подсъзнанието може всичко 11

  • 53 473
  • 528
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 55
jorjito

Добре дошла !   bouquet

Reny27

Рени, и на мен това ми беше любимото. Simple Smile Някакси супергеройско и мистериозно ми изглеждаше да съм невъзмутима като се има предвид, че много пъти когато съм в състояние на афект, или под напрежение, говорът ми изпреварва мисълта, а емоциите са ми изписани на лицето. Laughing Супер работа върши. Вече говоря само когато наистина имам какво да кажа и съм непрониницаема Laughing. В повечето случаи, де...   Joy


Всяко зло за добро, или Кучето с подрязаните уши

"Какво ли престъпление съм извършил, че така ме наказа моят господар? - натъжено се обади младият мастиф - Нима заслужих с нещо тази тежка участ? Как ще погледна в лицето своите приятели? О, кой ще ме изтърпи сега, след като дори и дивите зверове ще избягат от мен..." Оплакванията му донякъде бяха основателни, защото тази сутрин неговият господар, въпреки отчаяните писъци на младия мастиф, му скъси варварски дългите провиснали уши и сего то се беше приготвило за най - лошото.
Но минаха години и кучето най - после проумя, че е спечелило много повече, отколкото бе изгубило при онази мъчителна и унизителна поцедура, понеже беше надарено с борбен нрав и често се впускаше в ожесточени схватки със себеподобните, след което се прибираше в дома на своя господар с изпохапани уши. Всяко свадливо куче знае, че рано или късно ушите му ще пострадат. Разбира се, другите ще отхапват от нас толкова по - малко, колкото по - малко им предлагаме самите ние. Ако някой реши да напада тези около себе си, трябва да се приготви и за отбрана. Вземете за пример младия мастиф - неговият господар му остави уши, къси като на птица, след което му нахлузи найшийник с шипове, така че сега дори и вълк да го нападне, ще има да се чуди закъде да го захапе."


Жан Дьо Ла Фонтен

# 436
  • Мнения: 802
 Здравейте, искам да се запиша в хубавата темичка и да съм част от вас .
 

# 437
  • Мнения: 917
Да се похваля, че снощи си направих списъка  bowuu

 Hug за всички

# 438
  • София
  • Мнения: 606
Добре дошли на новичките!  Hug Heart Eyes

Ето какво аз знам за Вселенският град, ако някъде съм сбъркала нека тези, които са по запознати да ме коригират.

1. Преди да се започнат визуализациите трябва да се направи ПРОШКА и да се изрази благодарност на Вселената. Помислете назад в годините с кои хора сте имали конфронтации и проблеми , сетете се за тях и им простете... След това изразете дълбока благодарност на Вселената.

След това може да започнете с Плана за получаване на ключа за Вълшебният град:

- Направете релаксацията: Сядате удобно, спокойно затваряте очи, правите няколко дълбоки вдишвания, постепенно снемете напрежението от главата до петите, броите от 20 до 1. Използвайте афирмации. Представете си образи, които ви отпускат.

- Формулирайте точно проблема: Мислено формулирайте много точно проблема и всичките детайли около него. Мислено потвърдете, че ще получите резултатите от това, което правите. Мислено си представете красива врата, портал, която отделя нашият свят от творческият мир. Почувствайте любов към всичко. Осветете вратата в бяла светлина и си представяйте как светлината става все по-ярка. Тръгнете към вратата с пълна увереност, че ще се отвори, когато приближите. Представете си, че зад вратата се вият бръшляни, храмове и дворци. Запаметете този образ.



- Представете си, че влизате през вратата и пред вас има прекрасна градина. Обърнете внимание на многоцветните рози. След това се приближете до 1на от розовите рози и погледнете нейният цвят. На едно от листенцата окъпано в слънчева светлина се вижда капка от неотдавнащият дъжд и виждате как тази капка отразява света наоколо.



- Така вие получавате КЛЮЧА КЪМ ГРАДА



Вселенската банка
Курорт на вечният живот
Вселенският търговски център
Вселенският съд
Вселенският храм на мъдростта


- Влезте, където поискате визуализирайте всички детайли в сградата. Направете това, заради, което сте посетили града.

- Излизане : На излизане оставете ключа в розите и на вратата мислено кажете - Моето съзнание едно с съзнанието на висшият мир. Колкото по напред се предвижвам, толкова мощен поток мирови жизнени енергии текът в мен.

- ОСТАВЕТЕ ВРАТАТА ОТВОРЕНА, отворете очи и кажете Аз се пробудих!

П.С Картинките не са образите, които трябва вие да си представяте Simple Smile Просто на мен ми дойде така да ви визуализирам действията.

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 18:14 от Lilian_V

# 439
  • Мнения: 1 280
Много красиво...и картинките са страхотни..и аз с Града не съм доизпипала нещата,и заспивам...май повече за сега работя върху утвържденията си..А когато имам лощи мисли,което ми се случва често....Поемам дълбоко въздух,издишвам го по рязко и си казвам на ум :" Къш".....Може би е много смешно,и на мен ми е смешно сега като го пиша,но за мен работи,защото е много кратка дума,и веднага парирам гадните мисли. А като издишам винаги си представям,че изхвърлям всичко негативно от себе си,от вътрешността си...Правя го и под душа...мисля си,как водата отмива от мен всякаква негативна енергия,проблеми и простотий, с които съм се сблъскала през деня, а с издишването се пречиствам и вътрешно...

# 440
  • Мнения: 917
Lilian_V  страхотен пост! Аз все още не съм изчела всичко за града. Такъв систематизиран пост е великолепен! Моля те пиши и за вътре!
 

# 441
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
.....когато си представяте вратата , си представете колкото се може повече позлата и скъпоцености по нея ( колкото повече- толкова по-добре)

...когато влизате в града трябва да е на разсъмване, когато всичко се пробужда и е свежо....

# 442
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Wink Момичета действайте с размах и от сърце това е най-важното  Hug

поне така аз се опитвам да правя  Grinning не спазвам  всичко стриктно от нещата които съм прочела  Crazy В началото като почвах със Силва следвах всичко  точка по точка , стъпка по -стъпка  Grinning ... това че понякога нещо ми се разминавеше  в "техниките" ме  разочароваше  , затормозяваше и спираше  ..... Rolling Eyes (т.е. не всеки метод е подходящ примерно за нас и трябва да си го пригодим )
С времето и "практиката"  осъзнах че е хубаво и да се вслушваме  в нас си т.е. по -сполучливо стават нещата когато ги правим от нас и от сърце  Wink и да ни харесва   Hug




През деня - мисли, през нощта - сънувай.
Китайска поговорка




Хубава вечер  Hug

# 443
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Хубава вечер и на теб Dess  Hug

С времето и "практиката"  осъзнах че е хубаво и да се вслушваме  в нас си т.е. по -сполучливо стават нещата когато ги правим от нас и от сърце  Wink и да ни харесва   Hug


 подкрепям напълно  Peace

 понякога обаче, особено в началото ни е нужна опора, върху която да си изградим навика да "потъваме" в приказното. И тогава ни се струва,  че всяка подробност е много важна...  Embarassed  или поне при мен беше така

 иначе и  аз имам подобни преживелици когато навлязох със Силва   Crazy......а сега без да се замислям просто допирам пръсти и винаги намирам къде да паркирам и знам,  ама винаги , коя диня на пазара е най- вкусната ....

# 444
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Момичета прекрасно е тук при вас Heart Eyes  bouquet.Чета всичко което пишете и препрочитам Crazy

Страшно ми е интересно и нямам търпение да навляза навътре в нещата Crazy.

Lilian_V,Благодаря ти за поста Hug


  bouquet  bouquet  bouquet за всички

# 445
  • София
  • Мнения: 606
Хайде продължавам да разказвам

ПЛАН ДЕЙСТВИЕ ЗА УВЕЛИЧАВАНЕ НА ПАРИТЕ

Правете я сутрин или вечер, когато всички спят вече. Отделете се да сте сами и започнете:

1. РЕЛАКСАЦИЯ - Сядате удобно, спокойно затваряте очи, правите няколко дълбоки вдишвания, постепенно снемете напрежението от главата до петите, броите от 20 до 1. Използвайте афирмации. Представете си образи, които ви отпускат.




2. НАСТРОЙКА ВЪОБРАЖЕНИЕ - Започнете да си представяте щастливи моменти от вашият живот, положителни емоции. След това изложете проблема и обяснете подробно, че не ви достигат парите и за какво са ви необходими, какво ще направите с тях.



Сложете на колената си една книжна банкнота.

Останете със затворени очи, визуализирайте шарен свят на 30 см от главата си.



Увеличавайте яркостта на цветовете. Оставете постепенно този свят да обхване главата ви докато достигне до слънчевият сплит. След това осветете банкнотата със сноп от тази светлина и наблюдавайте как банкнотата започва да се изпълва с енергия. Загасете лъча постепенно. Представете си как парите изчезват и пропадат. Изчакайте миг и след това започнете възвръщането на потока. Пространството започва да се изпълва с безчислени банкноти. Малко по-малко покачвайте шареният свят до върха на главата си и накрая го приглушете. Представете си, че се връщате през вратата и я оставяте отворена. Отваряте очи.

4. ИЗХАРЧЕТЕ БАНКНОТАТА в следващите 24 часа. Вселената веднага ще откликне на вашата нужда.

# 446
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Lilian_V, благодаря за чудесния и добре илюстриран превод. Надявам се, че ще продължиш да ни радваш с текстове по темата.

# 447
  • София
  • Мнения: 606
Lilian_V, благодаря за чудесния и добре илюстриран превод. Надявам се, че ще продължиш да ни радваш с текстове по темата.

С удоволствие, аз когато чета някоя книга винаги си водя записки и понеже имаше много въпроси за града реших да илюстрирам едни от последните си записки. Още не съм прочела цялата книга, когато го направя ще пусна още. Надявам се, да съм в помощ на тези, които не разбират руски език. Най-интересното е, че аз не знам добре езика, но когато чета книгата сякаш ми излизат картинки и сякаш чета текста на български. Затова и така визуализирах постовете.

# 448
  • Мнения: 957
Здравейте на всички нови и от мен Hug
Lilian_V побърка ме с тоя град бе мила,мерси за превода  bouquetно аз се притеснявам че ако вляза в този град нама да ми се иска да изляза Mr. Greenтолкова приказно звучи Hug

# 449
  • София
  • Мнения: 606
Здравейте на всички нови и от мен Hug
Lilian_V побърка ме с тоя град бе мила,мерси за превода  bouquetно аз се притеснявам че ако вляза в този град нама да ми се иска да изляза Mr. Greenтолкова приказно звучи Hug


 Wink И аз поради тази причина още не съм пробвала, само чета книгата, че като се знам каква фантазьорка съм  Hug

Ако реша да пробвам, така или иначе няма да споделя опит. Една от най-важните забележки в книгата е, че не трябва да се споделя какво се случва в града с други хора, дори и със семейството си. Може да се споделя за резултати, за това, дали техниката помага, но не и подробности, какво правите вътре в града. Това е лично!

Общи условия

Активация на акаунт