НОЕМВРИйско бебче си расте, скоро ще видим дали е момиче или пък момче - 20

  • 13 879
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 18
bambi,аз също съм с контракции,пия Магнерот и но-шпа,даже ходя и на работа,за сега,доктора каза да не се натоварвам,но ако твоя е преценил,че ще е по-добре да полежиш в болница,послушай го.Ако моят ми каже,че трябва да вляза,няма да се замисля,все пак бебчетата са най-важни preggo

# 301
  • Мнения: 53
жееегаааа момичета спасявайте се както можете,аз бих се пльоснала във вана с ароматни мехурчета bath1 ..ама нямам вана Sad но и един хладен душ ще ме спаси от мора на вън
ееееййй за пръв път от както поднасям закуска Нана и Lilo ми благодариха Hug,забелязаха жеста ми Wink
desitalee знам че е рано да се уговаряме за "вестителки" коя на коя,но реших да спомена все пак дали сте съгласни.Да си знаем от по рано че можем по натам живот и здраве и лека бременност да го организираме  thumbsup
Надето сега пък разстройство те мъчи #2gunfire  smile3555 ,само внимавай да не се обезводниш,пий повечко вода.Знам че от него ораганизма се обезводнява,а и както са жеги.Пази се! Hug
Нана аз мога да кажа наистина добра дума за моята свекърва..пу пу fingerscrossed да не се обърне нещо,но засега се разбираме.Ох да ти кажа не си единствената дето и се ходи на почивка.Мечтая си за моренцето..сънувам го-ама няма финансова възможност..ама все ще се намери за нещо мъничко наблизо сред природата Wink И какво твоята половинка се дърпа а....а при мен е обратното той иска секс аз обаче нещо smile3506 нещо пламъка ми е поугаснал..много е странно ама немога да го обясна.Е не го държа на сухо де идват ми и мен от дъжд на вятър мераци ама..
koldia честити ти хубави резултати,от тук натам само положителни емоции newsm10
Пазете сеее Hug

# 302
  • Мнения: 418

mia_aurora


Благодаря! Надявам се всички момичета да се похвалят със същите резултати и накрая всички да почерпим за Здрави и Щастливи Дечица !!


# 303
  • Варна
  • Мнения: 29
Здравейте мами,
трябва да се прави нова тема. Много бих се радвала ако някой, който знае как, ми помогне да я направя.

# 304
  • Мнения: 418
Здравейте мами,
трябва да се прави нова тема. Много бих се радвала ако някой, който знае как, ми помогне да я направя.


Нея, и аз не знам  newsm78 newsm78 Cry Cry Cry Надявам се да дойдат момичетата скоро и да помагат ... Peace Peace Peace

# 305
  • Мнения: 57
Имам едно въпросче, знам че на spa процедури неможе да се ходи, но в минерален басейн нали може? А и в този дух мисля да започна да ходя на водна аеробика за бременни в жк Бокар от 6 часа, ако има и други желаещи може да ходим заедно Simple Smile има и от 7 или 7:30 в света софиа срещу бокар, но ми казаха че имало много хора Simple Smile

# 306
  • Мнения: 0
Здравейте на всички от мен,

много ви благодаря за пожеланията мн ме разчувствахте  Hug

Виждам че си говорихте за секса ние с моя не сме правили от начало нали имахме проблеми, но сега от края на 3 месец вс е ок ама той въобще не му и идва май на ум за такива екстри, някои беше споделил че вече сънува и аз сънувам такива екстри. Чак взех да се притесниавам че не ме юрка моя  Rolling Eyes


и друго да ви попитам до преди 10 дни си носих пращките без никакви проблеми но сега само като ги сложа и на 15 мин почват едни сърбежи чудо, а като видях памучните гащи как изглеждат в магазина ми стана лошо  #Crazy

на мен мн ми се ходи на море и исках да е края на юни но явно няма да стане а после става още по топло и тогава вече не се знае как ще изглеждам  Laughing

# 307
  • Мнения: 65
Имам едно въпросче, знам че на spa процедури неможе да се ходи, но в минерален басейн нали може? А и в този дух мисля да започна да ходя на водна аеробика за бременни в жк Бокар от 6 часа, ако има и други желаещи може да ходим заедно Simple Smile има и от 7 или 7:30 в света софиа срещу бокар, но ми казаха че имало много хора Simple Smile

Аз пък знам че минералните басейни не са подходящи  за бременните.Не съм много сигурна може и да бъркам,но май беше заради по високата температура на водата. newsm78

# 308
  • Варна
  • Мнения: 29
Успях  newsm44
Добре че има Помощ в сайта  Grinning
Заповядайте в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=404313.msg11508265#msg11508265

# 309
  • Мнения: 421
Neya извинявай, пуснали сме едновременно нови теми. Ще пиша на модераторите да изтрият моята.

# 310
  • Мнения: 1
Здравейте ноемврийски майки!
Аз съм Маги и чакам първото си детенце на 13.11.2009 г. Според доктора ще си имаме момченце, ама каквото дойде, на такова ще му се радваме.

успех от мен на всички и ще се радвам да разменяме полезна информация,
Магдалена

# 311
  • Мнения: 165
Здравей и добре дошла, само че това е новата тема
заповядай, всички сме там
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=404313.msg11508265#msg11508265

Общи условия

Активация на акаунт