Отговори
# 270
  • Мнения: 1 924
*Di* ,аз за момента купувам "Памперс"1,двойката им е огромна....по-нататък ще взимам многократни,обаче. Simple Smile
Не дохранвам...
Ох,не били колики PraynigЗаспа детето Simple Smile

Близначкова,екстра са наддали,супер!(Къде ги мериш-кантарче ли имате?)

# 271
  • Мнения: 46
Феникс, аз установих, че между единичката и двойката няма разлика в размера  Peace Или просто съм взела някакъв дефектен пакет  newsm78 а нас също всичко ни е голямо, ама тука от няколко дни имат вече дупенца  Mr. Green и е по-добре положението иначе доста често им изпускат  ooooh! Не мога да си представя как ще се справяш с отглеждането на три деца и ще имаш време и пелени да переш  Shocked , аз сега пускам по две перални на ден, а започват да се цапат все повече и повече... Tired

# 272
  • Мнения: 1 924
А,разлика между 1 и 2 има-казвам го,понеже първо ми бяха купили двойката и се чудех как да ги прегъна,та да ги посмаля малко Mr. GreenИмам и един пакет Молфикс двойка,те пък са още по-големи.Иначе изпускат много и направо съм бясна.На всяко преобуване почти се налага и преобличане с нови дрешки.
А прането мен не ме притеснява,по-скоро ми се ще да имам успех с ЕБХто,че вече ме е гнус от тези памперси,в тези горещини Sick

А,да питам за пъпчетата-правеше ли се нещо,като падне щипката?На Бо вчера му падна и сега е засъхнало.Забравила съм вече какво се прави....

# 273
  • Мнения: 46
За пъпчетата - трябва хубаво да се отстраняват засъхналите остатъци с памуче, напоено със спирт, а аз допълнително слагах и "топоцин" и не съм имала никакви проблеми  Peace
П.С. Момичета, днес случайно попаднах на 57-ма тема /била съм в болницата, за това не съм я чела/ и ми стана толкова мило, че чак се просълзих, толкова сте искрени в пожеланията си и "палцестискането" около развитието ни в болницата  Hug Благодаря на всички онези , които са мислили за нас и индиректно са ни зареждали със сили и положителни емоции  Hug  Hug  Hug   bouquet   bouquet   bouquet  Heart Eyes Много сте готини всички  newsm51

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 21:50 от *Di*

# 274
  • Мнения: 187
Забравих да се похваля, днес ми Георги ми донесе коша за колата! Не е на известна марка, но изглежда добре! Иначе количка най-накрая си избрах! Бях решила да си взема Виктория на кангару, но вчера ми изпратиха нова брошурка и там видях Авангард пак на Кангару! Много я харесах, пък и човека каза, че била много добра, до сега не е имало рекламации пък и външния й вид бил в пъти по-добър от Виктория! Та се реших, пък и цената е горе долу същата!
http://www.nonstop.bg/detski-kolichki-c-270/detska+kolichka+cang … ngard-p-4380.html Само дето си избрах оранжева! Като си я взема ще я снимам и ще ви я кача в албума!
Хайде аз изчезвам!

# 275
  • Мнения: 46
the1, не ти ли идва малко тежичка тази количка?!?

# 276
  • Мнения: 1 291
Не нямаме кантарче ходим при педиатърката и тя ги мери, че нали нещо не наддаваха.Сега явно са по-добре нещата.Не мога да повярвам че кърмата им стига.

Днес и второто близначе се облещи с колики, тежка нощ ни чака..

# 277
  • Мнения: 46
Bliznachkova, не ви завиждам, ние от две нощи не сме спали изобщо, то не са колики, то не е чудо, единия като заспи се събужда другия  ooooh! с таткото се редуваме кой ще ги наблюдава, ама то като плачат и ги  боли, как да спиш спокойно  Tired
Поздравления за албумчето, много яка идейка  newsm68
Момичета, май съм пропуснала и аз да се похваля с новата ни количка:


Идва ми малко тежичка, някъде четох, че я водят 14кг ама ми се струва повечко  Thinking , но пък за сметка на това е с много широки кошчета отвътре, а външно е практична на размери, много маневрена и с голееми гуми  Mr. Green марката е HAUCK

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 23:40 от *Di*

# 278
  • Мнения: 1 291
mgamisheva - имате точно същата кошарка като едната наша Simple Smile Другата ни е същата ама в друг цвят.

Позволих си да направя още един албум-ще видите какъв.Надявам се да се напълни с готини снимки  Peace

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Подарявам 1 опаковка капки Инфакол.Външната опаковка не е разпечатана т.е напълно непокътнати.Срок на годност до септември 2010 г.За Пловдив
 

# 280
# 281
  • Мнения: 1 027

Гъди, теб те виждам с бебе на ръце още на 15  Mr. Green  
Франчи ми се вижда тук на боба  Mr. Green около 13, а Съмбоди на следващия ден, т.е. 14  Grinning


Такааааа  Mr. Green Вижте сега какво съм предрекла и това ще рече, че и Събмоди трябва да се стяга за утре, а Гъди в понеделник вече ще си гушка Боянчо  bishop.............Стига Франчи да се напъне днес както трябва и да позная  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт