да си разтълкуваме съня 2

  • 98 190
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 17
Някакви цигани бяха обсадили колата ми и се опитваха да я разчарковат. Изпитах истински ужас и паника...
Опитах се да се обадя на съпруга ми,но все не можех да набера правилния номер...
По едно време и той се появи отнякъде,но не можеше да направи нищо...
Чувствах някаква неизказана заплаха за живота и здравето на мен и семейството ми...
Това сънувах тази нощ... Моля ,помагайте... Praynig

Карай по внимателно по пътя !

# 91
  • Мнения: 17
Ох,и аз да споделя-сънувах много нервен сън и цяла нощ плаках,ама зверски рев с глас.Предишната вечер пък сънувах,че с моето куче ни напада глутница улични кучета и за да го пазя го гушкам и той ме гледа миличко,след което едно от кучетата ме бута до една стена и се опитва да изгризе на моето коремчето,ама нещо не можа,а моето куче продължава да ме гледа мило все едно ме моли за помощ и аз пак си поревах.С тези сълзливи сънища не мога да се наспя!По принцип съм чувала,че е хубаво да сънуваш че плачеш ,ама другите неща не ги знам как да ги приемам.

Твои приятел ще те помоли за помощ или услуга .

# 92
  • Мнения: 17
Здравейте всички! В старата тема писах че сънувам че съм бременна.  Оттогава досега го сънувам доста често в различни варианти. Предишната нощ пак сънувах че съм бременна този път вече имах и коремче. Какво означават тези сънища? От какво да се пазя?  Confused Другият сън който често се повтаря е че ми крадат колата. Какво значи всичко това Sad

Имаш някакви проблеми или грижи ,които нарастват.Изоставяш ги вместо да се справиш с тях !Тук не става въпрос за големи проблеми ,а за грижи.

Ако си имаш приятел се страхуваш да не ти го вземат (кражбата с колата) ,а ако не ... то кражбата значи ,че просто се страхуваш да не ти отнемат нещо!Това може да е дори ревностно пазене на личното ти пространство.

# 93
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен! Прави ми впечатление, че много често започвах да сънувам сънища с изпражнения. Ужас! Тази нощ беше, че се намирах в  някаква сграда, като болница и целият под беше покрит с такива неща. Бяха извикали хора да ги почистят. Ама такава миризма, още ми е в носа. Въобще тези сънища за какво ни говорят?

Изпражненията са пари !

# 94
  • Мнения: 17
Снощи  ми се случи нещо много странно (незнам дали тук е мястото да го споделя) - сънувах че някой раздава нещо,като на помен (да отбележа че днес правихме помен на дядо ми,а сънят беше снощи) и аз тъкмо да видя какво са ми дали и се събудих от ужасен крясък на кукумявка,която явно беше кацнала или летеше покрай прозореца ни. Но не беше като обикновения кукумявски крясък, а много по силен,сякаш нещо я беше хванало и тя се мъчеше да се отскубне. И като заспах повече нищо не сънувах. Според баба това означавало че някоя от бабите ми щяла да умре  newsm78

Баба ти е права

# 95
  • Мнения: 144
Little_Girl_ може би трябва да уточня че в началото на годината преживях мисед аборт и след това започнаха тези сънища. Приятел вече нямам разделихме се след аборта. В момента съм сама. Онзи ден пак сънувах. Бременна с голям корем чакам да родя. Извадиха ми бебето и го сложиха в нещо като шкаф. А аз продължавах да чакам да родя нещо...друго не знам и аз какво..

# 96
  • Мнения: 972
Някакви цигани бяха обсадили колата ми и се опитваха да я разчарковат. Изпитах истински ужас и паника...
Опитах се да се обадя на съпруга ми,но все не можех да набера правилния номер...
По едно време и той се появи отнякъде,но не можеше да направи нищо...
Чувствах някаква неизказана заплаха за живота и здравето на мен и семейството ми...
Това сънувах тази нощ... Моля ,помагайте... Praynig

Карай по внимателно по пътя !


От един месец съм без книжка... Cry Взеха ми я за три месеца,заради превишена скорост... Blush Та към днешна дата не шофирам... Ще ставам примерен водач! hahaha

# 97
  • Мнения: 627
Снощи сънувах странен сън. Отворих един съновник в нета и като прочетох тълкуването му, направо ми призля...Вие как бихте го изтълкували:
Сънувах, че ми се отчупи половин зъб. Пломба ли, какво беше, не знам, но се отчупи. В действителност имам само 2-3 пломби, никакви проблеми със зъбите.
После шурна една кръв от мен - гърди, ръце, всичко се оля в кръв, от този зъб.
А после, без да съм бременна, изведнъж родих. Не помня какво беше детето.

Като чета тълкуването на всяко нещо по отделно, излизат някакви страхотии. А всички неща накуп, в тази последователност, са повече от странни...

Някакви идеи за тълкуване  newsm78

# 98
  • Мнения: 63
Аз цяла нощ сънувам един и същи сън...че ме отвличат

# 99
  • Мнения: 304
И аз имам запитване за тълкуване-едната вечер сънувах,че ми изтичат водите и много се уплаших,а следващата сънувах че имам страшно много пъпки като от шарка,дребнички по лицето.

# 100
  • Мнения: 11
 Сънувах се бременна, а не съм. Преносвах втори ден и обяснявах на всички, че е крайно време да раждам. Нямах много голям корем, обаче  newsm78
Легнах на някаква кушетка и аха да ме оперират... взех, че се събудих.
Някой да има идея за какво става въпрос?

# 101
  • Мнения: 320
Аз сънувах гаден сън:майка ми се давеше в ужасно мътна гадна тъмна вода покрай някакви  скали и не успяхме да я спасим:(

# 102
  • Мнения: 317
Хайде и аз със моя гаден сън.
Вчера - сънувам, че виждам на телефона си някакви странни снимки , които аз не съм правила - бяха на някаква местност , но тя беше как да кажа - някак си неземна. Имаше и едно лице , на малко момченце , с кръгло лице , питах мъжа ми какви са снимките - а той -"Еми това е извънземно , вчера го заснех !", и се събудих.
Нощес - сънувам , че баба ми се обажда на майка , че е с разстройство , да отиде да и помогне . Отивам и аз /сама съм / , виждам баба качена на готварската печка , не с всичкият си ме моли за помощ , а аз не и помогнах ........
Ужас - много рядко сънувам, а сега простотия след простотия .  Tired

# 103
  • плевен
  • Мнения: 643
Аз пък сънувах че печеля 6-ца от тотото.И сънувам че печалбата е 100 000лв и голям кеф.Много реално беше,лошото е че запомних само цифрата 4 и никое друго число  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 1 318
Във вторник вечерта сънувах, че са ми открили рак на кожата. Спомням си много ясно как ми правеха изследвания и как лекарката дойде да ми съобщи с много тъжно изражение. Събудих се от ужас и не можах да мигна. Снощи сънувах същото, като че ли продължение на предния сън, само че вече виждах петна по кожата си и бях изпаднала в паника.
Чудя се да се притеснявам ли сега... не споделих с никого, за да не натоварвам близките си.

Общи условия

Активация на акаунт