Къде в Бургас - 20

  • 69 451
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • Paris
  • Мнения: 1 727
lucyl30, мерси за предложенията, ще погледна и там. Peace Иначе от обиколката-нищо интересно. В Домо никакъв избор, в Мобо само 2 модела-едното определено беше добро, в Зона също нищо не харесахме. Ще обиколяме още.

# 586
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
  Виждали ли сте някъде детски килим с мотиви улици. Нещо като писта да му е картинката  Mr. Green Съжалявам за описанието, но не знам как да го обясня  Embarassed
В Домкото имаше,преди около месец бях там.

# 587
  • Бургас
  • Мнения: 3 081

- и в случай, че имаш фин.възможност и търсиш нещо уникално .... в магазина до 1001 Бани, в посока Меден рудник, предлагат Италиански мебели .... но са по индивидуална поръчка  Thinking .... иначе има невероятни комбинации  Heart Eyes ..... но цената  Sick
ако става дума за Dolce Casa, мебелите им не са италиански, а китайски, представени като италиански (това всъщност е бившето Мартинели)  Peace . Италиански мебели във Бургас предлагат Селамор, Рилус и Casa Viva 2.  Peace
Между другото в Рилус в момента тече промоция- до края на месеца -20% при покупка на обзавеждане за детска стая!  Peace

# 588
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
шушоната - веднага ме разконспирира  Mr. Green за същите приятели става на въпрос, иначе модула предлага възможност за поръчка и на допълнително легло/а  Peace, така че като им дойде времето да поръчват има от къде  Peace
  bouquet за линка

  bouquet  на margo** за допълнителното инфо


LaDiDa - не знам дали са италиански/китайски  Rolling Eyes, каталозите, които гледах бяха италиански ..... стойността ми я пресмятаха не на модули, а на елементи .... казаха, че работят само по индивидуални поръчки, всеки клиент си подбира цвета, броя елементи, модули и т.н.
На мен за единично легло, на горно ниво - отдолу с бюро и един по-голям шкаф, стълбичка с 3-4 малки шкафчета и няколко полици ми поискаха над 3000 лв.  Rolling Eyes - нищо чудно е да съм гледала италиански каталози, а в крайна сметка в Китай да ги правят  newsm78, но за китайски цената ми се вижда  Crazy
Не мога да коментирам за качество, защото реално не съм видяла мебелите  Peace Иначе килимите определено ми допадат, служителката директно сподели, че се правят по поръчка на тяхната фирма в Индия  Peace Килимите бяха разнообразни по десени /и много меки/ в сравнение с това, което съм виждала в по-големите строителни хипермаркети  Peace Имаше няколко вида с Мечо Пух, както и със Спайдърмен, футболни отбори, Ф1 и др.

# 589
  • Мнения: 7 186
Някой знае ли откъде могат да се купят ампули за коса- минерално олио на Nuova Struttura?



http://www.donna.bg/product.php?id=1596

# 590
  • Мнения: 32
момичета,някой да знае заведение където да се хапне вечер но да има забавление и за децата

# 591
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
момичета,някой да знае заведение където да се хапне вечер но да има забавление и за децата
за огромно наше съжаление в нашия китен град няма такова място, като изключим ресторанта на Бургас Плаза-Fancy, където би могла да ги оставиш на детския кът.  Peace

# 592
  • Мнения: 32
LaDiDa , а вечер детския кът работи ли-това в хотел плаза ли е

# 593
  • Мнения: 863
 LaDiDa  има предвид ресторанта в Мола  Peace

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 257
Момичета, искам да направя пощите на входа - знаети ли някой дърводелец да се занимава с такива неща - изцяло да се направят - цялото тяло и вратичките. Много исках да са метални, но са много скъпи, а съседите хич не щат да дават пари. Някакви идеи къде?

# 595
  • Мнения: 120
Момичета, искам да направя пощите на входа - знаети ли някой дърводелец да се занимава с такива неща - изцяло да се направят - цялото тяло и вратичките. Много исках да са метални, но са много скъпи, а съседите хич не щат да дават пари. Някакви идеи къде?


ЗАа метални знам една фирма.не работят май скъпо .Метком 056/502945.За дървени нямам идея,но ме съмнява да са много евтини

# 596
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета, помагайте, трябва ми шпакловчик. Да работи качествено и по възможност по-бързичко Peace

# 597
  • България
  • Мнения: 166
От къде в Бургас мога да купя пуф фотьойл /тип барбарон/ за дете.
Предваритерно благодаря.

# 598
  • Мнения: 191
От коя туристическа агенция сте доволни при пътуването ви до Турция и къде е нейният офис?

# 599
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
krisi_mb - в Карфур преди време имаше на промоция такива фотьоли, но стандартен размер  Peace .... не знам дали не търсиш детски  newsm78 .... Вчера и в Моббо видях, едноцветни (жълт, червен), които като че ли бяха с по-малък размер   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт