подсъзнанието може всичко 15

  • 48 052
  • 469
  •   1
Отговори
# 75
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Qnitza, радвам се, че след трудностите с детето ти миналата седмица, тази всичко се нареджа тъй, както би желала.  Hug

Успех с операцията и с новата работа.

# 76
  • Мнения: 5 647
Само ясно пояснение- не ИСКАМ,  аз  ИМАМ.

Искам, означава- нямам.  Simple Smile

Значи всяко едно желание да започва с ИМАМ, така ли?

# 77
  • Мнения: 364
Desss, книгата на Спилър е страхотна! Човекът, който ми я препоръча, твърди, че Новолунието "работи".

Това тук го знаете и прилагате успешно.   Peace
Мислех да пиша подробности, но се отказах, защото има съществени различия, но и много полезни подробности за това под кой знак е съответно Новата Луна. Предстоящата е в Дева, и ми дава прекрасни възможности да използвам най-силните й страни. Simple Smile

Та, който има желание да подобри още повече осъществяването на желанията си, е добре да си я има настолна.

Рей   Hug

Мише   Hug  с 5-6 страници закъснение    bouquet

# 78
  • Мнения: 3 376
Момичета,а вашите карти на желанията къде ги държите?На видно място или?Аз си направих в един тефтер /нарекох го "Тетрадка на мечтите/,обаче така нямам възможност постоянно да ми е пред погледа..Мисълта ми е дали може да се направи на по-голям лист и да го закача някъде където постоянно ще го виждам?

И пак да попотам за желанията,които се пишат 21 пъти 21 дни-само едно ли е?Мога ли започна преди новолуние?

 di_ много добра разказвачка си да знаеш!!! HugЩе се радваме и на снимки  Wink

Mojito също така го прибери на някакво място където никой няма да го намери.
Аз и за този списък да попитам Blush-моя искам да го направя пак това новолуние-да го поправя ли или направо нов да напиша?А със стария какво се прави?

# 79
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Amitola   Hug обезателно ще си купя книгата


Понеже гледам че повечето сме на  вълна пари и благосъстояние ще споделя нещо ФЪН ШУЙско от един сайт от нет пространството  Wink

Искате ли привлечете повече пари към себе си? Не само да забогатеете, но и да запазите и умножите финансите си. Възползвайте се от тайните на фън-шуй.
Начертайте план на своето жилище и определете неговото разположение спрямо светлината. За да привлечете към себе си повече пари, трябва да обърнете внимание на югоизточния сектор и да направите в него своеобразна "ревизия".

Първоначално приберете всички вещи, които предизвикват у вас някакви неприятни емоции, напомнят ви за липсата на пари или за някакъв проблем.

След това добавете в този сектор:

Пурпурен, червен и зелен цвят. Те привличат енергията на богатството в дома и я задържат. Купете си предмети с такива цветове. Прекрасно украшение за интериора представляват камъните нефрит и аметисти, които са и силни талисмани.

Символи на богатството. Например монети, парченце злато или ценни книжа. Струва си да ги съхранявате именно в тази част от своя дом.

Скъпоценности. Преместите кутията си с бижута именно в този югоизточен сектор и вие ще привлечете в дома си късмета за повече пари.

Символи на "щастливия живот". Например снимки на децата си или домашните любимци, картини на места, които ви вдъхновяват или които искате да посетите. Поставете снимките на това място и си представете, че си поръчвате да се сбъдне това, което те изобразяват.

Растения. Според степента на техния растеж ще се увеличава и вашето благосъстояние.

Не забравяйте да премахнете от този сектор:

Всякакъв вид боклук. Незабавно го махнете, ако той блокира достъпа към мебел или врата. Ако живеете в къща убедете се, че таванът ви в тази част не тече - в противен случай оттам ще изтичат и парите ви.

Тоалетната. Тоалетната, намираща се на това място, отблъсква енергията от вашия дом. Ако нямате никаква възможност да я преместите, постарайте се капакът на тоалетната чиния да бъде винаги затворен.

Котешката тоалетна.
За нея действа същото правило. Махнете я от това място, ако искате да подобрите финансовото ... си положение.

Счупени вещи. Незабавно се отървете от всички счупено в това число и пукнатите чаши. Не тъгувайте за тях - с времето тяхното място ще бъде заето от нови предмети. Представете си, че вие просто освобождавате място за нови любими неща.

Изсъхнали растения. Те пречат на проникването на позитивната енергия във вашия дом.

Кошче за боклук. То също пречи на увеличаването на благосъстоянието.

Неправилни символи.
Изображения на тъжни или бедни хора, снимки, които ви напомнят за лоши времена...

Вслушайте се в тези съвети и ще пуснете в дома си енергията за увеличаване на благосъстоянието.

# 80
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Момичета, в предната тема някой беше попитал отново за линка, където имаше подробна информация коя фаза на Луната за каква дейност е благоприятна. Търсих в старата тема, но не успях да го открия. Бихте ли повторили, заради мен.  Praynig

# 81
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Вела виж това ли е което търсиш?

# 82
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Полезен сайт за луната http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2009/  Peace

# 83
  • Мнения: 364
Крен,  изпревари ме  Simple Smile

Вела, или може би т о в а търсиш?

# 84
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Благодаря ви момичета!!!  Hug

# 85
  • у дома
  • Мнения: 708
мда, аз питах в предишната тема..  Hug

Мижжжка, ето още едно предложение за линк в секция Луна на първа страница  Mr. Green

 Hug   bouquet

# 86
# 87
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Един малък жест


Едно бедно момче продавало дрехи от врата на врата, за да плати за своето образование.
Един ден то видяло, че има само 10 цента в джоба си. То било гладно и решило да помоли за малко храна в следващата къща, до която стигне.
Гладът му обаче изчезнал, щом зърнал красивата млада жена, която му отворила вратата. И вместо за храна, той помолил за чаша вода.
Жената видяла, че момчето било много гладно и вместо вода му донесла огромна чаша с мляко. То я изпило много бавно и после попитало:
- Колко ви дължа?
- Нищо не ми дължите. – отвърнала тя. -Моята майка ни учеше да не приемаме нищо в замяна на проявената доброта.
- Тогава ви благодаря от цялото си сърце! – отговорило момчето.
Когато Хауърд Кели напуснал къщата, той не само се чувставал физически по-добре, но и възвърнал вярата си в Бог, която почти никога не го била напускала.
Години по-късно, същата млада жена се разболяла много тежко. Местните лекари били объркани и изпратили младата жена в голям град, където смятали, че специалистите ще могат да диагностицират това рядко заболяване.
Д-р Хауърд Кели бил повикан за консултант. Когато той чул името на града, в който тя живеела, един спомен изплувал пред очите му. Той станал и отишъл в нейната стая. Влизайки там, той мигновенно я разпознал. Върнал се в стаята за консултации решен да направи всичко по силите си, за да и спаси живота. От този ден нататък, той обръщал специално внимание на този случай. След дълга битка, войната най-накрая била спечелена.
Д-р Кели бил дал инструкции болничната сметка да му бъде изпратена за одобрение. Когато получил фактурата, той я прегледал, написал нещо в полето и я изпратил в нейната стая.
Отваряйки плика, тя си мислела, че вътре ще намери фактура, която ще изплаща до края на дните си. Когато най-накрая отворила плика, нещо привлякло вниманието и върху полето на фактурата. Тя прочела следните думи:

Платено изцяло с чаша мляко: Д-р Хауърд Кели.

Радостни сълзи изпълнили очите и сърцето и. Тя прошепнала: “Благодаря ти Господи, че любовта ти е докоснала ръцете и сърцата на хората”.

Казват, че хлябът, който си хвърлил във водата, се връща при теб. Едно добро дело, което си свършил днес, може да се върне при теб или на някой, който обичаш тогава, когато най-малко очакваш.
Ако това добро не ти се върне, то поне си направил света малко по-различен.
А не е ли в крайна сметка точно е смисъла на това животът?


Заповядайте -   - от сърце !

# 88
  • Мнения: 5 647
Лени, разплака ме.   bouquet Много хубаво и много истинско.

# 89
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Момичета а чували ли сте за Луна без курс Thinking

Общи условия

Активация на акаунт