Попътен вятър на порасналите ни деца!

  • 36 599
  • 730
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 505
Приемете закъснели поздрави от мен за всички,които са празнували! Желая им от всичко по много!!!  bouquet Виждам,че обмисляте среща ...Може ли малко подробности,за да видя дали ще мога да се присъединя и аз. Hug

# 136
  • Мнения: 3 268
Заповядай! Hug Срещата ще е в сряда от 18.30 часа в градината на ресторант Папа Джо.Той се намира на ул.Кирил и Методии №12,на гърба на Бърза помощ.Ето ти линк.Ела,не се колебай! Grinning
http://zavedeniq.com/sf57.htm

# 137
  • Мнения: 444
Здравейте момичета,
аз малко се позагубих  естествено отминаха трепетите по  резултати и т.н. - не ни беше писано да дойде да учи г-цата в София само 10 стотни не и стигнаха за УНСС - сега е в резервите и куриоза на БГ - класиранията и простотията - искат и декларация и диплом за участие в класация като не и гарантират влизане / остава и чака ако  влезе /. Ужасно съм ядосана на тези измислени правила  мислех да звъня в МОН ,мислих си да звъня на Ректора и да го питам, къде я има тази практика - залог срещу нищо, но се отказох, нали вече е студентка и то тук при нас няма смисъл тя е вече записана в ТУ -Варна спеиалност КСТ. Но поради същата причина за да не рискуваме истарвахме СУ - сега и УНСС. А иначе съм тук и редовно ви чета скоро започвам работа и няма да имам много време за включване, ще имам и аз  с какво да се оплаквам че на работа ме чакат разни изненадки. А иначе ви завиждам на тези които сте с големите деца до преди 3 години и аз можех да се включа в отбора - никаква грижа - но ангажимента към дребната е налице.  за среща във варна бих се включила по възможност, стига малката да не ме изненада с нещо я настинка я нещо друго.
Добре дошла на Елица в клуба разтухата е тук при нас.

# 138
  • Мнения: 3 268
Масата е запазена.Момичета,надявам се да сте сериозни и да се видим и почерпим.Като влезнете в Папа Джо,питайте за масата на Стефчето,в градината е,ще ви упътят.Ресторантът е точно на ъгъла срещу Министерството на регоиналното развитие,на ул. Кирил И Методи.

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 17:08 от stefani6

# 139
  • София
  • Мнения: 1 762
Там съм, Стефаниш  Hug

# 140
  • Мнения: 5 297
Здравейте, момичета! Честито на всички деца-студенти   bouquet!

Синът ми е приет в ПУ- приложна лингвистика, преводач английски/испански и ЮЗУ - международни отношения. Сега е в размисли и страсти, какво да избере - по-престижен университет, или по-интересна специалност .

estreq , днес в ПУ, за да продължи класирането също ни поискаха декларация и диплома, а в нашия случай тя е в ЮЗУ. Ако я изтеглим, ще си загуби място там. И така, имаме два дена да решим.

# 141
  • Мнения: 3 371
Стефаниш ,  Hug благодаря ти , че пое инициативата  и организира мястото на срещичката ! Peace Нямам търпение до сряда , да се запознаем , а някои и силно да прегърна ! Wink

# 142
  • Мнения: 3 540
Добро утро ,момичета! Hug
Ето ,че дойде вашият ден! Пожелавам ви приятна и вълнуваща среща! hug cheers

# 143
  • Мнения: 3 268
уттре ще разказваме,нямам търпение. lalalala

# 144
  • Мнения: 608
Приятно прекарване, момичета!  Simple Smile

# 145
  • София
  • Мнения: 1 762
Благодаря, момичета. Жалко, че няма да се присъедините към нас.
Сутринта си говорих с майка ми и казах, че следващата среща / дай Боже/ ще бъде във Велико Търново, за да се съберем всички  Joy И тя попита ще приемем ли и баби на порастнали деца  Joy Защото и се пътувало и купонясвало с девойки, като нас.
И аз нямам търпение да ви срещна  Hug

# 146
  • Мнения: 3 371
Момичета ,  Hug ще ни липсвате довечера! После ще разказваме в цветни картинки ! Wink
Много се вълнувам и очаквам с нетърпение вечерта ! Peace

# 147
  • Мнения: 1 639
Весело изкарване и от мен! Simple Smile

# 148
  • София
  • Мнения: 1 444
Нямам тъпрение и аз.
Някой ще носи ли фотоапарат, за да зная дали да взимам от малката?
Ще ви пратиме снимки, пък следващата среща дано е обща, на всички ни.
 Hug и чакайте снимков материал

# 149
  • Мнения: 3 268
Ами вземай,че моят не е у мен сега.Снощи си боядисвах косата,лакирах ноктите,ама моля ти се,трябва да се види. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт