Къде в Бургас - 20

  • 69 440
  • 754
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 893
Да сте виждали някъде подобни ботуши от естествена кожа, размер 30?

http://zm.laredoute.fr/is/image/product/HDPicture/3/324163769_0003_HZ_1.tif

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 440
Жаклин един приятел на семейството се занимава с това да го питам ли и да ти пиша на лични?

# 602
  • Мнения: 2 577
От коя туристическа агенция сте доволни при пътуването ви до Турция и къде е нейният офис?
http://evelinr.com/
Два пъти съм ходила с тях на еднодневна екскурзия до Турция, доволна съм  Peace

# 603
  • Мнения: 70
Търся това за коледен подарък Къде го продават и ориентировъчни цени....

# 604
  • Мнения: 1 995
Вчера Георги се прибра от разходка с брошурка за детския център в Братя Миладинови - ще има балонено парти. Цената е 5 лв на дете. Малко се страхувам обаче да го събирам с повечко деца Thinking

# 605
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета, да знаете къде в Бургас предлагат рибни продукти на фирма"Лимнос"-Царево?

# 606
  • Мнения: 2 249
Вчера Георги се прибра от разходка с брошурка за детския център в Братя Миладинови - ще има балонено парти. Цената е 5 лв на дете. Малко се страхувам обаче да го събирам с повечко деца Thinking
КОГА Е ПАРТИТО???

# 607
  • Мнения: 1 995
Извинявам се предварително, че не съм написала и датата и часа, но беше днес от 17.30 мисля Blush Blush Blush -ние го пропуснахме

# 608
  • Мнения: 7
Момичета, да знаете къде в Бургас предлагат рибни продукти на фирма"Лимнос"-Царево?
В  магазини Болеро..

# 609
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета, да знаете къде в Бургас предлагат рибни продукти на фирма"Лимнос"-Царево?
В  магазини Болеро..
Много ти благодаря!! Peace

# 610
  • Мнения: 1 111
 Някой ходил ли е тези дни в новия "Скандал", има ли ги вече чантите на Guess?

# 611
  • Мнения: 1 813
Някой ходил ли е тези дни в новия "Скандал", има ли ги вече чантите на Guess?

Това на "Богороди" ли беше Скандал? Няма чанти все още. Но и да има, не очаквай да видиш кой знае колко. Предвид какви дрехи носят, в сравнение с тези в София.

# 612
  • Бургас
  • Мнения: 116
Здравейте  Hugнякой виждал ли е някъде да продават детска играчка Шрек Simple Smile

# 613
  • Мнения: 0
Здравейте... отдавна не съм се включвала, но сега имам питанка. Някой знае ли къде ще е този нов фитнес само за жени fit curves и кога ще отваря? Някъде в центъра щял да е ама къде newsm78
На ул.Левски 30, тел.0884/930-029.

Урааа, съвсем наблизо ми е. Много ти благодаря за инфото  Hug  bouquet. Ще отида на място да видя как стоят нещата, но ако имаш преки наблюдения и не те затруднява, може да ми споделиш (може и на ЛС). Благодаря отново.



Фитнеса не е на ул.Левски 30, а в комплекс "Славейков" бл 110, до малката Била. Открива се официално на 23 ноември, като първите няколко седмици ще има демонстрации на уредите, инструктурите ще правят фитнес-анализи , измерване на телесната маса. Телефона за записване е  0894761176.  Мисля че след огромния успех на фитнесите от американския франчайз в страната - софия, пловдив и варна - и в бургас е време да се радваме на дамския клуб.Simple Smile))
Антицелулитна гимнастика в Славейков в спортен комплекс Екстрийм, до 2РПУ-понеделник, сряда и петък от 19:00ч.
http://url.bg/show-image.php?id=2c9dea98b035ce89d7b97d673e4feea6

# 614
  • Мнения: 1 111
Някой ходил ли е тези дни в новия "Скандал", има ли ги вече чантите на Guess?

Това на "Богороди" ли беше Скандал? Няма чанти все още. Но и да има, не очаквай да видиш кой знае колко. Предвид какви дрехи носят, в сравнение с тези в София.
  Laughing Никакви ги няма откъм дрехи.Миналогодишни им висят по закачалките.
  Не знам дали знаеш обаче, че чанти ще има в новия им магазин, който се пада с/у сегашния, онзи ден имаше само на Дизел и още някакви. newsm78, казаха, че до края на месеца ще заредят и Гес.Там май само аксесоари ще продават.Дано да имат повечко чанти, че адски много искам такава. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт