Отговори
# 600
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
rumi_m благодаря за линковете !  Hug
la vida loca Честит ти празник !!   bouquet  Не тъгувай Simple Smile
Бръмби
скоро да се оправяш !!

# 601
  • Мнения: 5
Мамета,чета ,че за други нещица си говорите,обаче...тука преди около ччас нещо ми мокрееше на домашната блузка и що да видя...?!?! От дясно-мокро петънце.  newsm78 Не е ли много рано да ми текат зърната???? newsm78 Майчета,какво да правя?

# 602
  • Мнения: 163
Случва се, не е болка за умиране.
Доколкото си спомням, преминава, докато му дойде времето наистина да е от полза. Simple Smile

# 603
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Мамета,чета ,че за други нещица си говорите,обаче...тука преди около ччас нещо ми мокрееше на домашната блузка и що да видя...?!?! От дясно-мокро петънце.  newsm78 Не е ли много рано да ми текат зърната???? newsm78 Майчета,какво да правя?

Не е рано, нормално е. Нищо не прави. Надали е много, все пак имаш само коластра. Ако те притеснява, купи си от специалните подплънки за попиване на кърма.

# 604
  • София
  • Мнения: 6 011
Мецанке, аз бих се радвала на твое място!
Първият път така ми бяха запушени каналите, че 4 дни след раждането ни коластра, ни дявол. Много беше болезнено всичко, биха ми някакви инжекции, бебето вече си беше харесало шишето повече от мен, абе въобще не е за разправяне...

# 605
  • Мнения: 5
Ами,да не е много и знам,че е коластра,но се притесних не е ли раничко!Супер,значи това е добре!!! Hug Еееее,радвам се тогава,значи всичко е наред!Мерси,момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 606
  • Мнения: 112
Момичета, поради техническа неизправност линковете за старите ни теми не се събират на началната страница.

Публикувам ги тук, а на началната страница слагам линк (озаглавен "Стари теми") към този пост, така че ще имате достъп до тях чрез него!


Стари теми

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 15:24 от Memoria

# 607
  • Мнения: 0

Момичета, ето ме и мен след дълго отсъствие!  Hug

Първо, на ФМ ми казаха МОМИЧЕ. Ние с таткото сме много щастливи, бъдещият батко - и той.  newsm44 Всичко останало било наред, само сърцето не можела да види, та в началото на октомври щ е ходя пак само за сърцето. Според моят доктор тези нещата просто се комерсиализират, ама ще видя.... може и да не отида. Утре ще ходя да взема изследванията си за Даун.

Казах на моят доктор, че искам болничен - за сватбата и за пътуването до Корфу. Той ми каза, че може да ми даде само след като лежа в окръжна болница. И така в събота ме приемаха там. Оказа, че матката ми е чувствителна и айде на системи. Три дни яко бодене падне, беше ми тягостно, но изкарах. Ей сега преди един час се прибрах от болницата. Междудругото лежах в гинеколочното отделение, което е ремонтирано съвсем скоро и условията са много добри - чистичко е, акушерките са любезни /ех, има изключения/, храната е хубава / аз дето съм капризна я харесах/.
Бил ми нисък хемоглобина - 98, та продължавам с фолиевата киселина - 3 пъти на ден,.

И такива неща  с мен. Баткото вече тръгна на детска градина, а аз започвам да се стягам за кумуването. Пак ще пиша. Хайде засега чао!

# 608
  • Мнения: 39
Мацки, след неистови усилия и скубане на коси (не съм особено добре с компютрите)  smile3511 успях и аз да кача (МАЙ успях) малко снимчици от моята сватба та да ме видите ква съм убавица .... moresmile

# 609
  • Мнения: 320
Леле бръмби какво шкембенце имаш сега гледах снимките,и аз ще си кача Flutter снимки на шкемби няма ама довечера ше си направя една фото сесия Crazy


Vanilia 77  честито момиченце Party

Кали 666 видяхте,какви са тия каски Joy

# 610
  • София
  • Мнения: 35
Vanilia 77, честита ти малка сладка принцеска!!!  stork-girl
Еее, днес направо не мога да повярвам, че ми остана време да съм толкова активна  Laughing
Исках да ви попитам как са при вас килограмите?
Оказа се, че аз съм качила 7 кг, а съм в 20 г.с.  До преди месец бях само 3 кг. отгоре, а сега се оказва, че качвам почти по един кг. на седмица. Хмммм...
Започвам да се стряскам. Хич не ми се иска да качвам повече от 12-15 кг...  newsm78

# 611
  • Мнения: 39
Vanilia77 честита ти мома .....след тази мъжка инвазия.

Относно килограмите аз съм +5, но забелязвам, че започвам да ги качвам по-бързо, което не ме притеснява, защото е нормално.

# 612
  • Мнения: 320
Vanilia77 честита ти мома .....след тази мъжка инвазия.

Относно килограмите аз съм +5, но забелязвам, че започвам да ги качвам по-бързо, което не ме притеснява, защото е нормално.


Гледам ти линииките,ти да не си забременяла в първата брачна нощ Flutterхихи,случайно се загледах

# 613
  • Мнения: 149
Привет, Ванилка, и четито розово вързопче  Hug

За смс услугата - този смс ви го пращат автоматично от банката, в която ви е сметката. Вече във всяка банка може и по телефона да се абонирате за тази услуга Peace

# 614
  • Мнения: 0
Оказа се, че аз съм качила 7 кг, а съм в 20 г.с.  До преди месец бях само 3 кг. отгоре, а сега се оказва, че качвам почти по един кг. на седмица. Хмммм...
Започвам да се стряскам. Хич не ми се иска да качвам повече от 12-15 кг...  newsm78

И аз съм плюс 7 кг. В корема, ханша и задните части не мога да се позная.

Общи условия

Активация на акаунт