На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 481
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 121
Да за бунгало цената е 87 евро на ден

# 391
  • Мнения: 4 422
Татяна-благодаря много.Довечера ще ги сравня трите,на пръв поглед най-много харесах Палома,особено гледката от басейна и ресторанта...Естествено по-скъп е,Кактуса страхотен,но пък аквапарка не е вътре и децата ще ни разсипят с това мъкнене напред назад..Да знаеш случайно дали в Кактус при аквапарка всичко е безплатно?   bouquet С този нов ник ме стресна леко  Grinning

На Карпе Дием пък са най-хубави стаите,аквапарка е вътре и цената е много добра,може би ще куца нещо в обслужване...

# 392
  • София
  • Мнения: 346
Да за бунгало цената е 87 евро на ден

Сподели агенцията,моля те!

# 393
  • Мнения: 7 605
Татяна-благодаря много.Довечера ще ги сравня трите,на пръв поглед най-много харесах Палома,особено гледката от басейна и ресторанта...Естествено по-скъп е,Кактуса страхотен,но пък аквапарка не е вътре и децата ще ни разсипят с това мъкнене напред назад..Да знаеш случайно дали в Кактус при аквапарка всичко е безплатно?   bouquet С този нов ник ме стресна леко  Grinning

На Карпе Дием пък са най-хубави стаите,аквапарка е вътре и цената е много добра,може би ще куца нещо в обслужване...

Тук тече карнавала и по стара традиция всички в немската тема се маскираме, но ето че не можах да ви заблудя  Laughing

За Кактуса и аз се чудех дали входа е безплатен, не можах да разбера. Можеш да ми пратиш мейл да ги питаш  Peace

Карпе Дием потръгна зле миналото лято и има не много добър рейтинг, според мен за това цената му е толкова ниска - ако беше по-висока, с този рейтинг трудно ще си намерят клиенти  Thinking Та аз си мисля че за предстоящия сезон са сложили по-ниска цена но ще се подобрят, за да йм се вдигне рейтинга, и догодина вече да увеличат цените. Но това си е чиста спекулация от моя страна  Peace

Паломата наистина е много хубав, разликата в цената ида и от това, че там ще имате по-широка стая. В Карпе Дием цената е за двойна стая с 2 доп. легла.

# 394
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
http://www.icemtour.com/turkeyhotels/delphin_deluxe_resort_hotel … lanya_turkey.html

моля, някой по-светнат да каже каква е разликата между двете таблици с цените - освен самите цени. вече се ошашавих, и или аз нещо не виждам или...

# 395
  • Мнения: 7 605
http://www.icemtour.com/turkeyhotels/delphin_deluxe_resort_hotel … lanya_turkey.html

моля, някой по-светнат да каже каква е разликата между двете таблици с цените

Валутата  Laughing

# 396
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
 ooooh! - верно, ми то очите ми се замъглиха вече

# 397
  • София
  • Мнения: 121
Ето фирмата http://www.mirabiatravel.com/    но аз питам за определени хотели и теми дават цени.

# 398
  • Мнения: 327
Wild_rabbit,ето ти един сайт,който го предлага по ефтин
http://www.bookingturkey.net/HotelSearch.aspx

Следя му цената,защото ние също смятаме да ходим там.

# 399
  • Мнения: 4 422
А Татяна,знам за вашия маскарад и миналата година така се маскира ти,затова те разпознах  Peace

# 400
  • Мнения: 4 422
Малко отчет
свързах се с Мирабиа това дето голямото дете е безплатно също е ала-бала за нас цената на вечер на бунгало е 123 евро ,а не 87 !!! Така,че дето уж детето голямото е безплатно е не е струва 40 евро на ден отгоре! Защото единствения вариант за настаняване било по-скъпо бунгало или стая и това хич не е малко 40 евро разлика.....Продължавам с разглеждането на оферти и сравняване,но тази разлика ме подразни много!
сега ще видя и по-чуждите сайтове как е ...

# 401
  • Мнения: 306
 Ние миналата година бяхме в Мармарис в хотел Мунамар, беше страхотно! Тази година се оглеждам за Кушадасъ и по точно хотел Аква Фантъзи, ще следя отзивите Ви Simple Smile

# 402
  • Мнения: 3 423
Виждам ,че доста го хвалите Делфин Делукс, но така и не разбрах все още защо конкретно  newsm78.
Плажа пясъчен ли е?
Защото четох, че е чакъл.
Територията затворена ли е?
В инклузива включват ли се фрешове? Марков алкохол?
Хубав ли е външния детски кът, има ли сенки?
Има ли Спа център - как е?
Зелена ли е територията има ли къде да го разхождам диването?
Мен ме притеснява , че е далеч от летището. Детето лошо пътува.
От друга страна досега в Турция сме били все в Белек, щеше ми се да сменим с вариант, в който от хотела можем да излезем да се поразходим из типично градче. Алания става ли за разходка?
Ох чудя се и аз вече за лятото накъде да се насоча.

# 403
  • Мнения: 1 710
Честит празник!

Татяна, аз пък въобще не можах да те разпозная. Добре си се маскирала. За догодина обаче, ще знам, че имате такава традиция и ще те разконспирирам. Simple Smile

Lo6a mama, май станахме много почитателите на Делфин Делукс и вероятно ще можеш да прочетеш няколко отговора на поставените от теб въпроси.
Май най-хубавото на хотела е обслужването. Чисто, хубаво, любезен персонал, професионално отношение навсякъде, това са все неща характерни за Делфин Делукс. Знам, че това важи за повечето хотели в Анталия, но в този като че ли грижата за почиващите е по-добра.
Едни от малкото му недостатъци са плажът и отдалечеността от летището.  На плажа няма нищо пясъчно, а входа към морето май е проходим само с обувки. Единственият пясък е в детския кът на плажа, който беше достатъчен на моята щерка да си строи кулички.
Разстоянието до летището наистина е голямо, но го минахме почти неусетно. Пътувахме с Тез тур, Делфин Делукс беше първия хотел от трансфера и стигнахме до него за около час и половина. На отиване представителят на Тез тур ни засипваше с любопитна и полезна информация, а на връщане обменяхме мнения за хотелите с други почиващи и така пътуването не ни се стори тежко и неприятно.
Сега ще карам въпросите ти подред. Simple Smile

Територията е затворена и ми се стори, че е достатъчно голяма, въпреки че имах малко резерви в това отношение. Не е трудно да се намерят шезлонги през деня, нямаш чувството, че си на някакво пренаселено място, винаги има свободни места в баровете и ресторантите. Въпреки че комплекса е затворен, почиващите в Делфин Ботаник могат свободно да се разхождат из Делфин Делукс и обратното, но мисля, че това е позволено до 18 часа вечер.

Настаняването е обявено като Ultra All Inclusive и мисля, че покрива изискванията за "всичко включено в цената". Има фрешове, от които най-голямо е разнообразието на закуска, има и хубав, марков алкохол.

Детския кът е добър, има две големи пързалки и една миниатюрна, батут, надуваем замък, люлки за малки и големи деца, пясъчник, може би и нещо друго, което ми е убегнало, тъй като детето ми беше само на година и три месеца и повечето от съоръженията не ни бяха по мярка. Около детския кът има достатъчно дървета, които правят сянка, но все пак има часове, в които слънцето доста напича, но това е точно на обяд.
Освен детския кът, има прекрасен лунапарк. Казвам прекрасен, защото не е платен, за разлика от някои хотели, има пуканки и захарен памук на корем. Хлапетата се радват на детско влакче, виенско колело, блъскащи се колички и гондола.

Територията е доста добре озеленена, има много цъфтящи растения, има и достатъчно високи дървета и финикови палми, за да създават уют и приятно чувство. Има място за разходка по алеите, в тревата много-много не може да се гази, но все пак мисля, че територията е достатъчно голяма, за да има къде да се разтъпче човек.

Ако търсите хотел, от който като излезете да попаднете на приятно за разходки място, Делфин Делукс не е точния избор. Около него е абсолютна пустош. На около 400 метра е Делфин Ботаник, в който могат да се убият приятно няколко часа, но това е всичко. Веднъж седмично точно срещу хотела организират някакъв пазар, доста голям и не особено евтин. Алания е на около 30 км., но от хотелът организират безплатен транспорт до там. Градът е приятен за разходки, могат да се намерят и сувенири на сносни цени, има и безброй много заведения, но на мен ми беше твърде горещо там, защото престоят е от 10 до 15 часа и тези безумно топли часове ми дойдоха в повечко.

Предполагам, че цената също играе роля в това хотелът да е хвален и харесван. За обслужването, разнообразието на храната, глезотиите около басейна, лунапарка, красивата територия, качествения All Inclusive и всички други екстри, които пропускам в момента, цената е доста приемлива, да не кажа смешна в сравнение с хотелите в Лара и Белек. Рейтингът му навсякъде в специализираните сайтове е един от най-високите давани за хотелите в Анталия. Гостите му са предимно немци, въпреки че има и доста руснаци, те не натрапват неприятно присъствието си.

# 404
  • Мнения: 3 423
Марги, мерси много за изчерпателния отговор   bouquet   bouquet  bouquet
Напълно ме ориентира, защото повечето отзиви досега за хотела бяха за това колко е готин, но не се конкретизираха защо.
За мен обаче пясъчният плаж е важно нещо и сигурно няма да сме там.

Общи условия

Активация на акаунт