Ваксини - Дискусия за вредата от тях (5)

  • 38 379
  • 808
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 6 274
Докато не съм ви изпуснала, я да се цопна и аз.
Това си е продължение на старата, а не само тема за Петицията, нали? newsm78

# 2
  • Мнения: 1 199
Завчерът деверът ми (в САЩ) е ходил с Бърза помощ в болницата, невероятно повръщане и виене на свят, жена му го намерила в банята гушнал тоалетната, не можел да стане. Извели го с линейка. Предния ден се бил ваксинирал с новата ваксина против свинския грип. За пръв път му се случвало такова нещо, но връзка с ваксината никой не е направил Tired Диагнозата е "бактериална инфекция на средното ухо". Такава диагноза и аз съм имала като дете, ама такова чудо не си спомням.

# 3
  • Мнения: 2 185
Ужас, дано се оправи човекът и да няма последствия Rolling Eyes...това е престъпление направо..

# 4
  • Мнения: 1 376
Благодаря за новата тема   bouquet Но аз все си мисля, че е по-добре да има отделна тема за петицията, за да се забележи от повече потребители.
heureuse, дано се оправи човека... ти не ги ли предупреди за тази ваксина?

 И на фона на това, чета във в-к "Новините днес": "болната от рак, Гергана  от Пловдив, е станала жертва на клинични изпитания от немска фармацевтична фирма с любезнто посредничество на бг д-ри и в момента не може да се движи без патерици!..... "

  цялата статия: http://www.deltanews.bg/novinite_dnes/
Aleksander, има една много хубава стара книжка на Артър Хейли - Опасно лекарство... всеки трябва поне това да прочете по повод фарма компаниите и лекарствата.

# 5
  • Мнения: 936
... Предния ден се бил ваксинирал с новата ваксина против свинския грип.

За съжаление, повечето американци и европейци са коне с капаци - не четат, не мислят, вярват сляпо в системата...
И аз имам такива приятели в Англия, дето са се втрещили от това свинско безумие и не мога да ги убедя в противното. Cry

# 6
  • Мнения: 4 150
Благодаря Грейс  bouquet  bouquet

heureuse
Доброволно ли се е ваксинирал?Ужас.....
Новите ваксини са с наночастици.
http://icon.rice.edu/details.cfm?RID=47294

# 7
  • Мнения: 4 414
Пуснах тема за подкрепа на петицията. Копирах началото на сайта. Ако някой има нещо против - да казва.
Ще пусна линк в темата за пострадали от ваксини в Деца с увреждания.
Мисля, че е добре да помолим модератор да закове темата.

Последна редакция: ср, 07 окт 2009, 08:50 от agneshka

# 8
  • Мнения: 2 176
Честита ни нова темичка, мерси Грейс.   bouquet

Пуснах тема за подкрепа на петицията. Копирах началото на сайта. Ако някой има нещо против - да казва.
Ще пусна линк в темата за пострадали от ваксини в Деца с увреждания.
Мисля, че е добре да помолим модератор да закове темата.

Много добре си направила.  Hug
Не знам дали ще се съгласят да я заковат, работната я отковаха..  Confused

# 9
  • Мнения: 4 414
Ами тогава казаха, че стои и не се пише по нея и като сме готови с петицията да се обадим да я закачат. само дето не виждам кой е модератор на Здравния newsm78

# 10
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Разбирам темата за вредата от ваксините да е в алтернативния,но защо петицията също да е тук. newsm78 Все пак макар и правена от хора вярващи във вредата на ваксините петицията не е против ваксините.Мисля,че биха я подписали много хора,които са за ваксините т.е. тези,които не ваксинират сляпо,а тези които четат,информират се и искат да имат право на избор.И тук в темата са писали хора,които не биха ваксинирали децата си примерно с МПР ваксина,но са твърдо за ваксините за други болести.И ако на петицията се даде повече гласност и в здравния форум биха се събрали повече подписи.

# 11
  • Мнения: 2 176
Ами тогава казаха, че стои и не се пише по нея и като сме готови с петицията да се обадим да я закачат. само дето не виждам кой е модератор на Здравния newsm78


Май няма специално поставен модератор.
Кого да помолим да я закове?  Rolling Eyes

Наистина по-добре да е в здравния, но.. ще ни трябва разрешение. Може би най-добре от администратор..  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 869
Нали вчера беше пусната петицията?! Като подписах имаше 50-60 подписа, което ми се видя много малко, но се нядавям следващите дни да има поне по 100-тина подписа Praynig

# 13
  • Мнения: 3 098
Подписите сега са 90.
Надявам се хората 4етейки я да се замислят.
Мисля,4е няма да има проблем да бъде закована.Бяха я свалили преди,защото не се пишеше и петицията не беше готова все още.

irchick,като стана дума за книги се сетих за още една с подобна тематика_"Кралят на исковете" от Джон Гришам.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 715
И аз подписах. В абв съм, но веднага получих отговор.
Сутринта по тв-то казаха, че лекарите в САЩ са започнали да се ваксинират, макар че е имало протести.

Общи условия

Активация на акаунт