подсъзнанието може всичко 15

  • 48 054
  • 469
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 10 687
камбанке, изпращам ти много положителна енергия  Two Hearts

zorita, всяко ново начало е вълнуващо! Трябва да бъдеш благодарна на Вселената, че ти се предоставя такава възможност  Hug
Ти си решителен човек с много силен характер (това си личи от постовете ти). Всичко е за добро! Но ти си го знаеш, че е така  Peace

# 391
  • Мнения: 917
Камбанке, изпращам ти  Hug

# 392
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Здравейте,
искам да попитам някой занимавал ли се е ДЕИР и изобщо ако има някакъв опит в това ще се радвам да го сподели тук .


И аз съм на мнението на  Desss, че в основата нещата са си същите...Чела съм книгите и ми харесаха, разликата с другите книги е там, че има упражнения за псохическа защита, къде да гледаш хората и т.н. Упражненията не съм правила досега,  но съм с мисълта да почна ги упражнявам скоро време Whistling

Последна редакция: вт, 22 сеп 2009, 20:04 от radosti_

# 393
  • Мнения: 3 674
Кафе с Канела...много силен знак за това ..че книгите са твои, хич не им се чуди!  Laughing Благодари на Вселената и почвай да си ги четеш с мерак и без притеснения  Heart Eyes

Свещичка, ама че историйка си имала  Laughing Времето е толкова сгъстено, че нещата се случват буквално казано"на мига"  Flutter


monada...какво е това ДЕИР...ако не е тайна?  Whistling

zorita, супер, че желанията ти започват да се изпълняват! Hug

Камбанке
, мила....ще се моля за теб! Praynig  Има една темичка...за енергия, на Амитола ..пиши и там!   Още повече енргийка ще получиш!  Hug

И на  мен тези дни ми се  случиха едни неща с моите риби в аквариума... обаче не е за разказване.... Thinking Това надхвърля моята фантазия...и нямам никакво обяснение по въпроса!  #Crazy

Уютна вечер на всички!   bouquet





# 394
  • Мнения: 917
Винце, кажи какво стана с рибите Laughing

# 395
  • Мнения: 2 111
Момичета, благодаря, че се отзовахте по въпроса с книгите.   bouquetВече "изгълтах" една, по-късно ще почвам втора.

Винце
, кажи за рибите, моля теее. Praynig

# 396
  • Мнения: 565
Много благодаря за милите думи на всички! Страшно ме зарадвахте и наистина много ви обичам!!!

 newsm76  Hug   bouquet

# 397
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Цитат на: ЧервеноВинце link=topic=428224.msg12530581#msg12530581
[color=blue
monada[/color]...какво е това ДЕИР...ако не е тайна?  Whistling

 newsm78 newsm78 newsm78 и аз се зачудих Wink

ЧервеноВинце казвай за моята зодия - какво прави в аквариума  Joy

камбанке 2304  , Praynig за теб с чисто сърце Peace

Златна есен Тръмп  Praynig и за теб Simple Smile

zorita,  Hug Peace

Кафе с Канела, според мен ненапразно книгите са у вас  Peace

mijjjka  Heart Eyes хареса ми блогът ти Grinning

И на Г-жа Шуши   bouquet - обаче съм твърде далеч от ръчните изделия  ooooh!

Amitola,  Hug ще ти баем против съфорумки  hahaha

Desss, много ми стана мило за малчо  Hug Успех Peace /Използвам възможността да благодаря за притчите  Heart Eyes/

bluelady♥D , sVeshti4ka - дълъг е пътят на поучението - кратък на опита Peace

  bouquet Успешна нова работа на Аталанта и Яница   Hug И лека  Party


Целувки





Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 00:13 от lenny_pld

# 398
  • Мнения: 753
Благодаря ви момичета!Много мило ми стана Hug  bouquet
А темата е страхотна, много се радвам,че се включиха толкова много хора, аз също си правя ритуалите заедно с вас на Новолуние и ще споделя, когато има нещо за споделяне.
Благодаря още веднъж!

# 399
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Благодаря ви за отговорите, момичета   bouquet Днес цял ден си мислех същото, особено след като по средата на тренинга ми казаха - ела, помагай, имаме нужда от теб, а тренинга ще оставим за утре.

Amitola   bouquet

Момичета, сега като си знаем периодите над какво трябва да се фокусираме по това време от годината?

# 400
  • Мнения: 1 652

Момичета, сега като си знаем периодите над какво трябва да се фокусираме по това време от годината?

Ще преразкажа, това което пише в "Астрология на новата луна". При  всяко новолуние си правите карти на желанията, сеете пари и пр. Когато е периодът на силната луна / това, което изчисли Амитола/, можете да поискате, всичко от Вселената- т.е. това е много силен период на всеки за сбъдване на желанията. Може да се пишат желания през цялото време.Но не е нужно да се пишат желания всеки ден, а в един от дните на силната луна, който и да е .  През този период пишем до 10 желания, но повече от едно. Като  за тези от желанията ни, които са зациклили през годините,  пишем  по 2-3 различни формулировки.  Формулировката на желанията трябва да ви звучи добре, да е в съзвучие със вашето усещане т.е пишете го така, както най-добре го чувствате. Пишат се повече от едно, но не повече от десет желания / формулировки/ отдолу се пише датата и листа се прибира някъде. Трябва да са написани на ръка , а не на компютър.
Тъй като след периода на силната луна обикновено настъпва  труден период  едно от желанията непременно трябва да бъде следното :"Искам лесно да премахна всички страхове или лоши неща, които могат да изникнат през месеца след моя мощен период"

Камбанке  и от мен   Praynig

на всички вас Hug

# 401
  • Мнения: 3 376
Аз с голямо закъснение да благодаря на ЧервеноВинце и другите момичета,които ми отговориха на въпросите относно фън шуй Blush Hug

Винце,разкажи за рибките Praynig

Честита нова работа на Qnitza  bouquet Ще се справиш!

Камбанка и от мен Hug

А това за книгите-неведоми са пътищата Wink  

# 402
  • Мнения: 3 376
Може ли и аз да помоля за изчисление на силния ми период  Blush

04.12.1981/Сливен/,между 13.30 и 13.50 някъде съм родена.Амитола bowuu

# 403
  • Мнения: 10 687
darena, с поста си ме заинтригува и мен за тези Силни Луни. Днес вече ще си купя книгата  Grinning

Лени, радвам се, че блогчето ми ти е харесало  Blush То е съвсем в началото си още, има много накъде да се развива докато стане един "Голям езотеричен блог"  Laughing

Приятни работни дни на всички ни   bouquet

...днес все имам чувството, че е понеделник  Laughing

# 404
  • Мнения: 288
Здравейте  Hug!
Радостно е ,че ставаме все повече  Grinning.  и все по-интересни неща обсъждаме (макар ,че  не съм се включвала скоро). Имам много да наваксвам   typeuu

"Вселената се отплаща на всеки според това, което заслужава;
ако се усмихваш и тя ще ти отговаря с усмивка;
ако се мръщиш и на теб ще ти се мръщят;
ако пееш, ще бъдеш поканен във весела  компания;
ако мислиш , ще бъдеш приветстван от мислители;
ако обичаш света и въодушевено търсиш доброто в него, ще бъдеш заобиколен от любящи приятели и природата ще изсипва върху теб съкровищата на Земята"

Писка Лиска   bouquet

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт