подсъзнанието може всичко 16

  • 96 594
  • 461
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 078
Добре, тогава как да поискам примерно здраве за децата ми и въобще на някой близък.Конкретния здравословен проблем и после?Дайте конкретен пример с изречение.
Темата много ме заинтригува,защото в живота ми има много случки,които наистина след определен начин на мислене са ставали точно така.Проумях го  и сега гледам да мисля само положително.Но не мога да се преборя с негативизма на майка ми.Как ли не и обяснявам,че така се нарушава естествената енергийна защита на човека,имунитета спада когато става въпрос за заболяване.И не мога да постигна нищо.Тя разсъждавала реално,как можело да не ме притеснява това и това,вечно има какво да я притеснява.Всяка сутрин ми звъни,че не е мигнала да мисли как ще си издържаме студента-казвам той ще започне работа,направили сме зимнина от вилата,има зайчета и кокошки,ще колим.Следва дълбока въздишка ,че ще й се спука сърцето да мисли и в следващия момент е измислила нещо друго.Ами то нейните черни мисли влияят и на мен,дори и само с това,че ме ядосва от сутринта.
За съжаление, много често най-близките ни хора действат като енергийни вампири. Моя баща е такъв. Всичко се разглежда от лошата страна, всичко, което  прави или казва той е най-правилно и така... В последствие може и да се съгласи с теб, но се минава през всякакви разсъждения, понякога смесени с обиди, викове и т.н., а после все едно нищо не се е случвало. Разтоварил се е човека и готово. ooooh!
Как действам аз? Ами научих се да не обръщам внимание вече и си поставям прегради или пък въобще не слушам... Rolling Eyes В крайна сметка не може своята глава да пресдиш на раменете на другия. Всеки си има своя гледна точка на нещата и като не иска да я променя, нищо не можеш да направиш. Постарай се да не се натоварваш и толкова. Възприемай това като урок, който трябва да научиш. Simple Smile

# 346
  • Мнения: 554
Златна есен Тръмп, може миличка, измени думите и я пригоди към теб. Майка ти е с теб енергийно и все около теб и ти помага, но не преодолявайки скръбта си, пречиш и на нея. Тя е добре и едва ли би искала да те вижда така. Би искала да продължиш да живееш. Винаги, когато поискаш, можеш да разговаряш с нея - независимо какво мислят околните  Hug

# 347
  • Мнения: 620
Златна есен Тръмп , и моята майка си замина преди 6 години и това беше повод да тръгна по духовния път. Много тежко като теб го приех, защото тя лекуваше всички /беше лекар и имаше уникална енергия / а нея намаше кой да излекува. Почина внезапно и това ме побъркваше още повече. От всички мисли и чувства за вина се поболях буквално но вече зная, че тя е около мен или по неиния път. Нямаме право да викаме близките си със скръбта си а имаме право само да им изпращаме лЮБОВ. ЛЮБОВТА Е УМНА И ЗНАЕ КЪДЕ ДА ОТИДЕ
eldivine , много си права  Peace

# 348
  • Мнения: 19 296
Добре, тогава как да поискам примерно здраве за децата ми и въобще на някой близък.Конкретния здравословен проблем и после?Дайте конкретен пример с изречение.
Темата много ме заинтригува,защото в живота ми има много случки,които наистина след определен начин на мислене са ставали точно така.Проумях го  и сега гледам да мисля само положително.Но не мога да се преборя с негативизма на майка ми.Как ли не и обяснявам,че така се нарушава естествената енергийна защита на човека,имунитета спада когато става въпрос за заболяване.И не мога да постигна нищо.Тя разсъждавала реално,как можело да не ме притеснява това и това,вечно има какво да я притеснява.Всяка сутрин ми звъни,че не е мигнала да мисли как ще си издържаме студента-казвам той ще започне работа,направили сме зимнина от вилата,има зайчета и кокошки,ще колим.Следва дълбока въздишка ,че ще й се спука сърцето да мисли и в следващия момент е измислила нещо друго.Ами то нейните черни мисли влияят и на мен,дори и само с това,че ме ядосва от сутринта.
Моята майка е същата. Научавам цялата черна хроника от новините. Пратих й книги да чете, няколко пъти й казах малко по-различна гледна точка, но ми се обиди. Преди много се ядосвах, възмущавах и ожесточавах. После четох Луиз Хей и като погледнах в себе си по-дълбоко, видях, че много от нейните черти са ми присъщи и на мен, макар и не в такава степен. Най-вероятно и при нея на младини не е било така и после нещата са се задълбочили. Затова сега се опитвам да гледам някакси по-отгоре на нещата и да не се ядосвам. Съгласявам се 2-3 пъти и така и двете излизаме с положителна емоция от разговора-тя е доволна, че е споделила, а аз, че съм изслушала и съм проявила разум да не се скараме.


Момичета, утре ми предстои важна среща и толкова много ми се иска да свърши успешно Praynig

Лека и прекрасна вечер на всички ви!

# 349
  • София
  • Мнения: 606
Хайде и аз да се включа, и моята майка е такава... и аз имам чувството, че като се притеснява ми пречи и че прихващам негативни енергии от мъжа ми... Някъде прочетох из книгите, че мога да помоля архангел Михаил да ме изчисти и вечер преди сън винаги се чистя, както и отрязвам на ум всички закачили се към моята енергетика... И познайте.. изведнъж нещата започнаха да се подреждат около мен....

Хайде сега на парите Simple Smile Баня за поощряване на бизнеса

Ако работите за себе си или ако доходите ви зависят от вас, може да увеличите приходите си с тази баня. Тя е специално предназначена за временно увеличение на паричните средства. Все пак не бива да се прави по-често от 3-4 месеца. Злоупотребата отслабва нейната ефективност.
Поставете в 2 литрова купа - 7 ч.л изсушен магданоз, 1 ч.л стрита канела, 1 ч.л стрито индийско орехче, 1 ч.л кафява захар
Залейте сместа с един литър кипяща вода и изчакайте да се охлади до стайна температура. После процедете течността в пълната до половината вана. Останете във ваната 7 минути, като се молите приходите да ви се увеличат. Безпредметно е да се питате или разсъждавате откъде ще дойдат парите, просто знайте, че ще ги получите.

Пробвала съм я няколко пъти и при мен има ефект.. Аз затова си записвам кога съм я правила, за да не се случи преди 4ият месец пак да я направя...

# 350
  • Мнения: 1 652
Ето ме и мен  Grinning, излязла от сатурновата дупка и порастнала Wink с една година. Рожденният ми ден мина в болести и не успях да се похваля- беше в неделя. Разбрах обаче, що е то сатурнова дупка  Naughty, ама дип добре го разбрах. Mr. Green

Сатурн е една от най-мистичните планети и нейното влияние върху нашия живот е от изключително значение както за астрологията, така и за номерологията. Той е символ на затрудненията в живота и носител на отговорностите, които трябва да се научим да поемаме. Метафорично казано, ако има нещо, което не сте довършили, Сатурн ще ви върне обратно, за да повторите уроците си, докато не поправите досадните грешки.

Защо се появява Сатурновата дупка?

Движението на Сатурн преминава през всеки зодиакален знак по ред. Той влияе на родените в определена зодия 45 дни преди рождения им ден. През тези общо 40 мъчителни дни, потърпевшият навлиза в някаква особена обърканост, става извънредно податлив на различен вид заблуди, болести и нещастия. Този период носи названието Сатурнова криза. През този период се обработва всичката информация за човека и става зареждането му с положителна енергия.

Специалистите са разгадали, че Сатурновата дупка е свързана с годишния биоритъм на всеки от нас. Реално, поредната биологичната година на човек започва от рожденния му ден.

Как ни действа Сатурн?

Сатурновата криза трае около 40 дни - период
критичен за взаимоотношенията на човек, за взимането на решения относно собственото му бъдеще и всички дейности, които по някакъв начин са свързани с околните.

Общото за всички, преминаващи през тази мъглява зона от житейския си път, е силната неудовлетвореност от себе си и от околните. Често се попада в неприятни ситуации, в които на изпитание са подложени силата на характера и моралните устои на личността. По този начин Сатурн кара човек да си направи равносметка, да преосмисли живота си, да се отнесе сериозно, както към себе си, така и към околните, да отдели важното и същественото от маловажното и нетрайното.


Златна есен  и humanis и аз загубих моята майка преди почти 5 години. Въпреки, че е много трудно добре е да оставим мъртвите да си вървят по пътя, защото с мъката си ги дърпаме назад, а е добре те да се стремят към по- високите нива на Астрала . От опит знам, че те идват в трудни мигове при нас , особено майките те не ни изоставят никога. Аз запалвам свещ в църквата и казвам простичка молитва за душите на моите починали близки и обикновено им искам прошка.
Златна есен мисля, че по-скоро ти се нуждаеш от молитва за успокоение отколкото твоята майка. По-скоро ти трябва да се опиташ да приемеш нейната загуба.

Лека вечер на всички! Hug

# 351
  • Мнения: 685
Златна есен мисля, че по-скоро ти се нуждаеш от молитва за успокоение отколкото твоята майка. По-скоро ти трябва да се опиташ да приемеш нейната загуба.

Аз загубих майка си преди 7 години, но все едно беше вчера.
Дарена мисля, че много ценен съвет си дала на Златна есен.

Миличка, знам колко е голяма болката и знам колко трудно е да я приемеш.
Аз със сигурност разбрах, че не й давам покой и я дърпам към мен, към земната материя чрез болката и вината, която изпитвам, чрез сълзите и мъката изгарящи душата ми месеци и години наред.

Има един страхотен американски автор - Джеймс ван Прааг! Книгите му "Разговори с небесата" и "Докосване до небесата" ми помогнаха да дам покой на себе си и да освободя част от натрупаната скръб, дали съм успяла не мога да кажа, но продължавам напред.
Липсва ми всеки ден, особено сега, когато аз ще бъда майка и от нищо друго не се нуждая така, както от нея... но съм длъжна да я оставя да продължи по пътя си.
 
И както каза Еldivine те биха искали да знаят, че продължаваме да живеем и нека го правим така, че да се гордеят с нас.  Hug

Спокойна нощ!

# 352
  • Мнения: 554
Лили, а който си няма вана?  Sad В легена ли да седим?  Joy  Hug

# 353
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Лили, а който си няма вана?  Sad В легена ли да седим?  Joy  Hug

 hahaha hahaha hahaha eldivine, взе ми дОмата от устата  Wink

# 354
  • София
  • Мнения: 1 078
Ще ви услужа с моята за част от вашата неочаквана печалба.   Mr. Green

# 355
  • Мнения: 554
Договорились  Joy Лени, отиваме на гости при партнера Свещичка  Joy

# 356
  • Мнения: 75
Здравейте момичета!
Трудно ще изчета темите,но ще се постарая.
Сега ще разкажа на кратко как ПОДСЪЗНАНИЕТО МОЖЕ ВСИЧКО
Още преди да срещна моят мъж,дълбоко си бях внушила,че ще ми е трудно да забременея.Чашата преля когато в един и същи ден трима души ми казаха,че дори е невъзможно.Изведнъж реших,че това няма да се случи на мен.Спрях да ходя по лекари,роднини,лечители и др.такива до които бях опряла и си казах АЗ дете ще имам.И започнах да си пожелавам едно и също желание всеки път когато видя четири еднакви цифри(3333 и вс.производни).
Правех това като дете.Реших пак да опитам.Няма ден в които да не виждах комбинацията,поне веднъж(часовници,телефони,коли и др.)Просто се усмихвах и си казвах ДА АЗ ЩЕ ИМАМ ДЕТЕ.
Минаха три години,от дата(11.11.2004 рож.ден на мой роднина) в която бях взела решение: да не мисля,че няма да имам дете,а да знам че ще ИМАМ.От две години живеех мъжът ми.Тази нощ изненадващо за мен ме нападна с изречението
-Сега ще си направим дете luvbed
Вечерта преди да заспя реших да си навия тел.И какво да видя часът е 00:00 дата 11:11.Веднага събудих муцунито и му казах
-Да ти наистина ми направи дете.
Тои ми се подиграва месец и половина,че от първия път не ставало.
Разказах историята с цифрите след раждането на дъщеря ми Виктория,а майка ми се обърна и ми каза
-А ти знаеш ли,че Вики на 11.11 има имен ден.
Аз не знаех, името избра баща и,аз бях предложила три имена и той до последно не се решаваше.Но и не бях учудена от съвпадението.И да ПОДСЪЗНАНИЕТО МОЖЕ ВСИЧКО
А аз имам ново желание newsm51


 

# 357
  • София
  • Мнения: 1 724
v.i.k.i   страхотно стимулираща история за много жени...де да можеха да я прочетат...
darena,добре излязла от дупката. Да си жива и здрава и дупките да са ти по- плитки...Хубава нови визия имаш....
lilian v, много восела история с тая вана, почвам д асуша магданоз, и без това нали не се прави толкоз често...Ей, дано някой не ме записва тайно у нас с тия зареждания на чанти, ръсения и вани, че ако не ни е чел, има опасност да се захласне от смях...

# 358
  • София
  • Мнения: 606
 Joy Момичета не съм се замисляла за без вана как се прави... Иначе това е от " Стотина заклинания " на Дража Микахарич.
Цялата книга е пълна с билки, благовония и начини как да се изчистиш от негативни влияния и при различни ситуации и моменти какво можеш да използваш.

Ето нещо друго интересно ЦВЕТНИ И ПЛОДОВИ ВОДИ

Приготвят се от цветните венче листчета или плодови кори като се поставят в хладилника да престоят във вода една седмица. Може да се добавя вода, щом мине това време се изхвърлят цветовете и корите... Тези води са полезни за поръсване на дома или разпръсване със спрей.

РОЗОВА ВОДА - Тя действа пречистващо на всяко място, където се поръсва или при измиване на пода. Премахва някой мисъл-форми или тежки вибрации. Може да превърне дома в по-приятно място за живеене.

ПОРТОКАЛОВА ВОДА - Тя окуражава изразяването на чувството и увеличава положителните емоции. Подходяща е ако очаквате гости.

ИРИСОВА ВОДА - Служи за подобряване на общуването между хората. Желателно е да се поръси във въздуха преди събиране.

ВОДА ОТ ЗЕЛЕНИ ЛИМОНИ - Успокоява местата, където има излишна енергия. Полезна е като спрей и за миене на пода, където си играят децата. Има временно действие, но ще накара децата да си легнат спокойни и навреме.

И понеже съм на тема кухня и магически действия  Laughing продължавам с

ДАФИНОВ ЛИСТ

" Благородният лавър" е най-познат като кулинарна подправка за месо. Има репутация на предизвикваща халюцинации билка, тъй като жриците пророчици на Делфийския оракул редовно го дъвчели.
В магията дафиновият лист се слави като растение, което изпълнява желания. Заклинанието има различни варианти, но това е най-простото и най-ефективното. Подобно на останалите заклинания за изпълняване на желания, то се базира на концепцията, че ако наистина знаете какво искате можете да го получите.

Напишете желанието си на лист хартия. Сгънете листа на три и загънете вътре 3 дафинови листа. Пак сгънете листа на три и го приберете на тъмно. Щом желанието ви се изпълни трябва да го изгорите като знак на благодарност. Докато изписвате желанието и сгъвате листа, трябва да се концентрирате върху целта си.

Книжката е много интересна...  Преди време бях гледала един филм, за една жена индийка, която готвеше и знаеше на кого какви подправки да сложи за да промени настроението му...  Сега когато я прочетох откривам, че в кухнята има много подправки носещи послание на вселената и магия в себе си...

Ако ви е интересно ще ви пусна и други...

v.i.k.i - Страхотна история! Пожелавам ти скоро да се похвалиш с ново изпълнено желание.

Енита - хе хе хе Магданоза се продава сушен в магазините... Подправките ги има във всяка кухня Simple Smile

eldivine, lenny_pld - То желание е нужно Simple Smile Все ще намерим една вана за малко... Какво ли не правихме в тази тема... та една вана няма да вземем ... Смея се с глас момичета...

# 359
  • Мнения: 594
Момичета, тази молитва става ли с леки промени за починала майка? Ако има някаква подходяща за тази цел моля ви, напишете ми я. Не мога да преодолея скръбта си по майка ми, всеки ден плача за нея, а минаха четири години...

lenny_pld, много ти благодаря миличка!   bouquet

Златна есен Тръмп, би трябвало да става - при нас също почина свекърва ми и в момента преодоляваме загубата - мисля да препиша молитвата на отделен лист и да я преработя (вместо моя любим - моята свекърва, или нещо подобно, а за моя мъж - моята майка и така)

Общи условия

Активация на акаунт