Време наближава и ЮНЧЕТА 2010 да се появяват!!

  • 21 781
  • 470
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
Като една вече станала юнска мама искам да пожелая на всички бъдещи мами, безпроблемна бременност  и сладки бебчета на финала!! Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 1 425
Хайде юнски майчета 2010, чакаме ви!

Присъединявам се към пожеланията на somebody за лека и безпроблемна бременност и здрави и послушни бебета    pregnant baby breastfeeding!

# 2
  • Мнения: 456
somebody, чудесна темичка! Нека се пълни само с хубави новини! Ама как бързо се изтърколи една година когато се записвахме ние току що видели двете чертички EFP
На новите мами пожелавам най-прекрасната, спокойна и красива бременност!

# 3
  • Мнения: 9 814
Да пожелая и аз на новите юнки лека, безпроблемна бременност и мнооого здрави и красиви бебчета на финала.

# 4
  • Мнения: 96
Пожелавам на Юнските мами 2010 темата им да се напълни с много мами, и да родят здрави и спокойни бебенца и много късмет.  bouquet

# 5
  • Мнения: 61
  Пожелавам на бъдещите мами Юни 2010 да се възползват максимално от тази тема,защото тук ще намерят над 100 момичета,изпълнени с еднакви страхове,притеснения и много много щастие.Тук ще се зародят много съкровени приятелства и споделени емоции.

   Късмет мили момичета,в очакването да ви погледнат едни такива очи :

# 6
  • Мнения: 136
Хайде и аз да се присъединя към пожеланията към догодишните юнски мамчета. Пожелавам ви една много красива и лека бременност, бързо и неусетно раждане и мнооооого усмихнати и спокойни дечица   Hug

Хихи, както е тръгнало с пожеланията, може първата темичка да е почти изцяло окупирана от нас, майките на юнчета 2009  Embarassed

# 7
  • Мнения: 79
Присъединявам се и аз към пожеланията

Желая ви лека и безпроблемна бременност  и здрави бебчета юни

Като че ли вчера и ние видяхме двете чертички EFP,ех че бързо лети времето

# 8
  • Мнения: 98
Пожелавам на бъдещите юнски мами 2010 лека бременност и красиви и здрави бебчета на финала  bouquetМиналата година точно на тази дата видях  EFP и разбрах че ще си имаме  newsm32

# 9
  • Мнения: 168
Леко бременеене и безпроблемно раждане  на бъдещите мами пожелавам!
Да родите  най - хубавите, здрави и послушни бебчета.



Еех че бързо лети времето и ето ни сега с по едно,а и с по две слънчица  Heart Eyes...

# 10
  • Мнения: 69
Мили юнски мами 2010, да ви пожелая и аз лека бременност, неусетно раждане и най-здравите и прекрасни мъничета на финала!

Колко бързо мина една година от деня, в който видях  EFP

Дано и вие като нас, мамите на юнчета 2009, да намерите истински приятелства, утеха и споделена радост тук!

# 11
  • Мнения: 111
Момичета,

днес сутринта видях втората бледа чертичка  Blush

Не мога да опиша колко съм щастлива с колко ме е страх дали  всичко ще е ОК!
Закъснявя ми засега 3-4 дни, но при моя точен цикъл това е много. Чудя се и кога да отида  на лекар тази седмица едва ли ще видят нещо....
Моля ви стискайте ми палци всичко да е наред!

# 12
  • Мнения: 165
Пожелавам и аз на бъдещите мамчета Юни 2010 да пишат без никакво колебание и страх в тази тема, защото никъде другаде няма да намерят толкова много момичета със същите щастливи емоции, проблеми, страхове и притеснения.Тук може да споделите и щастието и проблемите си и винаги ще имате насреща си едни прекрасни момичета, които да се радват заедно с вас и които ще ви помогнат и подкрепят при всякакви проблеми.
Пожелавам късмет и успех на всяка една от вас, само след няколко месеца ще преживеете най-голямото чудо на света - чудото да дариш живот и най-красивите и невинни очички на света да те погледнат с почуда и доверие...
Добре дошла тук мила Андреа! Hug Стискаме палци! И според мен е раничко за лекар, поизчакай още поне няколко дни... Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 132
  Честито, Andrea Gail ! Пожелавам на теб и на всички Юнки 2010 лека бременност и здрави и спокойни бебчета на финала!
Ето тук има калкулатор http://www.bg-mamma.com/pages/calculator/  , скойто можеш да изчислиш термина си и да видиш в коя гестационна седмица си. Вероятно си в 5-та ако не се бъркам. Мисля, че другата седмица ще може да се види точица н ехографа вече  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 475
Честито Андреа! Лека и безпроблемна бременност! Hug дори  и сега да отидеш би трябвало да се види плодния сак, при мен се видя на втори ден от закъснение на цикъла!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт