Къде в Бургас - 20

  • 69 423
  • 754
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 813
Откъм дрехи са направо довиждане.

Не, не го знаех.
Ще ти пратя едно ЛС сега, че не искам да ме четат хората за някои неща.

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 341
Здравейте  Hugнякой виждал ли е някъде да продават детска играчка Шрек Simple Smile

Шрек съм купувала от Търговски комплекс  "Престиж" в комплекс "Славейков", на втори етаж детският магазин. Беше преди година, но все пак провери , може още да има. И да кажа, че е висок около 25-30 см.....това беше най-големият , който намерих тогава.

# 617
  • Мнения: 345
Търся това за коледен подарък Къде го продават и ориентировъчни цени....


Поръчах същата зебра от MyToys ,първо,че ми излезе по-евтино,отколкото в магазините тук,второ,дойде за 5 дни.

# 618
  • Бургас
  • Мнения: 116
magare,благодаря ти  bouquetтам не съм проверила,но утре ще отида Wink

# 619
  • Мнения: 4
Някой да е ходил наскоро в Mr. Бриколаж и да е обърнал внимание дали са заредили вече с красивите коледни играчки и украса, каквито имаше и миналата година?

# 620
  • Бургас
  • Мнения: 145
Да, много хубави коледни украси и играчки има

# 621
  • Мнения: 4
Да, много хубави коледни украси и играчки има

Супер!
Мерси  Hug Утре отивам! Party

# 622
  • Мнения: 45
Да знаете Deichmann в МОЛ дали въобще ще го зареждат с ботуши повече...
Не ми се струва,че има нещо ново Thinking

И откъде човек да си купи дебело зимно палто...а не само плат и хастар....

# 623
# 624
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Има ли в Бургас фирма или агенция, която дава детски официални костюми под наем? Някакви предложения?

# 625
  • Мнения: 0
Има ли в Бургас фирма или агенция, която дава детски официални костюми под наем? Някакви предложения?
Провери точно зад х-л България до паркинга.Намира се в стара къща.Съжалявам, но не съм сигурна дали не е само за костюми за партита. newsm78

# 626
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Има ли в Бургас фирма или агенция, която дава детски официални костюми под наем? Някакви предложения?
Провери точно зад х-л България до паркинга.Намира се в стара къща.Съжалявам, но не съм сигурна дали не е само за костюми за партита. newsm78

там се сещам където беше Смарти парти, но ако е там са карнавални костюми. За там ли става дума? А то вече е и преместен от там магазина. Или е нещо друго?

# 627
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Sinara - провери в булченските магазини, тези които дават рокли под наем .... Може да предлагат и детски костюми /нали покрай роклите се взимат и костюми за шаферчета  Peace/

# 628
  • Мнения: 472
Предложете някой готин бар. Покрай децата много съм намалила нощните излизания,но сме се уговорили с приятелки де се съберем тези дни.

# 629
  • Мнения: 1 988
Момичета, кога ще откриват магазин "Плюс" в Меден рудник?

Общи условия

Активация на акаунт