ЛУННАТА ДИЕТА - 07.06.09 НЕДЕЛЯ, 21:12ч

  • 6 599
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Аз днес започнах 5-дневно плодуване и така като ви чета мисля да го съчетая с лунуването  Peace
Благодарско за страхотната темичка  Simple Smile

# 31
  • Варна
  • Мнения: 535
Ще се включа и аз с вас, нещо тези 45,8кг. ме дразнят, няма предизвикателство.....слагам нова цел 44кг. ....да съм пИрфектна за плажа  Mr. Green
Успех момичета   bouquet

# 32
  • Мнения: 0
Bubuto , мога ли да попитам как си постигнала резултатите до тук???  Embarassed
Тъй като гоним почти една и съща цел с тази разлика, че аз имам да извървя по-дълъг път  Praynig

# 33
  • Мнения: 1
Акси, отново си без грешка!   HugПоздрави и успех с лунуването и всичко останало!  Peace
Сладкишче, липсваше ми!   bouquet

# 34
  • Мнения: 307
записвам се за 24часа

# 35
  • Мнения: 107
благодаря за темичката..... Hug  bouquet
аз мисля да си поставя по голяма цел този път и да пробвам 3-дневка така че пишете ме и мен а пък ако не устискам тогава само 24 4аса  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 531
и ааааааааз Hug ще видим за колко часа Crazy

# 37
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Време е и аз да се включа. За 24 часа вероятно.

# 38
  • Мнения: 35
Момичета,в предишна тема някоя от вас беше писала за детоксикацията.Ще може ли да напише отново как точно се прави?Благодаря!

# 39
  • Мнения: 1 103
И аз съм тук за 24 часа бройте ме и мен  Peace.

# 40
  • Мнения: 4 195
Здравейте!Записвам се задължително за диетата!

# 41
  • Мнения: 3 410
И аз знам че фазата е пълнолуние newsm78
Защо не оставите една темичка за лунната диета само, да има последователност?
Според мен е напълно излишно всяка седмица да се прави нова тема.
Но все пак за протокола да кажа,че вече си купих моркови и ябълки за соковете утре.

# 42
  • Мнения: 181
И аз се записвам. Ще опитам от утре,че така съм се настроила, а ще видим до кога ще успея дали ще е за 24 или за 72 часа. А между другото искам да попитам дали може да се прави лунуването и да се използва таратор (примерно пасиран) или айрян. Все пак зная, че и млякото пречиства, а дали е така  Thinking
Успех на всички и много минусчета и този път.  Peace Peace Peace

# 43
  • Мнения: 1 685
Фазата определено е пълнолуние! от 21.12 ч. на 7-ми юни - неделя! Това не е маловажно, защото по мое мнение, че тогава се "свалят" най-много кг. Ще лунувам 24 часа. Успех!  Hug

 LaughingЕ то е очеизвадно че е пълнолуние-достатъчно е да погледнеш през прозореца Laughing-така влязох аз да ви прочета и първо ме учуди/и леко подразни че не видях в заглавието на темата каква е фазата и после като прочетох първия пост пет пъти гледа ту навън,ту датата ту темата newsm78  и като я поизчетох и се изясни ситуациата Whistling

Иначе не съм от най-сериозните/все развалям дисциплината по всички режими Blush,затова и вече само чета без да се записвам и "заричам"/ но и аз за 24 часа поне.

# 44
  • Мнения: 0
I AZ PAK SAM S VAS,ISKAM DA NAMALEE CELULITA I MISLIA 4E TEZI DIETI 6TE MI POMOGNAT,PI6ETI ZA TOVA,DALI SAM PRAVA.?

Общи условия

Активация на акаунт