подсъзнанието може всичко 17

  • 226 678
  • 753
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 515
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302894.msg8301174#msg8301174

Във вторият пост е написано. И аз днес ще правя списък само да успея да го формулирам правилно  Praynig Новолунието трае до 18 часа ако не се лъжа.

# 241
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нямам определен брой за писане на утвърждения  Wink пиша кокато почуствам нижда , желание .


Милички,кажете къде да прочета и за желанията - как се пишат точно.Разбрах че това трябва да го направя днес,да са около 10 точно изказани желания,но след като ги напиша какво да правя
Не е задължително да са 10 , може и по-малко. Като ги напишеш ги "скрий"/прибери от себе си и напиши дата отдолу на списъка  Wink
След време може случайно да намериш списъка и сама ще видиш кое се е сбъднало а , опредилено ще има доста  Hug


# 242
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Здравейте  и от мен.
Честита ви нова луна http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2013/06/08/
Сядайки да пиша списък, установих, че така съм го скрила, че не мога да го намеря...изгубен е ooooh!
Това дали е проблем?! При положение ,че помня най-важното от списъка...
Така, че няма да мога да се насладя на свършеното от вселената, въпреки, че има конкретни неща,
които са финализирани... Сега пак съм на старта. Hug

# 243
  • Мнения: 440
То не било толкова лесно да се формулират желанията.Може ли например да напиша
Искам всички около мен да са здрави или щастливи

# 244
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Момичета , пишете/формулирайте желанията си  както ви идва отвътре от сърце   Hug това е най-важното правило  Peace

п.п.мойте ги измайсторих  вече  Whistling

# 245
  • Мнения: 1 652
Милички,кажете къде да прочета и за желанията - как се пишат точно.Разбрах че това трябва да го направя днес,да са около 10 точно изказани желания,но след като ги напиша какво да правя

Малко по- късно ще препиша , дано имам време, от "Астрология на новата луна" още инфо.
Засега освен 25 те желания посочени тук може да се пишат до до 10 желания, но повече от едно. Като  за тези от желанията ни, които са зациклили през годините,  пишем  по 2-3 различни формулировки.  Формулировката на желанията трябва да ви звучи добре, да е в съзвучие със вашето усещане т.е пишете го така, както най-добре го чувствате. Пишат се повече от едно, но не повече от десет желания / формулировки/ отдолу се пише датата и листа се прибира някъде. Трябва да са написани на ръка , а не на компютър.

# 246
  • Мнения: 108
Момичета, засега не смея да се пробвам със желания. Знам какво искам, но се притеснявам, че няма да ги формулирам правилно, а ако сложа по 2-3 формулировки за 1 желание, ще се оплета още повече. Confused
Засега ще приложа само амулетите, зареждането на портфейла и един метод с ориз за намиране на нова работа, за който научих от тези теми.

# 247
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Green Splash Wink

по ще ти е лесно ако почнеш първо с карта на желанията  Hug т.е. картина - колаж на твоите мечти , желания, копнежи   Grinning
Повечето тук така почнохме и така се събрахме в тази тема  Wink

# 248
  • Мнения: 10 687
Green Splash, няма от какво да се притесняваш  Wink
Искаш нова работа? Поръчай си я днес! Напиши точно както я искаш - каква заплата искаш да получаваш, в какъв офис искаш да работиш, какви колеги да имаш.. Изобщо напиши всичко, за което се сетиш Grinning
Това няма да попречи да прилагаш и другите методи  Hug

П.П. Сега видях, че Деси вече ти е писала...

# 249
  • Мнения: 258
Сетих се за още бабини съвети:
Ако годината ви е била хубава, с повече добри и весели събития, в началото на пролетта посадете ябълково дръвче, като порасне ще дава красиви и сладки плодове.
Ако отношенията между съпрузите са напрегнати, намерете щъркелово гнездо и "помолете" щъркелите да ви дадат няколко сламки и клечици от него (не е нуждо да се качвате до самото гнездо и да ги плашите, обикновено долу на земята около дървото или стълба има достатъчно, или около комина Grinning) Събраните клечици и сламки сложете в малка платняна торбичка и я дръжте под дюшека или в гардероба, ако дрехите на двамата висят заедно. Знаете, че щъркелите са едни от най-моногамните птици със силен "семеен" инстинкт.
За подобряване работата на сърцето е добре периодично да се хапва кисело мляко с чаена лъжичка канела в него. (Беше ми интересно да разбера от един познат, хеликоптерен пилот, който прекарва шест месеца годишно в Судан. Той ни разказа, че понеже там е горещо и сухо, кръвта се сгъстява и сърцето се натоварва - местинте хора използват много канела, там е разпространена, направо я добиват на кори от самото дърво и  буквално я слагат във всяко ястие. Тази информация ме накара да се замисля, със сигурност баба ми никога не е била в Судан или някъде наоколо, но често си правеше мляко с канела, даже си черпеше бабите- гостенки с него, много интересно от къде го е знаела.)
За паленето на седем свещи в седем църкви вече съм ви разказвала, опитайте, особено на голям християнски празник - неописуемо изживяване е.
Ще ми е интересно някой да сподели още бабини съвети. Толкова природна мъдрост и сила има в тях, направо от живота Grinning
А сега продължавам да действам върху Новолунските си Свещенодействия...
 Hug Heart Eyes  bouquet

# 250
  • Мнения: 108
Момичета, ще се опитам с 2-3 желания. Едното е свързано с намирането на нова и по-добра работа, а другите две са свързани с конкретни проблеми на мои близки. Разбира се, искам здраве и късмет за хората, които обичам, но първо предпочитам да започна с тези 3 ясни и конкретни цели.

mijjjka, като формулирам предпочитанията си за вид работа, заплата, колеги, офис, поотделно ли да ги записвам ? Примерно, искам работа в областта на еди какво си. Колегите ми да са такива и такива. Заплатата да е от порядъка на ххх лв.  newsm78

След като се напишат желанията, отдолу пишем днешната дата нали?
И после хубаво скривам сгънатия списък на скришно място. Wink

# 251
  • Мнения: 440
Green Splash ,някъде по-назад из темите четох че не можеш да пишеш желания за свои близки.Нямаме право да им се месим в живота.Аз също исках да пожелая най-вече здраве на близките,но не зная дали е редно - въпреки че все пак пожелавам нещо хубаво за тях.Нека по-запознатите да кажат.

# 252
  • Мнения: 2 957
Извинявам се че не помня кой го беше написал това, но съм си го копирала на компютъра:

"Правилник за движение

-  Напишете вашия списък с желания до осем часа след точното време на новолунието, когато е възможно.

- Записвайте вашите желания на ръка всеки месец.

- Не пишете повече от 10 желания на всеки мощен ден.

- Поставете датата и запазете списъка с желанията

- Доверете се за усещането си за хармония, когато пишете тези желания точно в деня на новолунието

- Доверете са на самия процес, който става във вас.Вселената иска да бъдете щастливи.Ако едно желание не се сбъдне незабавно, продължавайте да го повтаряте или  забележете какво неочаквана облага ще се появи на негово място.

- Не правете пожелания за други хора.Това няма да подейства.

- Правете желания, които променят вашия подход към другите хора, на които искате да въздействате.

- Комбинирайте визуалната мощ на картата на съкровищата, когато новолунието е в Овен вс. година.

- Експериментирайте  с желания по време на вашия най-мощен период.Това наистина действа на свръхмощно ниво."


Та едно то условията е да не включваме в желанията си други хора.Как тогава да формулирам "Искам децата ми да не боледуват" (или да са здрави)

Упс....сега видях, че преди мен са питали същото Embarassed

# 253
  • Мнения: 10 687
Момичета, ще се опитам с 2-3 желания. Едното е свързано с намирането на нова и по-добра работа, а другите две са свързани с конкретни проблеми на мои близки. Разбира се, искам здраве и късмет за хората, които обичам, но първо предпочитам да започна с тези 3 ясни и конкретни цели.

mijjjka, като формулирам предпочитанията си за вид работа, заплата, колеги, офис, поотделно ли да ги записвам ? Примерно, искам работа в областта на еди какво си. Колегите ми да са такива и такива. Заплатата да е от порядъка на ххх лв.  newsm78

Да, точно така. Мисля, че Вселената е изключително отзивчива по отношение на желания, свързани с работата. Пишеш всичко, което искаш от новата работа и точно по начина, по който си я представяш. Само внимателно си помисли какво ще си пожелаеш, защото ще го получиш  Wink

# 254
  • Мнения: 108
Готово. Мисля, че успях ясно да формулирам 10 желания. 8 от тях са свързани с вида на работата, която искам, шефовете, колегите, офиса, заплатата и личното ми удовлетворение.  Последните 2 желания са относно материална придобивка, от която нашето семейство има нужда. Написах каква е тя и какъв вид и модел по-точно.

Колкото и странно да звучи, когато сгънах листчето и си казах "Сега се включва програмата за изпълнение на желанията, едно, две, три", изпитах много странно усещане, все едно ме побиха тръпки от приятно вълнение и за миг цялата изстинах. Rolling Eyes
Не можах да разбера какво да направя с този списък след 1 месец или когато повечето желания се сбъднат... или пък когато всичките станат реалност?

Добре че хванах последните часове на днешното новолуние, заслуга за което имате изцяло вие!   bouquet     bouquet     bouquet

Списъкът вече е прибран. Започвам да чакам и спирам да ви досаждам с моите въпроси. В четвъртък ще си направя и амулетите.

Общи условия

Активация на акаунт