подсъзнанието може всичко 14

  • 102 844
  • 462
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 67
Привет на всички,
искам да благодаря на enny_pld за практическата помощ за финансов просперитет и да споделя, че докато гледах визуализацията, направо усетих мириса на парите  Simple Smile.

И да споделя нещо странно, което ми се случва напоследък, постоянно и навсякъде срещам (виждам ) свещеници.
Всеки ден и навсякъде. Даже и до нашия блок вчера срещнах един.
Ходих на църква, помолих се и въпреки това продължавам да си ги виждам навсякъде, даже докато карам колата, интересно ми е какво мислите по този въпрос.
А иначе относно визуализацийте напредвам доста бързо, даже едно важно желание ми се изпълни!
Благодаря ви, че ви има   bouquet.

# 421
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Упражнение за преодоляване на лоши състояния от Петър Дънов        

Искате ли да имате бързи резултати, преди всичко вие трябва да мислите, да чувствате и да постъпвате право. Когато човек изпадне в тежко, в лошо състояние, при което мисълта му се помрачава, чувствата му огрубяват, нека направи следното упражнение:

Поставяне дланите на ръцете една срещу друга, при което се допират върховете на пръстите.

Лявата ръка се тегли по дланта на дясната, до края на китката, след което се изправя в положение на прав ъгъл с дясната ръка, без да се прекъсва движението.

Дясната ръка се поставя върху лявата (при това положение и двете ръце са хоризонтално).

Сега, дясната ръка се тегли, хлъзга над лявата, до края на средния пръст.

Най-после и двете ръце се поставят с дланите си една срещу друга, както при започване на упражнението.

Същото упражнение се прави и с дясната ръка.


Направите ли това упражнение няколко пъти, всички лоши състояния от вас ще изчезнат. В него се крие известна житейска философия.

Като давам това упражнение, искам да обърна вниманието ви на следното нещо: хлъзгането, изправянето на ръката и поставянето и върху другата трябва да става без прекъсване. Природата не обича прекъсванията. Всяко прекъсване на движенията води след себе си нарушения, изключения в хармонията на природата. Тия нарушения могат да се изправят, хармонията на природата може да се възстанови, но за това се изисква дълго време. Всеки може да скъса едно въже, но всеки не може да го поправи. Време и майстор се изискват, докато поправят въжето, докато го възстановят в първоначалния му вид.

Като правите упражнението ту с дясната, ту с лявата ръка, вие се поляризирате. Ако спазвате правилата, ще видите, че Божествената наука разполага с ред формули, които правилно изнесени, създават големи преобразования в човека. Ако човек прилага тия формули, той лесно ще се подмлади. Това може да стане в един ден, но днес не е време за моментално подмладяване. За всяко нещо в природата има определено време.

Вие не знаете още да употребявате упражнението, което ви дадох, но достатъчно е в първо време само да го извадите от калъфа. Динамическа сила се крие в пръстите на ръцете! Всеки пръст е свързан с един свят. Значи, десет пръста, това са десет свята. Те са мощни сили, с които трябва да се свържете. Влезете ли във връзка с тях, от пръстите ви ще излиза толкова голяма светлина и сила, че земята ще се разклати. Ако в ума ви няма никакво съмнение, и ако в сърдцето и волята ви няма никакво колебание, всичко това може да се постигне. За тази цел вие трябва да работите за Бога. Каквато и работа да започвате, работете я от Любов към Бога.

“Отиване и връщане”, стр. 118, 119, 141.  


П.П. Благодаря на darena и mijjjka за отговорите   bouquet
ve4erniza,  welcome
mimina, относно почистванете - сместа от три лъжици сол+три лъжици захар - общо за всички помещения ли е дозата newsm78

На всички Ви желая много  
   Enigma _ Light of Your Smile

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 16:14 от lenny_pld

# 422
  • Мнения: 2 111
Привет и то мен Hug

Desss
и darena, много ме развълнуваха историите, които сте разказали!  bouquet


Кафе с Канела , твоята история със Метода 21 е още едно доказателство, че всичко, което ни се случва е най-доброто за нас с оглед на бъдещето - факт, в който аз се убеждавам всекидневно.
Точно един "мухлясал лешник" може да се окаже причината да вземем решение и да променим живота си! Затова трябва да бъдем благодарни и на мухлясалите лешници.  Grinning
 

Така е, създадох си навик всеки ден да изказвам мислена благодарност за всички събития, които са ми се случвали и всички хора, които съм срещала по пътя си, както и за уроците на които са ме научили!

# 423
  • Мнения: 719
Момичета, страхотни сте, докато ви изчета.  Crazy А трябва да си дам време да прегледам и старите темички.

Като говориме за камъни, кажете ми откъде мога да си поръчам/закупя, ако има някакъв сайт за поръчки ще се радвам да го споделите.  Hug

Хубав ден, милички.  Hug  Hug  Hug

# 424
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Момичета, това видяхте ли го:

С оглед уеднаквяване максималния брой на страниците на отчетните теми и темите с продължение, вече всички подобни теми ще се заключват след 50 стр.

Моля, не превишавайте 50-та страница!
Дори и да не е пусната нова, ако старата тема е превишила 50 стр., то тя ще бъде заключена.

Благодаря!

# 425
  • Мнения: 10 687
Като говориме за камъни, кажете ми откъде мога да си поръчам/закупя, ако има някакъв сайт за поръчки ще се радвам да го споделите.  Hug

Аз си ги купувам от Халите, там има няколко щанда с камъни.
Най-новите ми придобивки са - розов кварц, аметист, цитрин, обсидиан, карнеол, планински кристал, опушен кварц... може и да пропускам нещо...  Crazy

Вела, и аз го видях това съобщение да не се превишават 50 страници, но ние никога не сме ги превишавали. Можем да оставяме темите и по-дълги, ако предпочитате  Hug

wild flower , бяхме го коментирали и преди - не трябва във всичко да търсим знаци  Wink
Понякога свещениците са си просто свещеници  Grinning
Преди време срещах много често и то на най-всевъзможни места един възрастен господин, който разхождаше две афгански хрътки. Беше ми странно и се чудех дали е знак и ако да, то за какво??  Thinking Така и не разбрах. А и престанах да го срещам господина  Grinning

# 426
  • Мнения: 719
Мишка, много благодаря, но аз не живея в София.   Hug
Надявах се на някой онлайн магазин, но явно ще трябва да търся и тук, в Плевен.  Peace

# 427
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Шушони, копирах си един стар пост   bouquet

Това по-долу книгата за сваляне - там има подробни указания за ползването на всеки материал, за чакрите, за това - как да разпознаваме фалшификатите и други интересни нещица.
http://www.e-bookbg.com/index.php?option=com_docman&task=doc … 450&Itemid=61.

 Ето Ви много директни координати: 0899 186 249 - Иван Митев, 0896 898 020 - Гергана Митева, 038/643528 - магазинът им с адрес: Хасково, бул. България, покрит пазар Асти, сектор В, бутик 47, магазин Дар. Можете да поръчате кристала, който ви интересува по телефоните им - след консултация ги пращат по пощата или на място, но с предварително обаждане, за да са там да Ви консултират за конкретното заболяване, или каквато Ви е там необходимостта.

Ето им и сайта - http://bgminerali.com/?catalog

# 428
  • Мнения: 287

Най-новите ми придобивки са - розов кварц, аметист, цитрин, обсидиан, карнеол, планински кристал, опушен кварц... може и да пропускам нещо...  Crazy


Дорийн Виртю има много хубав ритуал за пробуждане на третото око с розов кварц,препоръчва използването му и за комуникация с ангелите.Откога се каня да ида да си потърся.....

# 429
  • Мнения: 3 674
Момичета,влизам само да ви пожелая приятен уикенд на всички!  Hug Ние този уикенд ще пътуваме  и почиваме сред природата!   Heart Eyes

Много хубави техники и ритуали сте написали!   bouquet

# 430
  • Мнения: 10 687
nikolexa, може ли повече информация за този ритуал с розов кварц?
Някъде в водените метидации на Дорийн ли е?

Аз за пробуждане на Tретото око използвам лапис лазули  Heart Eyes


# 431
  • Мнения: 19
Мишка, много благодаря, но аз не живея в София.   Hug
Надявах се на някой онлайн магазин, но явно ще трябва да търся и тук, в Плевен.  Peace

Привет,

това е един онлайн магазин за камъни:
http://freya-minerals.com/

Аз лично си купих от там една гривна, дойде на другия ден. Платих я на куриера.
Може да се поровиш и за други он-лайн магазини. Гривната, която си взех аз беше за 10,50 лева, така че има и евтинки неща.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 20:32 от naddd

# 432
  • Universe
  • Мнения: 1 556
nikolexa, може ли повече информация за този ритуал с розов кварц?
Някъде в водените метидации на Дорийн ли е?


mijjjka, Heart Eyes не съм nikolexa, ама да отговоря  Wink
Във "Как да чувате Вашите ангели" - стр.106 има глава "Седем стъпки за отваряне на третото око" - прави се с прозрачен планински кристал   Peace

Розовият кварц отваря сърдечната чакра - активизира способността към ясно усещане. Носете като колие.
Също и  - ароматното розово масло - втрийте в сърдечната област и близо до носа /стр.62/

Дорийн Виртю има много хубав ритуал за пробуждане на третото око с розов кварц,препоръчва използването му и за комуникация с ангелите.Откога се каня да ида да си потърся.....

nikolexa,   Hugинформация от днес - колие от розов кварц в Музея на земята и хората - 30 лв

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 20:37 от lenny_pld

# 433
  • Мнения: 10 687
Да,Лени, и аз съм знам, че розовият, а също и зеленият кварц са за балансиране на сърдечната чакра...  Grinning
Между другото, сложих камъните след като ги купих в сол /готварска сол, защото нямах друга под ръка  Simple Smile/ за една нощ.
Може и да ми се струва, но зеленият кварц след престоя си в соления разтвор стана много по-наситено зелен   Thinking
Още не съм си купила "Как да чувате вашите ангели", нали Крионствам  Laughing Така че много ти благодаря, Лени, за синтезираната информация, която даваш от книгата Heart Eyes

naddd, ще разгледам подробно сайта  Flutter Благодаря   bouquet

Сетих се и нещо друго специално за розовия кварц - ако се мие лицето със вода, в която е престоял този камък, няма да имаме бръчки, а съществуващите такива - изчезвали   Blush

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 22:19 от mijjjka

# 434
  • Мнения: 565
Страхотни неща сте изписали отново! Много ви благодаря на всички!
Аз съм с вас както винаги. Просто не съм писала, защото се възстановявам от Рейки настройките и ме е подгонила една депресия и едни панически кризи от които изобщо не мога си събера мислите.
Мijjjka, това за бръчките и розови кварц е много интересно.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт