''Парфюмни размисли и страсти'' 35

  • 21 008
  • 491
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 202
                              
                                                          

                      
                                                                                 Офис аромати

                                          Не веднъж сме обсъждали най - съблазняващите, провокативни и ''горещи'' парфюми,
                          а кои са подходящи за офиса и делова среща, с кои се чувстваме силни и владеещи положението - вие сте Simple Smile


                                    
                                      
                                                          
                                                
                                                              
                                            
                  
                                          
                                          
                                                        
                                                        

                                                                            
                                                                         

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 14:53 от Tess d`Urberville

# 1
  • София
  • Мнения: 74
Първаааа.....!

За мен да категоризирам един аромат като офисен е равносилно на това да го нарека посредствен и безинтересен, не знам защо така....
Но пък ще ми е интересно вие какво мислите по въпроса...

# 2
  • София
  • Мнения: 6 810
 Crossing Arms
Втора. Flutter

# 3
  • Мнения: 2 677
Трета!
С Сосо М се чувствам много добре навсякъде, а иначе под "офисни" разбирам свежи и ненатрапващи се от рода на 212.

# 4
  • София
  • Мнения: 74
И аз като Жаки нямам мирка и най-накрая поръчах Хипнотичния елексир Simple Smile.Сега оства да ми го пратят Simple Smile

Ммм, браво, честито, дано дойде бързо... Peace От Директ, нали?

# 5
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
Нямам парфюми специално за работа - с който ми е кеф, с него се пръскам.

Но имам парфюм за сън  Embarassed , най-приспивно и успокояващо ми действат Red Jeans.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 810
И аз обгазявам офиса с каквото ми е кеф. Не е имало претенции до сега. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 583
Благодаря, Ноар  bouquet
 От директ е и ми е първа поръчка.До колко време пристигат?

# 8
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 618
Скоро четох някъде да категоризират Манго Адорабли като офисен, но за мен лично не е  Thinking

# 9
  • Мнения: 2 583
Имах Манго Адорабли и го размених. Описваха ми го сладникъв и  топъл аромат, но на моята кожа на мъжки биеше Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 894
А аз най-трудно избирам аромат за делова среща, особено лятото. Комбинирам така- лятото по-леко облекло с по-строг аромат- за мен това е Мания на Армани. Ако срещата не е много официална- The Beat.
Зимата по-официален и тъмен тоалет с нещо по-сладичко, но в умерено количество- подозирам че тази зима това ще е Коко.
Иначе в ежедневието офиса се обитава само от мен, така че, каквото ми се иска.

# 11
# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
Моето усещане за офис аромат е той да не е твърде сладък /т.е. ориентал - ванила, гурме и голяма част от плодовите аромати - те са ми съблазнителни или младежко лекомислени и в никакъв случай не ми се вързват с делова дама искаща да респектира с външен вид и аромат/. Позходящи за офис по мое усещане са цветните, алдехидните, цветни шипри, флорал лууди муск. Моите офис аромати са Кристобал, Джакомо фор хъ, Чистия бял лен, Парижката любов, Алиен... и други ама не ми се пише

# 13
  • Мнения: 289
И аз обгазявам офиса с каквото ми е кеф. Не е имало претенции до сега. Mr. Green

И аз така  Peace

# 14
  • Мнения: 4 202
За мен офисиния аромат не е твърде пищен или сладък, сякаш шипровите парфюми са подходящи за офис или делова среща, навяват стил и строгост - нямат сексуално звучене Simple Smile не, че човек не може да си пръска каквото му е на душата разбира се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт