подсъзнанието може всичко 16

  • 96 595
  • 461
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 111
ЧРД, jd! Много радост, здраве и любов!

# 256
  • GYM
  • Мнения: 814
ЧРД, jd! Много здраве, любов и сбъднати мечти hbday

# 257
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Ч.Р.Д.  jd! bdbaloni

Да ви питам и аз нещо за руните. След като си зареждаме портмонетата със зарядно за телефон, може ли да си носим смимка на руни в телефона, например като wallpaper?

# 258
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ох момичета  Laughing така съм се заровила по руските сайтове че няма излизане  Crazy пУсто много интересни неща за четене намирам там  Wink
Позволих си да ви преведа нещо което ми се стори интересно/полезно  Hug


Обичате ли парите ? Що за странен въпрос, веднага ще си помислите вие .Че кой не ги обича.Та почти всеки има нужда от тях .Отговора на въпроса дали обичаме парите в нашия живот не е еднозначен.
 Много деситилетия , като започнем от пионерска възраст, семейство , училище , цялата наша система лицемерно ни е диктувала че качеството на живота е в аскетския  начин съществуване ,т.е.  презрение към разкоша и богатството и нескромното повединие : „че парите са корена  на всяко зло” Учиха ни , че скромността краси човека. Да не се изхвърляме т.е. да живеем простичък трудов живот ,
„с честен труд , много пари пари не се печелят ”  чували сме го нали  ?!  

Да , дори когато знаем че обичаме парите , като надникнем в себе си  ние ще видим цяла бездна от противоречия.
Ще ви разкажа простички до „страност” неща  . Този , който обича нещо в действителност, истински  , то винаги го има/притежава.
Припомнете си , как мъжа се „бори” за да спечели жената или да си спомнете кагато сте  си купили първия автомбил. Вие  сте   получили желаното , ако вашите   чуства в действителност са били силни , вие можехте да се откажете от всичко останало , за вас не е съществувала преграда  за достигането на това което реално сте искали/желали.На вашата настойчивост в такива моменти може да позавижда всеки, ако сте изпитвали подобно нещо в живота си – вие сте късметлия , това е сладкото  чуство но успеха , вие се докосвате към него с тънката струна на вашата душа, ако е така   значи вие може да постигнете всичко което пожелаете.Дори цяла купчина пари , куфар с пари ...или цял , целеничък сейф.

Единственото нещо което трябва да направите е да "подредите" своите мисли за парите т.е. защо въпреки всичко се оказва че не ги долюбвате особенно.
Трябва ли да обичаме именно парите? Може би трябва да погледнем на тях по друг начин , по новому , да погледнем на тях от друг ъгъл.
Парите в нашето общество – средство за  обмен. В същото време те са страшна сила. Както всяка сила те могат да творят и добро и зло.Затова като анализилрте  своето отношение към парите , потърсете в себе мисълта  – че те все пака са средство а не цел . Да азберем че основното удоволствие от тях е – не когато ги получаваме , а когато ги харчим.

Парите в нашето съзнание трябва да „заемат” правилното място.
Има една много проста формулка : ако много мислим за пари , никога няма да ги имаме. „Е , как така  - ще попитате вие. – Да,  това може да си го позволим само ако имаме предостатчно пари , но в обичайната ситуация в която се намираме повечето , това се оказва невъзможно.” И въпреки всичко , това е единствения възможен път към тях ...
Човек трябва да се средоточи в/у действието , в/у едно еиднствено дело и да му се отдаде напълно. Длъжен е да си позволи да мечтае . Единствено тогава парите ще потекат като река, ще се изсипят като пясък и само трябва да протегнете ръце . Също така да се чуствате /усещате   богати , да възпитате   съзнанието към  пари . Хубаво е винаги да си казвате  , че имате  достатъчно средства , че нямате  нужда от „нищо” ...убедители себе си в тази реалност, всичко ще почне да се променя към по-добро.

Трябва да не забравяте  да се средоточите  в/у действието/делото с което сте  се захванали  . Именно делото. Забранете си да мислите  само за отплатата на труда  !
Ако към тези неща подходите  логически, то е ясно , че мислите за отплатата (файдата ) на труда само ви  отдалечават от съществото на  работа и   завличат в свят на илюзиорни въздушни кули . Ако работата не върви – трябва да се концентрирате  в/у нея и да я вършите  с желание .....

Народния мироглед  че „ този който си пожелава не е богат ...”
Това означава че при началото на каквото и да било начинание не трябва да си правите  придварително планове за тава как ще похарчите  парите които спечелите . Трябва да си поставите  „СТОП” на подобни мисли.Веднага щом минат такива мисли за това как ще похарчите  желаните пари , трябва да  спрете ! По-добре  още веднъж обмислете как да подобрите работата си/ действията си така че да я вършите с повече страст/желание . Ако успеете с това, единствено и само тогава парите ще дойдатпри вас и то много повече от колкото сте  очаквали.
Веднага щом парите се появят , ще се появят и нови проблеми. Може би имено този  стериотип ви  пречи  истински да заобичате парите. Всички ще се съгласим че богатите си имат повече проблеми и че те също доста често се сблъскват с неприятности.
...........



*това е сайта има доста интересни неща  Wink http://www.magic4money.ru/Page-1.107.htm



jd newsm18 много здраве , любов и хиляди реализирани мечти  Wink

Последна редакция: чт, 01 окт 2009, 16:39 от Desss

# 259
  • Мнения: 620
Desss , толкова си продуктивна днес мила   bouquet много хубави ленкове си пуснала рано , рано и да ти благодаря влизам замалко. Наистина имат уникален ефект върху мен. Едното си го залепих на декстопа. Много са силни и от доста време търсех нещо подобно. И това за парите е така, ама точно поне при мен.
От скоро се занимавам с изис сеиким и да споделя една формулка за пари. Рисувате звезда /дясна звезда/ в кръг, цвят златен и след хубаво изчистена аура си вкарвате тези малки златни звездички в цялата аура.

# 260
  • Universe
  • Мнения: 1 556
От скоро се занимавам с изис сеиким и да споделя една формулка за пари. Рисувате звезда /дясна звезда/ в кръг, цвят златен и след хубаво изчистена аура си вкарвате тези малки златни звездички в цялата аура.

 humanis, newsm78 Какво ще рече дясна звезда Thinking

Desss,  Hug мерси за линка и превода.  bouquet
 Нещо съвсем се забърках -не трябва да си правите  придварително планове за тава как ще похарчите  парите които спечелите - това не противоречи ли на визуализацията - там нали си представяме, че имаме парите и си купуваме нещо с тях.
И още - значи като правим ритуалите за пари, не трябва да мислим за тях, а за работата - това ми блокира поръчката до Вселената, която всъщност е искане за някакава сума  Rolling Eyes

   Всъщност не опонирам, а разсъждавам писмено Wink

# 261
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ми незнам , но на мен ми изглежда логично  Wink може би ми трябва редактор в превода  Laughing

Разбирам го така - че това което правим трябва да е с желание т.е. да го правим с удоволствие и така парите сами ще дойдат   Hug  А, ако го правим само заради парите така или няма да ни се получи пък и парите е много вероятно никакви да не ги видим  Wink или няма да ги оценим ....
Това го има в много от книгите които четем тук  Grinning за нещата които правим с любов/страст/желание а не защото така трябва за да получим достигнем дадено нещо .....
В статията не пише за ритуали за пари а как да пренастроим мислите си за тях  Hug  да ги обичаме и ценим. Да сме благодарни и за настоящето за да получим нещо още по-добро и по-добро... Wink

Ритуала си е ритуал и е нормално да мислим по време на ритуала за пари - за парите


, а за работата - това ми блокира поръчката до Вселената, която всъщност е искане за някакава сума  Rolling Eyes
Всъщност не опонирам, а разсъждавам писмено Wink
Ако живеем само с мисълта към Вселената без да действаме/да и съдействаме   Wink си строим само илюзорни кули   Rolling Eyes

# 262
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 bdbaloni jd bdbaloni

Нека цялото щастие на земята,да ти се стовари на главата!!! baloni baloni baloni

Не мога да ви изчета...

# 263
  • София
  • Мнения: 274
За парите
Преди няколко месеца трябваше да платя една вноска и все не намирах пари за нея. Визуализирах, желаех, чувствах, медитирах, но нищо не ставаше. След това осъзнах, че аз съм искала еди-колко си лева и си ги представях тях - парите.
Прочетах тук-там, и почнах да мисля, че искам да си платя вноската, виждах вноската платена, платежното нареждане с печат от банката. И след няколко дни, нямаше и седмица получих парите! Беше страхотно!
Сега си мисля за нещата, които искам, а не за парите, които са ми необходими за да ги имам.
И всичко става!
Нещо като - искам тази къща, и не мисля откъде ще дойдат парите. А не - искам еди-колко си лева, за да си купя тази къща.

Тази нощ сънувах сън - надпис Подсъзнанието може всичко 16. Днес прегледах цялата тема и видях, че съм изпуснала това за портмонето. Дори нямам спомен да съм го чела... Вече го зареждам Simple Smile

# 264
  • Мнения: 620
lenny_pld , за дсната звезда ще трябва или да копна или да го нарисувам но най-добре е да се види в книгата на Елисавета Александрова - Зангелми "Изис сеиким"

# 265
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Защита от родово проклятие * -  "Андреевски кръст **".  - http://www.magic4money.ru/phpBB2/viewtopic.php?t=155

Тази защита е включена в категорията  Големи магически церемонии. Трябва да извърши цялостно почистване на жилището, защитавайки го с три степени на защита /не знам какво значи това newsm78. Аз си го представих с 3 различни ритуала/.

Преди началото на ритуала  -  релаксация.
Заставайки в средата на стаята, си представете пред вас  Андреевския флаг  .  Задръжте това изображение в ума си /очите са затворени/. Вдишайте - флагът във вид на пръстен се затваря около вас - кръстът се намира на нивото на слънчевия сплит , краищата му - на нивото на петите и тила. Издишайте.

Вдишайте - флагът ви обгръща като пашкул - все едно че пренася / прехвърля/ кръста във вас. Не дишайте 30 - 40 секунди. Издишайте. Защитата е инсталирана.

Накрая е необходимо е да произнесете благодарствена молитва / Peaceимпровизирана/ към Господ Бог    и Андрей Първозваний   за предоставената защита.

  


  *   Тази защита предпазва само от родови  проклятия  за период от около 300 години. Някой беше питал защо само за този период и магът беше отговорил, че  магическите ритуали и заговори не трябва да се оценяват от позицията на здравия разум  Hug

  ** Андреевският кръст (на латински: Crux decussata) e християнски символ, представляващ разпятието на свети Андрей Първозваний. Има формата на кирилската буква Х и представлява гръцки кръст, обърнат на 45°.  



Защита "Балон"
Създайте  мислено около себе си  балон/ топка/ като "сапунено мехурче" , а след това го запълнете със синя, сребърна или златна енергия  , и си направете установката /афирмацията/, че докато сте в пределите на " балона"/ "топката"/, вие сте недосегаеми




Горното ме подсети и за още една енергийна защита в яйце

Представете си, че се намирате в  яйце и всички опити за намеса в енергийния баланс ще са напразни.  Афирмация -“Аз съм защитен и никой и нищо не е в състояние да ми навреди”.


Последна редакция: пт, 02 окт 2009, 00:28 от lenny_pld

# 266
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
lenny_pld thumbsup защитата с балон
лично при мен мн.действа , май при Върчу прочетох за подобен "балон" и от тогава все си го правя при нужда , много лесно ми се получава визуализацията пък и не само за мен но и за мои близки го правя  (най вече за детенце )


Работи, сякаш не ти трябват пари!
Танцувай, сякаш никой не те гледа!
Обичай, сякаш никога не си бил нараняван.



Хубава вечер от мен   Heart Eyes

Тибетски пеещи чаши Hug

# 267
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Desss,  Hug при Върчу трябваше да си представим, че сме в розова гилза  Wink И при мен действа ритуалът и с балона, и яйцето  Peace


Как да получавате пари

За да обичат изработените пари вашия дом, в деня на заплата не трябва да се похарчи нито един лев, цялата сума трябва да пренощува в къщи. Някои мъдри хора съветват през цялата година да се пази едра банкнота , която както казват те се „зарежда” с вашата енергия и започва да привлича към себе си други пари. Пари няма да имате ако свирите с уста в помещение, ако обирате трохите от масата с ръка. Не давайте на заем хляб и сол –късметът ще премине в друго семейство. За да се задържат парите в къщи, поставяйте метлата с дръжката надолу.

Увеличение на заплатата най-добре е да искате в средата на деня. Не давайте пари на заем в понеделник, не взимайте на заем във вторник и не връщайте дългове в петък. Взимайте и давайте заем непременно сутрин защото всякакви действия с пари вечерта са към разоряване. И изобщо - старайте се да не взимате в заем ,а да давате - така програмирате парите да се връщат при вас.

В джобовете на дрехите в гардероба слагайте дребни банкноти. Парите не обичат скъсани джобове и копчета.

Никога не дръжте портмонето си празно - там трябва да има поне една монета. Всички банкноти трябва да се държат с лице към стопанина си. В най-малката преграда сложете сгъната в триъгълник банкнота от един долар. Също така в портмонето си пазете една щастлива монета от първата заплата, от добър човек или от успешна сделка . Тази монета не трябва да се харчи -  тя е талисман -  иначе парите ще се обидят и няма да идват при вас

Пари от игри, спечелени нечестно, намерени или подарени  не носят щастие и затова не трябва дълго да ги задържате. Раздайте ги или ги похарчете бързо.

След като прочетохте това вие сигурно разбрахте , че парите лесно се губят и също така лесно се печелят. За да не ги загубите, придържайте се към тези прости правила!
 

Ритуал за привличане на богатство с помощта на сол, камъни и зелена свещ

На голяма метална табла сипете купчина сол и оформете от нея пентаграм /звезда с 5 лъча/ Концентрирайте енергията си за привличане на пари към зелената свещ и я поставете на малък свещник в центъра на пентаграма. Запалете свещта. След това сложете  привличащите пари камъни - тигрово око, цитрин,тюркоаз, нефрит, опал и пирит и поставете по един във всеки ъгъл на звездата.  Започнете от горния лъч, говорейки  - Астрос про трекко фор мерро дрехо ун (Поставям този камък - привличам към себе си пари)
Оставете свещта да гори 10-15 мин.  Повтаряйте ритуала всеки ден в продължение на 1 седмица на растяща луна. След това сипете солта в зелена торбичка, добавете камъните и остатъка от разтопената свещ и я носете със себе си до получаване на резултат. Когато почувствате, че резултатът е налице, изсипете солта в течаща вода, измийте камъните, а восъкът съхранете.

Последна редакция: пт, 02 окт 2009, 01:18 от lenny_pld

# 268
  • Мнения: 641
Подобно на защитата с балон си правя и аз, но си представям огледален щит, който отразява негативната енергия и тя не достига до мен. Не знаех за тези защити, но тази с Андреевият кръст също е интересна.

# 269
  • У дома
  • Мнения: 1 741
jd   nbirthday newsm18 !!!

Eто една интересна история и от мен, но не за пари. Дори Опра се просълзи от историята на тази жена.
Става въпрос за жена на средна възраст от Зимбабве, която израства в голяма бедност, но най-тежко се оказва нежеланието на баща и да я прати на училище въпреки многобройните молби, защото учението било само за момчета. Тя обаче тайно се научава да чете и пише и даже помага на брат си с домашните. На 11 год я омъжват, а на 18 вече има 3 деца и мъжът и я побийва редовно. Следва среща с жена от Щатите, от някаква хуманитарна организация, която и задава въпроса за какво мечтае. Отговорът на женицата е, че тя дори не знаела, че може да има и мечти. Американката я съветва да си напише желанията на лист хартия и да го зарови, като сложи отгоре му камък, който ще и напомня постоянно за желанията. Какво пише на листа тя - искам да отида в САЩ, за да уча. Искам да изкарам бакалавърска степен. Искам да изкарам магистърска степен. Искам да напиша докторат.
След няколко години, вече с пет деца и мъжа си, който все още я тормози, заминава за Щатите. След известно време вече е бакалавър, мъжът и бива депортиран заради домашния тормоз, тя работи на 2 места, отглеждайки децата си сама и успява междувременно да вземе магистърска степен. А в момента е омъжена за втори път и завършва доктурантура.

Момичета, всичко е възможно стига искренно да го желаем и да е с правилни цели. Щом има любов в сърцето и желание за действие, вселената отваря нови врати пред нас.

Благодаря ви, че ви има!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт