Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ - да поговорим!

  • 39 944
  • 717
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 83
 Здравейте, момичета! HugДо сега само ви четях , но е време и аз да се отчета. Първото ми инсе беше на  09.09.09г. при спукани 5 фол.Стимулираха ме с клостилбегид и сега чакам да стане време за теста. изписаха ми утрогестан сутрин и вечер.Да питам: 14  дни след инсето ли трябва да си направя уринния тест за бременност?

# 31
  • София
  • Мнения: 6 232
Jeny_M, по принцип,да. Иначе за кръвен, вече можеш и да си пуснеш. Стискам палци с тези пет фоликула да видиш две наситени, ярко- червени чертички на теста  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.

# 32
  • Мнения: 286
ou_topus, стискам палци да сте успели.
Jeny_M,  за най-сигурно на 15ден уринарен, иначе за кръвния на 10ден. И аз ти пожелавам две чертички.

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!

За пъри път пиша във форума. Имам две неуспешни инсеминации при д-р Владимиров. Много съм отчаяна и обезкуражена. При нас проблема е мъжки фактор. Незнам дали да продължа при Владимиров. Не съм доволна от отношението. Там /както може би какато и навсякъде/ е като конвейер. Нищо не ти обясняват, преглеждат те, изписват някаи ти неща, плащаш си и това е. Не успяхя да ме грабнат от самото начало.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 232
toba,ако не си доволна от доктора си,мисля,че по-доброто решение е да го смениш. За съжаление се оказва,че ние сме ужасно много, а те са много малко  Sad не знам дали защото все пак съм в клиника,в която има доста лекари, аз,лично не съм се чувствала като на конвейр-въпреки многото пациенти,лекарката ме познава,знае до къде сме и какво правим. Знам,че  усещането да се чувстваш сигурна там, където си , е много важно,защото не минаваш веднъж или два пъти. Не съм сигурна,че неуспехът в случая се дължи толкова на лекаря,ако така го чувстваш-просто това е много късметлийска процедура-близка до естествения начин. И ние сме с мъжки фактор,след 4 инсеминации, се отказах и минахме на ин-витро, но не мисля,че причината е в лекарката ми. Просто това не е нашият начин, явно  newsm78

# 35
  • Мнения: 21
Здравейте на всички. Не съм писала от 4-5 месеца, но ви чета постоянно и ви стискам палци. Искам да ви дам надежда, че чудото се случва когато най-малко очакваш. От 3 години и нещо се борим за нашето чудо - много изследвания, надежди и една неуспешна инсеменация март месец. Тогава решихме да си починем малко и да съберем парички и тази есен наново. Но на 11.09 видях  EFP, вчера бяхме на преглед и си имаме плоден сак и жълто тяло. Немога да ви опиша колко съм щастлива и съм  сигурна, че всички тук ще изпитат това чувство много скоро. Аз вярвах много силно и знаех че ще стане - вярвайте и вие.  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 6 232
emi_jor, честито  Hug и леко бременее девет месеца. Дай, Боже, все по-често да четем и да ставаме свидетели на такива чудеса  Praynig

# 37
  • София
  • Мнения: 150
Честито и от мен emi_jor  Hug лека бременност.
Аз не съм писала отдавна момичета, но сега имам повод макар и не много добър  Sad първата ми инсеминация беше неуспешна. Днес 12 ден след инсе си правих кръвен тест и е отрицателен така, че сега ми остава да чакам само цикъла  Tired .... и другия месец ще пробваме наново...пък дано да стане чудото  Praynig

# 38
  • София
  • Мнения: 6 232
anilak, не се отчайвай и не падай духом  spoko Чудеса,както се убеждаваш, стават  yes,само трябва да дойде нашият ден  Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 150
Благодаря Хриси дано  Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 21
Благодаря за пожеланията Хриси и anilak. Надявам се наистина да е успешна. Аnilak не се отчайвай, знам колко боли и за жалост всички тук знаем, но чудеса  стават точно когато най малко очакваш и винаги има надежда - вярвайте всички в това - затова и писах тук - вие сте едни от първите на които казвам. Искам да ви заредя само с положителна енергия. Хриси успех и на теб в процедурата (тежката артилерия - доколкото знам) и успех на всички момичета. Надявам се скоро тази тема, както и съседните наистина да се изпразни и всички да се оплакваме колко много ни се гади.  bouquet и се надявам да прихванете от моята болест babydust7 babydust7 babydust7

# 41
  • София
  • Мнения: 6 232
 emi_jor  Hug Дано с толкова бременни вирусчета около нас,всяка да си захване поне по едничко  Praynig

# 42
  • Мнения: 608
emi_jor, това е страхотна новина, ех толкова е хубаво като стават чудеса, така ми се иска и аз да имам твоят късмет Simple Smile Лека бременност и се пази много Hug

anilak, съжалявам за неуспеха ти, но не се отчайвай!  За съжаление много рядко се получава от 1-ви път, но все някога ще се получи, само вярвай Hug

Хриси, "следя" те в другата тема и много искам да успееш Praynig


# 43
  • Мнения: 286
emi_jor, пожелавам ти да изкараш най-леката бременост и след 8 месеца едно красиво чудо.
anilak, съжалявам за неуспеха ти. Вярвай, че с всеки опит шансът се увеличава.
Хриси, и аз те следя и ти стискам силно палци.
алех_свой, ти как си.

# 44
  • Мнения: 608
pepa  Hug, Aз съм добре, все още си почивам от процедури. Но някак си съм много положително настроена.
Ако не се лъжа скоро ти предстои инсе newsm78. Как ти повлия стимулацията с Клостилбегит?

Общи условия

Активация на акаунт