Седмица на нови надежди и сбъднати мечти (17.8 - 23.8.2009)

  • 8 642
  • 268
  •   1
Отговори
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 329
Мили момичета и работещо момче!


Орисвам седмицата да е щастлива, с много добри новини, безпроблемни изследвания, пукащи се фоликули и положителни тестове.

Да ни е на късмет!


       

# 1
  • София
  • Мнения: 5 258



Тъкмо се чудих защо няма темичка още - Миле благодаря   bouquet

Слагам кафе и закуска  Hug


# 2
  • Мнения: 746
Цоп и аз  Hug
Миле ,мерси за хубавата темичка  Peace
Нека да я напълним с много положителни тестчета Hug Hug Hug

# 3
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 329
Рейни, забравих да честитя на татенцето ти годишнината. Да ти е жив и здрав, много да те радва, дълго да живее, внуци да гледа!

Мимаа   bouquet

бманолова  Heart Eyes

# 4
  • Русе
  • Мнения: 764
Mileto , мерси за темичката! Много  EFP да има!
Хубав ден на всички!

# 5
  • Мнения: 173
Привет момичета!

Аз вече съм тук,отпуската свърши и отново в обичайните задължения...
бях ви писала,че с мъжа ми започнахме да бебеправим от 17.07 - веднага щом М. ми свърши и вече имаме резултат,след 5 дневно закъснение си взех тест и беше +,повторих с тестовете наколко пъти през следващите дни и резултата отново беше +
Не мога да ви опиша колко съм щастлива че се получи от първия месец  Very Happy  Но сега ме е страх дали всичко ще е наред,все едни лоши мисли се въртят в главата ми  Praynig За мен е това е второ детенце,минала съм по този път преди 4 години,но все пак ме е страх.
Успех на всички момичета!   Hug  Hug  Hug

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 329
Dan4eto84, честито!  Peace

След всичките въпроси миналия месец, след цялата тази любознателност по темата  Mr. Green, нямаше как да не успееш.
Бременей си спокойно и не се втелясвай!  Laughing

Маги ТМ   bouquet хелоуу

# 7
  • Русе
  • Мнения: 764
dan4eto84, честито! Леки и безпроблемни 9 месеца! Не се страхувай. Всичко ще е наред. Почивай си повече и се наслаждавай на бременността. Simple Smile Дано повлечеш крак към отчетни!  Wink

Миле, Hug днес като една любезна домакиня посрещаш всички в новата темичка. Дано скоро ни направиш отчетна. fingerscrossed

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 455
dan4eto84, честито! Лека и безпроблемна бременност!  Hug

Миле, страхотна темичка   bouquet

# 9
  • Мнения: 173
Благодаря ви момичета!
Желая на всички скоро и вие да сте ощастливени от радостната вест!
Вярвайте в себе си! Благодаря много на всички ви за отговорите,които ми давахте,докато лудвах от мисълта дали ще се получи веднага или не   Hug  Hug  Hug

Обичам ви,успех!   bouquet

# 10
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Здрасти банда, аз малко се поизгубих, но не ми беше много до писане. Беше ме треснал такъв мързел, че с нищо не ми се занимаваше  Embarassed
Обещавам тази седмица да съм по-редовна  Rolling Eyes

Данче, ама много сте бързи  Laughing , всички трябва да взимаме пример от вас - от първия опит и сте готови   bouquet
Желая ти една много лека и приятна бременност, с прекрасно бебче на финала  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 765
dan4eto84,честито и от мен!Желая ти лека бременност,а на всички останали сбъднати мечти и само хубави новини  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 5 743
Mileto ще започнеш само ти да пускаш теми,я как веднага имаме положителен  Mr. Green
dan4eto84 - честито,безпроблемни 9 месеца и не пиши несъществуващи пътища.Ако доктора каже нещо притеснително,тогава ще се притесняваш.Не дърпай дявола за опашката.
Успешна седмица на всички  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте!  Party

Благодаря за хубавата темичка и хубавата закуска!   bouquet

Виждам, че седмицата започва с добри новини, дано все така занапред продължава с дъжд от положителни тестове.  Peace

Данчето - Честито! Лека бременност!   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета Simple Smile
И аз в новата тема не че ми е тука меястото де като гледам  Rolling Eyes
Днес бях на лекар не спукалия се фоликул от миналия месец си седи на киста и днес почвам с противозачатъчните Sad Миле какво стана с твоя фоликул махнал ли се е?
Хубава и успешна седмица на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт