък говори.

# 2
Ние вчера го купихме на малчо, защото беше захапал рекламата и си го поръча за 1 юни. Много го хареса и вчера цяла вечер си игра с него и днес искаше да го носи в детската градина, но не му позволих. Лошото е, че много се разпилява и според мен бързо ще свърши. Но е много интересен материал. Мисля, че не е много удобно за игра вътре вкъщи, защото ще трябва чистене.

# 3
  • Мнения: 607
И аз се интересувам от този с понитата.

# 4
  • Мнения: 276
И мен ме интересува и за подарък и за дъщеря ми. Каква му е цената?

# 5
  • Мнения: 342
Купихме комплекта с понито в събота-34.90.Цял следобяд след това играхме.

# 6
  • Мнения: 1 085
Вчера го гледах в Хиполенд, имаше и разпечатан и изсипан на една масичка. Изглежда като боядисан, мокър пясък. Продаваше се в няколко разфасовки с различни формички. Не бих купила, ще ми нацапа целият апартамент с пясък.

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 503
Днес купихме от Хиполенд. За съжаление този с понитата и изобщо момичешките варианти бяха изчерпани. Взехме с динозаври 25 лв. Не цапа повече от пластелин.

# 8
  • Мнения: 3 219
А цветовете смесват ли се newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 6 182
А цветовете смесват ли се newsm78

И аз това искам да питам. В една опаковка един цвят ли е? И ако се смесят после предполагам няма разделяне  newsm78

# 10
  • Мнения: 272
Имаме пясъкът от две години от чужбина. Да, разпръсква се и затова е по- добре на двор, на балкона и т.н. Интересно е. Цветовете като се смешат няма разделяне. Продава се отделно пясък само, така че няма да е проблем. Цената ми се вижда височка.

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 503
Само пясък, без формичи,  различни цветове имаше по 10 лв.

# 12
  • Мнения: 3 886
Запис и ние тук че сме луднали .Баткото ни е голям ама му хареса този с тухлите на малката пък замака и понито но ми се струва че не си заслужават парите .Хаиде мами който сте купували  споделяите че  ако цапа..............

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 503
Според мен си заслужава парите. Спокойно може да се купи само пясък и да се ползват др формички /тези от комплекта са си обикновени, за пясък/. Дори на мен ми е интересно да играем заедно, така както ми харесва да играем заедно с пясъка на плажа.
Не цапа като обикновен пясък, защото лесно се съединява всяко парченце. Честно казано пластелинът е доста по-неприятен в това отношение.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Само пясък, без формичи,  различни цветове имаше по 10 лв.

Колко голяма е разфасовката? Десет лева за колко пясък?

Общи условия

Активация на акаунт