Къде в Бургас - 20

  • 69 469
  • 754
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 534
Момичета знаете ли къде продават обиколници за бебешка кошарка, проверих в 2,3 магазина но отделно не предлагат, моля да ме ориентирате или да почвам да се ровя в нета Rolling Eyes
Купувала съм от Делфин.Предлагат само обиколници,без к-т от завивка и т.н.Около 25 лв бяха.

Мерси Erika_bg  bouquet актуален телефон на Делфин, ако някой знае ще съм много благодарна Hug

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 1 241
Хайде и аз с въпрос: Пижама обаче да е цял гащеризон, отдолу стъпалцата също затворени обаче да е номер над 84 .
Венерата нямат не ме пращайте там.   Peace

# 272
  • Мнения: 1 298
Хайде и аз с въпрос: Пижама обаче да е цял гащеризон, отдолу стъпалцата също затворени обаче да е номер над 84 .
Венерата нямат не ме пращайте там.   Peace

Аз купих от Карфур  Peace
В момента обаче има само плюшени,а имаше и памучни също.

# 273
  • Мнения: 1 813
Интересува ме къде има калъфи за възглавници, но нестандартни размери, 80х60 ; 130х80  и т.н.

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 341
Момичета занете ли откъде да си купя течна глюкоза?
Мисля,че съм виждала в магазин Болеро и в Сара, там където продават диетичните продукти Peace

Течна глюкоза купувам  от аптеките  Peace

# 275
  • Мнения: 8
Момичета знаете ли къде продават обиколници за бебешка кошарка, проверих в 2,3 магазина но отделно не предлагат, моля да ме ориентирате или да почвам да се ровя в нета Rolling Eyes
Купувала съм от Делфин.Предлагат само обиколници,без к-т от завивка и т.н.Около 25 лв бяха.

Мерси Erika_bg  bouquet актуален телефон на Делфин, ако някой знае ще съм много благодарна Hug

изпращам на лични

# 276
  • Мнения: 27
Къде в Бургас продават играчките “Eco Craft” с марка AMAV   Praynig

# 277
  • Мнения: 84
течна глюкоза купувам от Сара, калъфки за възглавници - по булаир срещу химическото чистене има в една къща магазин за пердета и спалня бельо, те си ги шият

А някой да знае защо в Зорница няма вода? и докога така?

# 278
  • Мнения: 970
Хайде и аз с въпрос: Пижама обаче да е цял гащеризон, отдолу стъпалцата също затворени обаче да е номер над 84 .
Венерата нямат не ме пращайте там.   Peace

На Карфура  гледах че има такива пижамки,бяха страшно сладурски Peace

# 279
  • Мнения: 236
Здравейте
Момичета мога ли да ви попитам ...имате ли представа къде в Бургас мога да намеря приборите на Брабантия Rolling Eyes

в мола на първия етаж има магазин само с Брабантия  Peace
Благодаря ти   bouquet

# 280
  • Мнения: 863
Някой би ли ми казал откъде в Бургас тръгват маршрутките за Варна и колко струва в едната посока?Мерси предварително  bouquet

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
rompecabezas Ако се върнеш няколко страници назад има доста инфо,едно момиче питаше точно затова и имаше доста отговори  Peace

# 282
  • Мнения: 0
Здравейте... отдавна не съм се включвала, но сега имам питанка. Някой знае ли къде ще е този нов фитнес само за жени fit curves и кога ще отваря? Някъде в центъра щял да е ама къде newsm78
На ул.Левски 30, тел.0884/930-029.

Урааа, съвсем наблизо ми е. Много ти благодаря за инфото  Hug  bouquet. Ще отида на място да видя как стоят нещата, но ако имаш преки наблюдения и не те затруднява, може да ми споделиш (може и на ЛС). Благодаря отново.



Фитнеса не е на ул.Левски 30, а в комплекс "Славейков" бл 110, до малката Била. Открива се официално на 23 ноември, като първите няколко седмици ще има демонстрации на уредите, инструктурите ще правят фитнес-анализи , измерване на телесната маса. Телефона за записване е  0894761176.  Мисля че след огромния успех на фитнесите от американския франчайз в страната - софия, пловдив и варна - и в бургас е време да се радваме на дамския клуб.Simple Smile))

# 283
  • Мнения: 1 280
Някой би ли ми казал откъде в Бургас тръгват маршрутките за Варна и колко струва в едната посока?Мерси предварително  bouquet


  От автогара Юг, цената на билета е 12 лв. Няколко страници назад има доста по въпроса наистина  Peace

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 68
Момичета, някой виждал ли е да продават люлеещи столове за предпочитане дървени.

Общи условия

Активация на акаунт