25 октомври, 11 ч. - форумна среща, организирана от BG-Mamma и BabyPark

  • 8 722
  • 149
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 323
От месец юли, BG-Mamma и BABYPARK, стартираха съвместната си инициатива - ежемесечни срещи за потребителите на форума

Четвъртата среща ще се проведе на 25-ти октомври 2009-та година (неделя) от 11 часа на адрес гр. София „бул. Черни Връх 47, в сградата на „Интериор Сити”


Осигурени са безплатни забавления и игри за децата - подготвена е програма с клоуни, които ще радват децата с много балони, игри, състезания, танци, детска дискотека, както и много награди.

Програмата с клоуните е с продължителност 1 час и половина.
Допълнителни аниматори ще се грижат също за доброто настроение на малчуганите*.

За всички потребители на BG-Mamma са предвидени по кафе, цитронада и подаръци.

Има безплатен паркинг на Ваше разположение.




Забележка: Игрите и състезанията са насочени към деца от 3 до 7 годишна възраст.

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 13:28 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 2 901
Няма още анкета, но аз ще заявя, че ако не ми мине котка път, ще съм пак там с 2те деца.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 946
Ще дойдем, ще дойдем!  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 3 114
Този път и аз ще съм там с баткото и каката.  Grinning

# 4
  • Мнения: 199
E,това е единствения ден в който не мога.Ще правим тогава кръщане на малкия и рожден ден,че става на 2г.Много съжелявам,така ми се идваше.

# 5
  • София
  • Мнения: 136
И ние, и ние.

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
 Party ако не сме болни сме при вас, при нас или каквото местоимение искате сложете

# 7
  • Мнения: 31 205
Живот и здраве ще дойдем.  bouquet

# 8
  • Мнения: 10 618
И ние ще дойдем!

# 9
  • Мнения: 1 410
Аз ще съм с три - едното е бебе !

# 10
  • София
  • Мнения: 1 833
Малко ме е яд, че не съм разбрала за предишните срещи, но сега няма да пропусна. И да попитам - това завод "Витоша" ли е или около него някъде?

# 11
  • Мнения: 1 410
Home rider,точно завод "Витоша" е ! Grinning

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Надявам се да успеем да дойдем. Алекс и племенничката още разказват за игрите, очаровани са. Да сме живи и здрави само до тогава, там сме.

mi6imadi , ще се радвам да се запознаем. От Августинките сме, освен да помъкна и Максим, но какъвто е див напоследък, ще обърне всичко.

# 13
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
този път и ние ще дойдем с дъщеря ми, тя вече се върна от ваканцията при баба и дядо и ще се присъединим

# 14
  • Мнения: 253
Миналия път бяхме във Варна и ми беше криво, че пропуснахме.
Надявам се този път да дойдем, аз и бебе Йоана, която ще е вече на почти 1год.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт