"Без грим, без токчета, без ролки" 17

  • 56 917
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Преполовихме лятото... предполага се, че цветните рокли, белите потници и равните сандали са вече ведро подредени в гардероба. Френските нокти, слънчевите загари и грамадните гривни и гердани също би трябвало да са налице. Обаче всяка уважаваща себе си кежуъл миледи навярно е хвърлила замислен поглед към бъдещето - задават се нечовешки летни намаления и възскъпи есенни колекции.  Crazy

Туй, с което мога аз да започна, са малки новинки. Велур, кожа и туид са водещи материи за Есен '09 - цък, цък, цък и цък.


Чантите са все така големи, което е прекрасно - Ето и ето. Но за жалост идат и някакви по-малкички чантенца, book bags, с които не знам как ще се спогаждаме. Задължителни отново са едноцветните плетива. Колкото по-развлечени, толкова по-добре. Комбинацията черно и червено ще е актюел, подплънките също / Rolling Eyes/, шапките с плетени помпони - и те.


Колкото до лицето... Продължава да властва естествената визия или поне илюзията за такава. В сравнение с миналия сезон, нещата са още по-олекотени. Цитат на Боби Браун: 'perfectly imperfect'. Следват Ленти за коса, небрежни прически и - Дона, внимание! - плитки


Давам линк към старата тема и използвам случая, за да приканя кежуъл ветерани и новаци към обединение. Моля, явете се на отчет, който да съдържа две неща: акцентът на личното ви лято и вълненията на бъдещия сезон. При мен тези елементи изглеждат така - свобода и релокация.

Искам да попитам и ani_4ka къде е - омъжи ли се това момиче, какво стана??

# 1
  • Мнения: 718
Случайно се явявам първа. Страхотно начало на новата тема, Крейзи, плавен и нежен преход към есенните вълнения без ненужни драматични сантименталности относно краткото лято Mr. Green
По повод трендовете, съгласна съм с показаните, ще допълвам на каквото попадна.
Моят летен акцент - хармония, есенният ми - презареждане Flutter
А зад "релокация" буквален или преносен смисъл да съзираме? Thinking Whistling

П.С С подплънки категорично отказвам да се понеса, още от миналата година започна лекото им завръщане, но тази визия тип Стар Трек не ме вдъхновава, честно казано Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 3 816
crazy chick , поздравления за новата тема, както винаги много добре оформена. Hug
Лятото за мен е в разгара си, като си има предвид, че и след около месец ще ходим на море, изобщо не ми се и помисля за есенния сезон.  Wink
Свобода, енергия и свежест са моите акценти за лятото.  Flutter
Зарадваха ме есенните новинки на Сrazy, особено естествената визия, небрежните прически и плитките. Peace Развлечените едноцветни плетива също са ми по вкуса. Simple Smile
felicidad17 , много ми хареса шапката на малката ти красавица, от София ли е купена?

# 3
  • Мнения: 660
Пу , втора ! Хи , докато публикувам и станах трета !!!

Крейзи , благодаря за написаното и показаното . Peace

Да си призная есента / а пък и зимата / са ми много трудни от гледна точка на подбор на дрехи , така че да се съчетаят елементи на комфорт с добра визия . Ако постигна едното , другото винаги ми убягва .

От показаното ме вдъхновиха / всъщност винаги / големите чанти и развлечените пуловери . Но при вторите е важно да се избегне внушението на "извадено от бабиния шкаф".

Подплънки категорично не Naughty, че на моя ръст ще го докарам като  американски футболист!

А относно последната задачка Heart Eyes- личното ми лято е по-скорооооооо Thinking...обновяване/ на всички нива и във всеки смисъл/ , а за есента - път към себе си и ново начало !

Ето един все още летен и не много кежуъл , но пък много изискан поздрав от мен .

# 4
  • Мнения: 718
Мммм, http://nymag.com/fashion/fashionshows/2010/resort/main/newyork/w … /#slide15&ss1 това  е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Не много по темата, но да споделя и тук. Преди 1-2 седмици си поръчах бельо от LaSenza (UK). Купувала съм си от тях в Англия, но не знаех, че доставят до БГ. Изключително качествени материи и сполучливи кройки, цветовете и шевовете са устойчиви, детайлите прецизни, доставката също беше коректна (1 седмица на цена 8 паунда). Пристигнаха в прекрасна кутия, прилежно опаковани и подредени. Препоръчвам горещо, стига да си улучвате размерите и моделите. Ето за разглеждане www.lasenza.co.uk

# 5
  • Мнения: 22 466
Хайде и аз да се разпиша след дълго отсъствие. ))))

Лятото не ми е от любимите сезони и гледам да го преживея някак си. ))) Но есента пък е страхотна, за това вече започнах леко, полеко покупката на неща за сезона. ))))))
По-късно ще показвам и аз красоти. ))))

# 6
  • Мнения: 5 877
Ще взема най-сетне да се обзаведа с една голяма чанта, по която точа лиги отдавна.
Иначе си пооправих фигурата и сега пазаруването ми се улесни значително. Дори проносих морски блузки на райета, разни шаренийки - абе, прося си прогонване от клуба, но се чувствам като току-що измъкнала се от опеката на майка си тийнейджърка.  Party

Не искам есен, гардеробът ми е малък, добре ми е с тънките летни рокли. Като го отворя и ми е цветно насреща, е друго. Гледам ги тия туидове, плетенки, кожи за есента - сиво, кафяво, черно, синьо.

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 15:10 от Анда

# 7
  • Мнения: 4 120
Моето лято започна рано, но все още не е достигнало пика си.
Личното ми лято...ирационално, с желани грешки...есента- влизане в релси.

Поздрав с  любима блогърка
клик
клик

# 8
  • Мнения: 4 892
Може ли да се присъедния?  Blush
И аз съм по без грим и без ролки.

Търся си хубава керемидена риза, нещо такова. Трябва ми за работа. Може и кафява, но тъмна. Нямам време много да обикалям. А, и да има размери от към гръдна обиколка.
Искам я за комбинация с една пола.

Влюбена съм в тази. Но в кафяво!

Поздарви на всички.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Привет и поздрав за crazy chick за нестихващия ентусиазъм.
Моето лято е твърде бързо и поради това - хаотично. В тон с темата заради което съм май  Grinning
Малко тъжно ми е заради сезонните намаления, които са се настанили гръмко по витрините, а ето, че и тук вече се коментират. Обичам есента, повече от всичко, но признавам - тъжа за лятото.  Някак неукоримо глупаво и пъстро  Simple Smile

# 10
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Лятото не искам да го пусна да си ходи.
Не обичам есента, не обичам зимата. С няколко ката дрехи, с вечно студените ми крака, с изкуствените усмивки по Коледа.

Малки чанти и подплънки отказвам да нося, колкото и да са актуални.
Иначе и аз чакам съвсем края на сезона, да се обзаведа с някоя и друга обувка.

# 11
  • Мнения: 4 892
Ето едни "средни" чанти, които ме омаяха.
Поздрав от мен, дано не са ви поздравявали с тях прди това  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 478
Крейзи, чудесно интро на новата ни тема  Heart Eyes
Моето лято е прекрасно, слънчево, но леко скучно на моменти. Независмо от това е цветно и изпълнено с много любов. Като морско дете нямам по-любим сезон, никога не ми омръзват плажовете и правененто на красив и здравословен тен.
Вече имам няколко покупки за есента, но най-любими са ми ленен тренч и още един с 3/4 ръкав, който надолу е разкроен и се носи с широк колан.
Виждам много приятни кежуалки в новата тема, хубаво ми е да ви чета. Добре дошла на Нино тино ( да знаете, че е красавица)! dodo_dodo скоро си мислех, че вече си се отказала от нас  Hug
Есенен поздрав от така любимият ми туид:
http://zaneya.com/wp-content/uploads/2008/11/6dolce-gabbana.jpg

# 13
  • Мнения: 4 892

Това е точно като за мен. Не искам да започвам с есента и зимата, понеже момичетата гледам тъгуват по лятото, което още не е изминало, но моите сезони са есен и зима, а това на снимката и като цвят, и като стил, и като аксесоари ме изпълва с разкош.  Heart Eyes
Обичам да съм с повечко дрехи, обичам шалове, шапки, ръкавици - обичам зимата. 

Добре дошла на Нино тино

Благодаря.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 521
Aloha!

Блазе ви за лятото. В немско мухлясахме и изпукахме от студ. Фръцкам се по летни рокли и зимни ботуши - хем кежуъл, хем топло. Зимата за мен е кошмарен сезон. Зиморничава съм, мразя да ми е студено и когато се облека, така че да не зънзаникам заприличвам на дамаджана.
Искам да живея някъде, където е целогодишно лято.

Влюбе съм в последно време в Dorothy Perkins.

НиноТино, добре дошла. Hug

Общи условия

Активация на акаунт