Къде в Бургас - 20

  • 69 466
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 387
Здравейте,

Темата е много полезна!!!

Бих искала да Ви попитам има ли в Бургас фирмен магазини на Данини http://www.danini.net/DANINI_bg.html .
Има - 2. Отваряш сайта, който си посочила и отиваш на Представителства и от там излиза картата на България - кликваш на Бургас и там пише адресите. Simple Smile

# 91
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Люси ,Рихтер преди имаше в Йори .В Спортманиа има разни детски ,на сайта можеш да ги видиш на    http://sportmania.bg/category/2/32 .

Аз пък да питам къде да си направя дупки на колан ,но от тези ,които са като разрез ,не като дупка т.е. за плоска и широка тока ?

ре Fresh нато  Gale - за колана опитай в шивашкото ателие, където слагаха капси, поправяха копчета на дънки и т.н., намира се зад у-ще Кирил и Методий, срещу малките павилиончета за шивашки принадлежности .... Надявам се, че се сещаш  Hug
  bouquet за отговора


millenium86 - не знам точно за каква заварка ти трябва, но може да се обърнеш към някои от гаражите за заварка на ауспуси  и да питаш там Peace Последно съм ходила в един, намира се след завод Спартак, срещу старата зеленчукова борса ... няма как да го пропуснеш, още от пътя има голяма табелка Заварка на гърнета  Peace


pi_pilota - от сайта на Данини личи, че нямат фирмен в Бургас  Peace В града може да намериш техни стоки както е посочено в магазин Бел Ами на ул.Възраждане 5 и в магазин Белица на Фердинандова 44, а също така и в Поморие  Peace Виж картата на представителствата  Peace

# 92
  • Мнения: 1 111
Здравейте... отдавна не съм се включвала, но сега имам питанка. Някой знае ли къде ще е този нов фитнес само за жени fit curves и кога ще отваря? Някъде в центъра щял да е ама къде newsm78
На ул.Левски 30, тел.0884/930-029.

# 93
  • Мнения: 13
Здравейте,

Темата е много полезна!!!

Бих искала да Ви попитам има ли в Бургас фирмен магазини на Данини http://www.danini.net/DANINI_bg.html .
Има - 2. Отваряш сайта, който си посочила и отиваш на Представителства и от там излиза картата на България - кликваш на Бургас и там пише адресите. Simple Smile

Благодаря
Видях картата и се ориентирах, а дали знаете нещо за Дафне. На техния сайт няма инфо за Бургас.

# 94
  • Мнения: 8
Някой знае ли къде в Бургас могат да ми оплетат блуза за 2 куки по поръчка

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 387
Здравейте,

Темата е много полезна!!!

Бих искала да Ви попитам има ли в Бургас фирмен магазини на Данини http://www.danini.net/DANINI_bg.html .
Има - 2. Отваряш сайта, който си посочила и отиваш на Представителства и от там излиза картата на България - кликваш на Бургас и там пише адресите. Simple Smile

Благодаря
Видях картата и се ориентирах, а дали знаете нещо за Дафне. На техния сайт няма инфо за Бургас.
За голямо мое съжаление Дафне нямат вече магазин в Бургас, което според мен е грешка, защото магазинът им определено имаше успех. Имаха намерение да откриват в Мол-а, ама явно условията не са ги задоволили. Да се надяваме, че пак ще открият.  Peace

# 96
  • Мнения: 539
rujanero,сигурно много късно се включвам,но пантофки Беко и Zetpol има в центъра,на КиМ едно малко магазинче за детски обувки до парфюмерията,Беко има и на червения блок който е в  една пресечка на Александровска като отиваш към белия блок на Хр.Ботев(страшно обяснение вкарах,дано да стана ясно),в един от входовете една жена е изкарала обувки,чехли,пантофи.
Детски обувки някой питаше къде има още-аз обикалях и в новия до Темата на ул.Македония,и вчера с колата минахме покрай този големия на Барт,в Братя Миладинови.

А аз си търся есенно хубаво яке,и не мога да си намеря.Някакви идеи-да сте виждали в някой магазин по-голямо разнообразие из Центъра?

# 97
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Denito - за новият до Темата на ул.Македония, предполагам говориш за този на Chippo  Thinking
А другият в Братя Миладинови, къде точно се намира  newsm78

Пантофи на Беко /но с обрана номерация  Rolling Eyes/ имаше и в Ивко-1 на ул.Оборище  Peace

Някой търсеше обувки на Примиджи  Thinking, има със сигурност в магазин Синди /срещу Механото/  Peace

# 98
  • Мнения: 789
Здравейте... отдавна не съм се включвала, но сега имам питанка. Някой знае ли къде ще е този нов фитнес само за жени fit curves и кога ще отваря? Някъде в центъра щял да е ама къде newsm78
На ул.Левски 30, тел.0884/930-029.

Урааа, съвсем наблизо ми е. Много ти благодаря за инфото  Hug  bouquet. Ще отида на място да видя как стоят нещата, но ако имаш преки наблюдения и не те затруднява, може да ми споделиш (може и на ЛС). Благодаря отново.

# 99
  • Мнения: 430
Здравейте ,бихте ли ми препоръчали хубава кръчмичка или механа с добра кухня?

# 100
  • Мнения: 2
Адонис. Много я уважаваме и за празници и за делници Grinning
И в Чичовци не е лошо.
Напоследък чувам добри отзиви от кръчмата на Кирил и Методий дето е

# 101
  • Мнения: 219
Момичета,къде в Бургас изкупуват старо сребро?

# 102
  • Мнения: 668
Момичета,къде в Бургас изкупуват старо сребро?
Никъде. И аз преди бях търсила, че имам събрани доста изпочупени и скъсани гривни, пръстени и обеци, но по всички ателиета отказват. Crossing Arms

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета,здравейте!
Бихте ли ми препоръчали добър кожен лекар в града!  bouquet
Имам една релефна бемка,която определено расте,по-малко,но расте и може би ще трябва да се махне.А на някой махалили са му бемка и къде?
Благодаря Ви предварително!

# 104
  • Мнения: 6
Търся весел, интересен и оригинален часовник за стена за детската стая (или поне едно от трите).
Някой да има идея къде има избор?

Добри отзиви съм чувала за кожния лекар в трета поликлиника, от дясната страна на входа, надолу по стълбите. Ще разпитам за повече инфо и най-вече за името.

Общи условия

Активация на акаунт