СладоледеноРУСЕнска прохлада в ужасните жеги...

  • 21 110
  • 311
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 123
Ако само едно ви липсва не е проблем , ние накрая бяхме без 3(от 8 )
А иначе ще видя нашата като ида при нашите и ако още не сте намерили след 2 седм може и да донеса , ама не зависи ли от модела , всъщност аз нямам никакъв спомен каква беше нашата....оранжева  Laughing

# 286
  • Мнения: 2 090
Някой знае къде се продават дъждобрани Thinking.Понеже в петък ще сме на концерт пък май ще е ,а с чадъри нали не пускат....

# 287
  • Русе
  • Мнения: 250
Моми4ета здравейте,някои ве4е празнувал ли е детски рожден ден в Дунав в лятната градина??? ходих да питам и условията са доста добри 4лв меню + 1лв престой на дете + 2лв парти артикули !  има ли нещо ,което трябва да знам и да бъда предупредена от вас?? ще е ве4ерен рожден ден от 18ч с 10 -12 деца......раз4итам на вас,защотот досега нищо не съм 4ула за там,само в на4алото съвсем като го отвориха имаше някакви неуредици,но беше отдавна.
лек ден на вси4ки ви !! Hug

# 288
  • Мнения: 4 406
да. не разчитайте много каките да ви забавляват децата. леко неадекватни са, обръщат внимание само ако някой се разреве. никой не измисля игри. може би не им влиза в задълженията...

# 289
  • Мнения: 946
Аааа Буми аз пък бях доволна от каките,но бяхме в Леонардото,добре се справиха с децата имаше и по-големи,щом на тях не им е било скучно...Но ходихме на рд в Дунав,беше по-различно,наистина че каките се помотваха,но пък децата си намериха друго забавление,няма да ги дърпат като не щат да стоят при играчките я.

# 290
  • Мнения: 4 406
може и аз да съм предубедена. в Слон балон постоянно им правеха някакви игри- в кръг, гонеха се, баскетбол, патешко ходене и прочее...
в Дунав децата си се занимавах кой с каквото решил, а каките си чоплеха носовете. даже по- често родителите влизахме да разрешаваме спорове и да насочваме децата... то като ще е  тъй, можеше да ги организирам на близката площадка и да не  се дават пари...

# 291
  • Мнения: 5 577
Ако само едно ви липсва не е проблем , ние накрая бяхме без 3(от 8 )
А иначе ще видя нашата като ида при нашите и ако още не сте намерили след 2 седм може и да донеса , ама не зависи ли от модела , всъщност аз нямам никакъв спомен каква беше нашата....оранжева  Laughing

И нашата е оранжева, супер, ще станат. Проблема е, че ние сме с 3, от 8.  ooooh!

# 292
  • Русе
  • Мнения: 250
блаодаря ви ,моми4ета ! те децата са едни доста темпераментни и едва ли ще се водят по акъла на каките,затова исках да сме навън,4е кито не иска при ира4ките да обикаля из лятната градина и да не трябва да си събувам 4ехлите всеки път като се налага да влизам при децата. а торта от там ли да си поръ4ам? опитвали ли сте ги?  предупредиха ме 4е външна торта ми струва 7 лв.
и по друга тема: една мама тук беше писала ,4е отваря детски оказион? готов ли е? имам стол за хранене 4иполино,които много ми пре4и ве4е ooooh!

# 293
  • Мнения: 1 317
Във връзка с оказиона - и аз искам да питам готов ли е вече, че на мен ми трябва лятна количка, от тия най-най-простите, че моето диване не ще да върви, а на мен вече ръцете ми треперят като я понося 5 минути.  Rolling Eyes

# 294
  • Мнения: 946
Елеонора,ама и вие ли така?И моето диваче не ще да върви и все още се мъкнем с нашата лятна количка.Даже една позната дето не ме бе виждала отдавна ми вика "а ама ти бебе ли имаш" и изведнъж от там изкочи Дидко бандитко на 3г  LaughingСрам не срам си го бутам,като не ме държи кръста да го нося.Пък  и все ми е жал да го опъна да върви от Родина до центъра и обратно.

# 295
  • Мнения: 1 317
Уф, Сонка, ужас е. Върви 3 минути и ми се овесва на краката "Мамооооо, вземи меееее" и рев. Нищо не помага, никакви обещания за сладоледи, шоколад и т.н.
Предпочитам да я возя в количка, нищо, че е голяма. Ми и аз съм човек, не Херкулес Crazy

# 296
  • Русе
  • Мнения: 244
Може ли някой да ми каже актуален мобилен телефон на д-р. Нели Нейкова, че аз имам мтелския и, а тя го смени с вивателски.А ми трябва спешно.

Сега да ви разкажа какво ми се случи преди малко, че да си предупредите родителите, бабите и дядовците,че  и децата, каква нова тел. измама върви в Русе. Да не вземе някой да се върже.
Звъни ми на дом. тел. г-н Валери едикой си и ми казва че като редовен платец към БТК печеля 1000 лв.Да съм звъннела на GSM номер на вивател, да търся Ивайло и той ще ми обясни как да си получа парите.Старателно си записах номера, щот се чудя дали да не звънна в полицията, и после го попитах той наясно ли е на какъв номер звъни.
Той ми отговаря че е наясно и това е номер на БТК, да ама не, както казва Петко Бочаров.Аз от две години съм си прекратила взаимоотношенията с БТК и съм към друг оператор, и като му го казах и той замлъкна, а като казах че ще звънна в полицията и ми затвори.
Така че внимавайте, това са от тези импулсни телефони, дето после като си видите сметка ви се реве.
Да не говорим, че някой възрастен човечец ще се хване на измамата.

# 297
  • Мнения: 102
mucka,аз също съм много доволна от Дунав.малка подробност,защото вече сме били на 3 рождени дни там.ако има аниматор им организира игри.много е добра аниматорката,препоръчвам я.ако няма аниматор,момичетата ги наглеждат без да им организират игри,но това,което ми хареса е ,че дори без аниматор,пак нарисуваха децата и им направиха фигурки от животни.весело изкарване!

# 298
  • Мнения: 429
peziru, опасни са тези. Преди два дена баба ми щеше да получи удар от такива като този. Обадили са се и й казали, че братовчед ми - внук й е катастрофирал и трябват 10 000 лв тя смъкнала на 3 000, че толкова имала явно под ръка обаче не могла да намери ключа за тази стая където са парите и й станало зле и комшийката звъннала на майка, че нещо баба ми не е добре и като се прибрали нашите са разбрали какво става, но майка ми реагирала много прибързано за съжаление и затворила телефона.

# 299
  • до реката
  • Мнения: 295
записвам се .

Общи условия

Активация на акаунт