25 октомври, 11 ч. - форумна среща, организирана от BG-Mamma и BabyPark

  • 8 727
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
И аз ще направя всичко възможно да доведа щурия си 5г син:)) След толкова време във форума...нека се запознаем, а децата да поиграят:))

# 46
  • София
  • Мнения: 2 164
Ще дойдем Hug

# 47
  • Мнения: 209
Не знаех за тези срещи,но ако всичко е ок утре ще  си донеса корема и ще доведа моите Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 410
една жена,ще се радвам да се запозная с кандидат-многодетна мама  Hug

# 49
  • Мнения: 3 695
Здравейте!
Какво представлява срещата, има ли рекламна част?

# 50
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ще се постарая да дойдем с детето.

# 51
  • Мнения: 2 280
Ще опитам да дойдем с Александър..

# 52
  • Мнения: 6 361
Здравейте!
Какво представлява срещата, има ли рекламна част?

Не знам какво разбирате под "рекламна част", но ако в това влагате идея някакви хора да Ви убеждават да купувате някакви продукти - не, няма подобно нещо.

# 53
  • Мнения: 3 695
Благодаря за отговора.   bouquet

# 54
  • Мнения: 5 140
няма да можем да дойдем, Ния нещо се поразблява май, а и има само един ден за почивка и в понеделник пак на у-ще, но определено там ще има малки дечица, а на нас сополите са нииии, а пък и кихаме....така че ще пропуснем.

весело и приятнио искарване Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 31 311
Съжалявам Синеоч. Дано бързо се оправи детето. Нищо другия път живот и здраве. Hug  bouquet

# 56
  • Мнения: 106
добро утро. ние с моя син планираме да дойдем. до скоро Peace

# 57
  • Мнения: 106
привет след срещата. благодарим на бг-мама и на интериор дизайн за хубавата неделна утрин. на следващата срещата ще присъстваме отново с удоволствие.





Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 15:35 от sofia68

# 58
  • София
  • Мнения: 3 120
Срещата мина много приятно. Дъщеря ми, която е на 7 години, се забавлява много. Водещите се справиха отлично. Ако знаех, че отделно има  детски кът с играчки, щях да доведа и най-малкия член на семейството. Wink С удоволствие ще дойдем отново! Поздравления за хубавата идея и сполучливото й осъществяване! Hug

# 59
  • Мнения: 835
Срещата мина наистина много приятно.Ние отидохме за първи път и сме много доволни Grinning

Най-важното децата се налудуваха на воля и много се забавляваха.Поздравления на организаторите   bouquet
Следващата среща мисля, че няма да я пропуснем Grinning

Общи условия

Активация на акаунт