подсъзнанието може всичко 12

  • 117 858
  • 493
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 475
Чета поредицата на Лий Каръл, снощи поисках неутрален имплант.
Да видим...

# 286
  • Мнения: 237
Птиците от мандарини се слагат на югозапад-това е сектора на любовта

# 287
  • Мнения: 40
Момичета здравейте, искам да попитам за колко време не трябва да се пипа списъка с желания. Направих го на новолуние , но искам да го редактирам . Ще бъде ли проблем да направя това сега. Благодаря ви.

# 288
  • Мнения: 541
Чета поредицата на Лий Каръл, снощи поисках неутрален имплант.
Да видим...

Да мен точно този неутрален имплант ми направи впечатление и затова си свалих всички книги днес.

Ще чакам да споделиш.

Да попитам къде мога да прочета повече за архангелите, на български?

Според сайта даден по горе моя първи ангел е Михаил, бях в една църква и видях че държи една топка/кълбо в едната с ръка, на която има едни символи. За какво ли е това кълбо и какво ли означават тези символи?

# 289
  • Мнения: 10 690
Elizabeth_ , ще очаквам с интерес да споделиш как е протекъл при теб процесът след искането на импланта.
Разбира се, надявам се и други да споделят личните си преживявания.
Аз продължавам да сънувам много цветно и много запомнящо се  Grinning

pavlina3 , можеш да го редактираш  Hug

Птиците от мандарини се слагат на югозапад-това е сектора на любовта

Нали може и в спалнята?  newsm78

# 290
  • Мнения: 1 652
Elizabeth- eто- обаче на  руски
http://www.angelreiki.ru/angel/angels.htm

а това е списък на Архангелите и към кого по какви проблеми да се отнасяме.
http://www.angelreiki.ru/angel/pr.htm

На български в книгата в "Архангели и върховни учители" на Дорийн Върчу.- по книжарниците.Няма я в нета.

На останалите- страхотни сте.  Hug Hug HugС половин уста попитах къде можем да намерим кой Ангел за кой ден от календара отговаря, а вие  smile3523изровихте такива страхотни неща, че ги и преведохте  Heart Eyes

Отивам да ви чета. Напълнихте ми душичката. newsm44

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 23:00 от darena

# 291
  • Мнения: 237
Да може и в спалнята.Зависи дали тя ти се пада югозапад.Даже ако е спалнята е още по-добре!

# 292
  • Мнения: 10 690
Попаднах на интересна идея за това как да дадем енергия на Картата на съкровищата и да се стартира процеса по изпълнение на желанията.  
Може да се направи, а може и не  Wink

"Как да активираме картата?
Можете да залепите нещо много просто и лесно за придобиване - например някоя вещ, която желаете да притежавате. След това отидете и си купете тази вещ, за да "разбере" картата, че вече може да работи."


И още извадки:

"Какво да правим, когато желание от Картата се реализира?
Правдина пише, че когато се изпълни желанието, трябва да махнем картинката, а вместо нея да сложим нова с ново желание"



"Какъв е периодът на действие на Картата?
Обикновено Картата се съставя за 3 години. Обикновено срокът на действие е от 3 седмици до 3 години. Моята карта "изработи" себе си на 80% след една година и я замених с нова"

# 293
  • Universe
  • Мнения: 1 556
III - тият способ – формиране на защитен кръг от ангели - хранители!!! Позволява да се усеща поддръжка и защита от ангелите постоянно, да се направи присъствието им естествена част от Вашия живот.
Основан е на психо - техниката на тайния даоски клан Шоу - Дау – „Спокойните” или „Безсмъртните”
Застанете в средата на стаята с лице на север, затворете очи, отпуснете се и изчистете ума от страничните мисли. Север е пред Вас, юг – зад гърба Ви, изток – от дясната Ви страна, запад – от лявата и  съответно североизток, югоизток, югозапад и северозапад. Във всяко направление ще си представяте намиращ се до Вас на една ръка разстояние и обърнат с лице към Вас ангел – хранител. Можете да видите ангела с вътрешния си взор или да усетите присъствието му под формата на енергетична субстанция, от която излиза топлина или някакви приятни за Вас вибрации.
За последователна визуализация на всеки от ангелите, използвайте процедурата, описана в първия метод, но вместо пирамида си представете 8-те посоки, във всяка от които, ще бъде разположен определен ангел.
Усещайки присъствието на ангела се постарайте колкото може по-точно да детайлизирате образа и да му придадете характерните за този ангел свойства.
С практиката ще се научите едновременно да извиквате в съзнанието си едновременно 8-те ангела, а още по-нататък – да чувствате постоянно тяхното присъствие, поддръжка и защита.
В северното направление с лице към Вас се разполага ангелът – майка с всички най-добри  качества и черти, свойствени на облика на идеалната майка. Ангелът – майка Ви дава усещането за всепоглъщаща любов, абсолютна безопасност, приема Ви такъв, какъвто сте всъщност с всичките Ви пропуски и грехове. Вие сте уверен, че каквото и да се случи, този ангел ще бъде до Вас, ще Ви защити от опасност, утеши в скръб и ще Ви поддържа в труден момент от живота Ви.
В южното направление /зад гърба Ви /се разполага ангелът – баща /отец/ с всички възможни   качества и черти на идеалния баща. Ангелът – баща притежава могъщество и сила, решителност и енергия, той е справедлив, уравновесен, надежден, надарен с чувство за отговорност. Ангелът – отец обезпечава защита, но за утеха и любов, каквато дава майката, а защита, изходяща от позицията на силата, мъжествеността, смелостта, умението да се ориентираш в обкръжаващия свят и бързо приемане на необходимите решения.
В източното направление се разполага ангелът –баба, явяващ се въплъщение на интуитивната мъдрост, спокойствието. Този ангел има способността да забелязва всички детайли на случващото се, мигновено да възприема измененията и интуитивно да избира най-правилната позиция и най-добрият способ за действие.
В западното направление се разполага ангелът –дядо, явяващ се въплъщение на разсъдъчната житейска мъдрост. За разлика от ангелът – баба, представляваща интуицията, той  съхранява мъдростта на много поколения. Обладава изострена наблюдателност, умее да натрупва и анализира информация, придържайки се към логиката и здравия разум, и правейки на тази основа точните изводи. Ангелът – дядо ще Ви удържа от необмислени постъпки, от грешки, направени под влияние на душевни пориви или някаква силна емоция.
В североизточното направление се разполага ангелът –сестра, явяващ се въплъщение на женското начало. Този ангел обладава качествата на идеалната по-голяма сестра: способност за разбиране, мъдрост и търпимост. Той Ви поддържа във всякакви занимания, дарява Ви със здравомислие и отговорност, способност да разбирате другите и да изразявате своите мисли по начин да Ви разберат, помага със смирение да се приеме неизбежното, и да се наслаждавате на това, което притежавате, вместо да страдате от липсата на нещо, което не можете да имате.
В югозападното направление се разполага ангелът –брат, явяващ се въплъщение на  мъжкото начало, защитаващ Ви от опасности, помагащ Ви да действате по най-добрия начин в случаи, когато е необходимо да се вземе бързо решение, дарява ви с мъжество, смелост, способност да се борите докрай и да побеждавате даже в ситуации, когато всичко изглежда, че е срещу Вас
В югоизточното направление се разполага ангелът –приятел, явяващ се въплъщение на чувственото мъжко начало, покровителстващ всичко, свързано с мъжествеността и имащ отношение към любовта, чувствеността и секса. Помага в любовните отношения, придава Ви неотразимост и сексуална привлекателност, стимулира чувствеността и пробужда сексуалното влечение. При мъжете ангелът- приятел усилва мъжкият чар, мъжествеността, сексапилът , повишава потенцията. На жените помага по-добре да разбират мъжката психология, интуитивно да отгатват мъжките слабости, явява се въплъщение на идеалния възлюбен.
В северозападното направление се разполага ангелът –приятелка, обладаваща  същите качества като  ангелът –приятел, но за разлика от него се явява въплъщение на чувственото женско начало.
Разположението на ангелите по този начин е само за удобство. Ако сте в движение, или обърнати с лице не на север, а в друга посока - кръгът ангели винаги ще бъде разположен така, че северът да се пада винаги пред лицето Ви. И така винаги пред Вас ще бъде ангелът -  майка и след това по посока на часовниковата стрелка следват: ангел – сестра, ангел – баба, ангел- приятел, ангел- баща, ангел- брат, ангел- дядо и ангелът- приятелка.При проблем, вместо да водите безконечни разговори със себе си, превключвайки от неконструктивния вътрешен диалог към възприемането на защитния кръг от ангели- хранители, към духовен контакт с тях, ще престанете да се чувствате сам и ще получите усещането за защитеност и поддръжка.
За да се научите да се превъплъщавате в някой от ангелите, придобивайки неговата сила и свойствените му качества, необходимо е периодично да изпълнявате следното упражнение.
Застанете в центъра на стаята, затворете очи, усетете присъствието на ангелите, разположени на една ръка разстояние от Вас.
Ако сега се намирате в позицията на ангелът- майка, представете си в центъра на кръга своя син/ дъщеря и ще можете да погледнете на него/ нея  с очите на идеалната майка. Изпълнявайки често това упражнение, Вие ще развиете в себе си недостигащите Ви качества на идеалната майка и ще можете да изработите адекватна позиция по отношение на собственото си дете.
Аналогично, ако влезете в образа на ангелът- баща(отец) – ще усетите свойствените му мъжество, отговорност, надеждност,  желанието му да защити своето дете. Запомняйки тези усещания, Вие постепенно ще развиете и усилите тези черти.
Заставайки в позицията на ангелът- приятелка, жените ще придобият качествата на идеалната любима.

# 294
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Това горното ми се стори много красиво     Heart Eyes Имаше още няколко изречения, обаче страницата изчезна  #Cussing out и аз съдбата реши да спра до тук. Всъщност пишеше, че горното е част от по-сложна методика, която включва 24 ангела, но за нея ще пишат в друга книга.
Руският ми е на обикновено гимназиално ниво от преди 30 години, така че, може би някъде доста буквално съм превеждала  Wink

Г-жа Шуши, благодаря   bouquet /лимитът на кутията ти е изчерпан и за това пиша тук/
mijjjka е отговорила за картата  Peace

П.П. С тия ангели и архангели си спомних пиесата на Дарио Фо - "Архангелите не играят флипер"
И филмът на Вим Вендърс "Криле на желанието/Der Himmel Uber Berlin"



Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 23:39 от lenny_pld

# 295
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Птиците от мандарини се слагат на югозапад-това е сектора на любовта

Нали може и в спалнята?  newsm78
Peace Тамън са си  в спалнята  Wink
ако е по Ба Гуа слагаш ги някъде в десния ъгъл на спалнята (като влизаш от вратата)

Ако спалнята ти се пада   в сектора на брака,любовта по Ба Гуа още по добре  Peace

*налагаш Ба Гуа квадрата на стаята или на целия апартамент (както си решиш)

Или вторият популярен начин е с компас   Wink (пак може само за стаята или цилия апартамент)



Цитат
Различните школи на Фън Шуй определят позициите на секторите по различни методи. Най-разпространените течения на Фън Шуй са Школата на Компаса и Школата на Драконовата порта. Първата работи с компаса като основен инструмент в определянето на секторите в жилището. Втората школа използва като такъв Осмограма Ба Гуа.


МиЖке  Crossing Arms тези неща си ги знаеш   smile3539





Хубав ден на всички  newsm03





# 296
  • Мнения: 1 280
Моля ви,бихте ли ми казали,къде мога да прочета за този  неутрален имплант? Или ако е по-лесно някой да разкаже за него? Много ви благодаря предварително! Hug

# 297
  • Мнения: 10 690
Деси, мерси много  Grinning


МиЖке  Crossing Arms тези неща си ги знаеш   smile3539

Хич не ги знам за съжаление  Tired Познанията ми по фън шуй са отчайващо повърхностни. А и Игельник не пристигна  Crossing Arms


Pinkito , мисля, че ще бъде най-полезно за теб да прочетеш книгите на Крион  Wink Има ги в Спиралата  Hug
Едва ли нечий преразказ би могъл да се сравни с прочита им    bouquet

Поне аз не бих се наела да преразказвам точно Крион  Joy

Много хубав ден на всички!   bouquet

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 09:28 от mijjjka

# 298
  • Мнения: 124
за сега....запис

# 299
  • Мнения: 2 475
Привет, момичета!
Нищо ново под слънцето след вербализираното ми желание.
Освен факта, че имам обеци, златни са, с ефектно камъче, и си ги нося от години. Тази сутрин видях, че камъчетата и на двете са наобратно, сякаш съм си ги сложила от обратната страна Shocked
"Обръщане на главата" по моя любимец Кастанеда или необяснимо чудо? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт