подсъзнанието може всичко 12

  • 117 858
  • 493
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 198
Дайте координати за семинара на яйлата

# 241
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Дайте координати за семинара на яйлата

Заповядай ,Kari2,  Peace
 Международен семинар "Общуване и лечени с Ангелите" - 4-6 септември 2009, к.к. Албена - http://www.ayurveda-dnes.com/?href=questions

 От 08-и  до 10-ти септември ще се  организира посещение до едни от най-енергийните  места в България (Мадарския конник и Рилските езера) и ще се проведат Ангелски медитации - http://www.ayurveda-dnes.com/?href=questions

# 242
  • Мнения: 1 652
добро утро , момичета! Heart Eyes

ето резултат от сутрешното ми ровичкане из нета

Ангелите са разделени на три степени, като във всяка от тях има по три чина.
Във висшата, която е най-близо до Бога, влизат: Серафими, Херувими и Престоли.
Най-близо до Светата Троица са шестокрилите Серафими (пламтящи, огнени)(Ис. 6:2). Те пламтят от любов към Бога и пробуждат такава любов и у другите.
След Серафимите пред Господ стоят Херувими (Бит. 3:24). Името им означава: изливане на премъдрост, просвещение, понеже чрез тях, сияещи със светлината на Богопознанието и разбирането на Божиите тайни, се спуска свише премъдрост и просвещение за истинското Богопознание.
След Херувимите застават носещите Божията благодат, дадена им за служение - Престоли (Кол. 1:16), тайнствено и непостижимо носещи Бога. Те служат на Божието правосъдие.
С р е д н а т а йерархия най-пълно отразява принципа на божествената власт над света. Тя се състои от: Господства, Сили и Власти.
Господствата (Кол. 1, 16) управляват последните ангелски чинове. Те са наставниците на земните владетели, поставени от Бога да управляват, и ги учат на мъдро управление. Господствата ги учат да владеят чувствата си, да укротяват греховните си въжделения, чрез духа да поробват плътта си, да бъдат господари на волята си, да побеждават изкушенията.
Силите (1 Петрово. 3:22) изпълняват Божията воля. Те творят чудеса и изпращат дарбата чудотворство и прозорливост на угодните Богу човеци. Силите помагат на хората да понасят послушание, да са търпеливи, даряват духовна устойчивост и мъжество.
Властите (1 Петрово 3:22; Кол. 1:16) имат властта да укротяват силата на дявола. Те отвръщат от хората дяволските искушения, подкрепят и пазят подвижниците, помагат на хората в борбата им със злите помисли.
В  н и с ш а т а йерархия влизат трите чина: Начала, Архангели и Ангели. Тази ангелска триада се намира в непосредствена близост до света и човека.
Началата (Кол. 1:16) командват нисшите ангели, насочвайки ги към изпълнение на божествените повели. Те са упълномощени да управляват Вселената, да охраняват страните, народите, племената.
Архангелите (1 Сол. 4:16) благовестяват за великото и преславното, откриват тайните на вярата, пророчествата и разгадават волята Божия, укрепват в хората святата вяра, просвещавайки ума им чрез светлината на Светото Евангелие.
Ангелите (1 Петрово 3:22) са най-близо до хората. Те възвестяват Божиите намерения, наставляват хората за добродетелен и свят живот. Пазят вярващите, удържат ги от падения, изправят падналите, никога не оставят човека и винаги са готови да му помогнат, ако той поиска.

Водопъдът Ангел пада се намира във Венецуела
http://world.mongabay.com/photos/venezuela/p15453p.html

# 243
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дълго време се чудех дали това е мястото да разкажа една история за сбъднато желание.


 И при мен подобни поръчки  се  реализират  много бързо.  Peace

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 15:11 от Арбанашка кокона

# 244
  • Мнения: 34
здравейте и от мен.случайно попаднах на темата и си обясних много неща от живота ми.Аз съм на 25г и вече самотна мама с 6мес бебче.Накратко и моята история,като се извинявам предварително ако не е уместна или за грешки но съм много разтроена и пиша през сълзи.
Преди години като момиче всяка вечер преди да си легна имах си "време за мечтаене" ,бях си създала мой друг живот,толкова реален толкова хубав ,че нямах търпение да става вечер и да започна да мечтая.типично за възраста ми тогава си се представях много много красива ,секси ,със страхотно тяла жена след която всеки мъж да се объре.факт е,ако ви покажа снимки от тогава и сега никога няма да повярвате.Аз найстина съм такава каквато си се представях.После се поави Той и започнах да си мечтая с него ,всичко си беше ок във връзката ни,тя беше много обсебваща,вечерите ми бяха заети и аз забравих за моето "време за мечтаене".Минаха няколко год.с приятеля ми аз забременях и започнах много да се притеснявам.Този път не съзнателно всяка вечер като си лягах "мечтаех"само лоши неща,че нищо няма да се получи с нас ,той е такъв и такъв ,той ще ме остави с бебето ,нама да ме иска повече,изкарвах се жертва.Факт е така стана.
Мога ли да оправя тази каша според вас.
Пак се извинявам ако темата не е за тук

# 245
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Мога ли да оправя тази каша според вас.

Hug
Разбира се че можеш , ти го знаеш  Hug

само премахни съмнението в себе си , а за мечтите  Hug ти вече имаш опит в тяхното сбъдване  Heart Eyes

# 246
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
anii82, не бих използвала думата "мечтаех" за лошите събития. Може би си си мислила за тях или интуицията ти те е предупреждавала какво ще ти се случи. Вярно е, че каквото мислим, това получаваме, защото го предизвикваме да се появи в живота ни. Предполагам, че щом описваш себе си като самотна мама бащата на детето ти е прекъснал вашите взаимоотношения окончателно. В такъв случай необходимо ли е да свързваш по-нататъшните си мечти с него? Сама казваш, че за каквото мечтаеш, това получаваш. Тогава си мечтай за нов татко за твоето малко бебче. На някоя от предните страници момичетата бяха описали как се прави поръчка до Вселената за любим. Можеш да я прегледаш и да се възползваш от идеята.

Ето:

Докато се ровех в руския сайт за 25-те желания попаднах на това - как да се поръчаме мъж / любим, приятел, съпруг/

Тук

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 15:32 от Вела

# 247
  • Мнения: 237
Скъпа Anii82,
 От няколко седмици не съм писала тук ,но редовно чета.На няколко пъти се засилвам да пиша нещата които ми се слу4иха съвсем скоро за да предпазя някое друго моми4е от същото, но все нещо ме спираше.След като видях това което си написала оба4е,ми се стори същия слу4ай като моя,макар и без дете.Но причините са същите.Та на практика-имах прекрасна връзка с 4овек който много обичам ,и от където да го погледне6 беше страхотно.Чувствах 4е летя в облаците.Всеки ден оба4е ми минаваха мисли дали няма да ме остави ,дали ще съм щастлива с него ,все такива мисли предизвикани от страх и несигурност да не би да изгубя това огромно щастие .Така всеки ден в продължение на половин година (колкото ние и връзката).Чувствах се много щастлива и се стърахувах да не изгубя това щастие.И какво стана -в един "прекрасен" ден без никакъв повод той ми званна бесен и започна да ми крещи и да истери4и 4е не иска да бъде с мен и да не го търся. -просто беше ядосан на друг и си го изкара на мен.Без да сме се карали или да е имало конкретна причина.
Извода е 4е аз също като теб живях в постоянни страхове и опасения да не го загубя и то се случи.Искам да кажа на всички моми4ета когато имате нещо хубаво в живота си ,не се страхувайте да не го загубите а му се радвайте и се наслаждавайте на прекрасните мигове.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Anii82,barbarona ,и аз съм имала такива случаи, най-прясното е с детето.Когато успях със 100 зора да го запиша на ясла,постоянно си мислех как ще тръгне и ще започне много да боледува.само за това говорех,каква съм щастливка че са приели детето на ясла,обаче горкото като тръгне и много ще боледува....Познайте...така и стана.Ама не спря Sickужас,не стига че не можах да започна работа,а и той милия беше нон стоп болен.Или пък,ако не се беше разболял две,три седмици,си мислех " ех,откога не се е разболявал"...и на следващият ден,болен.Колко съм била глупава.....
И сега ми е трудно да гоня лошите мисли,но с ваша помощ милички,успявам.
Някой от вас са много напред в материята,понякога направо се чуствам глупава като ви чета,но ми е много интересно и съм се  решила на тази положителна промяна.С ваша помощ  bouquet

Нали в живота на човек,се появявали нещата от които имал нужда,само трябвало да разбере знаците.Нищо не е случайно.Нашата хомеопатичка ми предложи да гледам Тайната,после намерих вас....Господ здраве да ви дава Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

Обичам ви много Hug

# 249
  • Мнения: 10 690
ПРЕСТАНЕТЕ ДА ПРЕДИЗВИКВАТЕ С МИСЪЛТА СИ НЕЩАТА, КОИТО НЕ ЖЕЛАЕТЕ.

Непрекъснато си повтаряме тук, че мисълта е енергия, че мисълта твори, че тя предизвиква нещата. Ами проумейте го най-сетне, че е така наистина, а не са празни приказки, които си говорим тук от нямане какво друго да правим  Grinning

"Това, от което се страхуваш, то идва първо."

# 250
  • Мнения: 10 690
Извинявам се, ако горният ми пост е прозвучал рязко   bouquet

Лени, историята с Мерцедеса е много показателна за това как "стават" нещата  Hug

darena , много е интересна това за йерархията на ангелите. Там било по-сложно от държавната ни администрация  Joy

Арбанашка кокона , Desss, Вела , jorjito Барбаронче  и на всички  Hug

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 16:48 от mijjjka

# 251
  • Мнения: 1 652
Извинявам се, ако горният ми пост е прозвучал рязко   bouquet
На мен ми пpозвуча много пpиятелски Heart Eyes А пък и да е pязко- имаме нужда и от това Hug

Знаем си , че е вярно- ето аз например, макар че бях  съвсем сама, когато гледах бебето си , не се изплаших  и вярвах, че ще е здраво дете, и ще свикне с яслата, и детската градина . Така и стана.Макар и слаб, като телосложение той е най-редовен на детската градина .Дай Боже и на училище наесен да е така! Praynig

Аз вчеpа напpавих един списък и днес го пpеpаботих- замених "искам" с "благодаpя" и вpемето е сегашно. Така ми хаpесва повече и ми действа по добpе  Grinning  Разгледах  руския сайт- много хубави неща има там- и си отговорих на въпроса- какво правим с черновите и старите списъци- унищожаваме ги . Grinning На тяхно място започвах да действат обновените списъци с желания.

 Тук само ще направя едно вмъкване на обсъждана по-напред тема. Прощавайте, не помня коя от вас беше попитала за повтарящ се сън. Имах два такива съня, които ми се повтаряха през различни периоди от малка докато ми се случиха, когато бях на  31 години.Случи се това, което сънувах- наяве и ознаменува един много важен преломен момент в живота ми. Grinning
А за Ангелите четох, че всеки ден от годината се свързвал с определен ангел и в Аржентина, според рожденната дата - всеки се знаел Ангела-Пазител. Откъде да намерим този календар с Ангели  newsm78

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 17:21 от darena

# 252
  • Мнения: 10 690
Списъкът с желанията ли? Да, и аз го допълвам и днес  Laughing

# 253
  • Мнения: 237
mijjka,наистина прозвуча рязко ,но справедливо.Напълно си права.Най -лошото е че аз знам че каквото мислиш ти се случва и въпреки това постоянно имах такива мисли породени от страх и несигурност.Но нали знаете че когато го знаеш само на теория е едно ,а съвсем друго на практика.Не вярвах че може да ми се случи.сега ве4е от опит знам и повярвайте ми това ми беше голям урок.При следващата си връзка ще мисля само положителни неща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 254
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
И аз допълвам списъка тези дни. А мислех, че няма да мога да ги измисля 25 ...  ooooh!

Вчера ми минаваха разни невесели мисли из главата, но изведнъж пред погледа ми изникна една картинка от форума. Аватар на някои модератори - част от клавиатура, но вместо Enter - BAN и един пръст го натиска ли натиска. Така се разсмях, че дори децата ме питаха какво ми става.  Laughing Определено ми подейства, ще го прилагам и друг път, ако се наложи.

Напоследък си пожелавам и разни дребни неща, които дори не съм ги писала. И стават. От типа - Искам да дойде автобуса. Пристигам по-бързо еди-къде си... и не чакам по спирките повече от минутка-две. Което в жегите от миналата седмица си беше страхотно. Сега други малки неща, наред с нещата от списъка ... и така, пробвам теорията на практика.
Беше ми направило впечатление от някъде, че като почетеш духовна литература или практикуваш нещо от прочетеното, после е добре да обърнеш внимание на дома и близките си и да свършиш нещо за тях. Да преметеш, сготвиш любимо ястие ... нещо такова. Някак от вътре ми идва да го правя напоследък, макар да не обичам домакинската работа и не ми тежи, за разлика от преди.

Хубава вечер и успешна седмица!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт