подсъзнанието може всичко 17

  • 226 676
  • 753
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 440
И аз ги написах и прибрах.Започнах да зареждам и портмонето си.И всичко това благодарение на вас.Много,много ви благодаря на всичко.Пожелавам ви сбъдване на всичките ви желания.

# 257
  • Мнения: 618
Аз пък искам да попитам за точното формулиране. Знам че колкото по-конкретно е желанието, толкова по-точно се изпълняват те. Но ако имам съмнения и не съм сигурна какво точно искам ,Жан Спилър беше дала пример от текущи желания , а именно : Искам подходяща работа, която напълно удовлетворява ежедневието ми и ме прави щастлива. Въпреки, че е не е напълно конкретно, ми се струва, че думата подходяща в случая е конкретиката. Важно е да се напише точно както го чувстваме (желанието де), но и е важно да се следват отработени методи. Вие как мислите?

# 258
  • Мнения: 108
Понеже преди малко формулирах желания, свързани с работа, ето какво направих.
Разделих формулировката в 2 желания.
В първото желание написах Искам работа в областта на еди какво си. Във второто желание добавих Може също така да е свързана със еди какво си.
Следваха няколко желания, в които изясних изискванията си към шеф, колеги и заплата. За финал добавих желание Искам тази работа (т.е. описана в предходните желания) да ми носи морално и финансово удовлетворение.
Така че според мен е важно желанията да са по-конкретизирани и уточнени, а как и с какви думи ще опишем това, е въпрос на лична представа и нагласа.
Важно е обаче да не се използват отрицания - Не искам еди какво си, искам еди какво си да Не се случи и т.н.

Подходяща за мен не е добра конкретика, тъй като подходяща и желана от теб не е едно и също. Една работа може да ти подхожда и да умееш да я вършиш, но да не е това, което всъщност искаш да работиш.

# 259
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета! Отдавна ви чета и много и ви се възхищавам. И аз си направх списъка и си зареждам протмонето. Благодаря ви за хубавата тема!Желая на всички да се сбъднат желанията!

# 260
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз не съм по списъците. , но всичко ми се получава бързо и по начина,  по който съм си го пожелала.
Винаги  след като си пожелая каквото и да е  накрая си казвам - искам това,  или което е най-добро за мен.
 Винаги благодаря за нещата,  които ми се случват, както и за тези, които вече си имам.....

за тези, които се чудят как да се престрашат да започнат с поръчките е хубаво известно време да си казват класическото :  "с всеки изминал ден,  всичко,  във всяко едно отношение,  става все по-добре за мен"

 Peace

# 261
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 Ще отбележа този ден, като гледаме със сина ми един от любимите ми филми
Чарли и шоколадената фабрика. Мечтите се сбъдват - всичките, напълно

# 262
  • Мнения: 618


Подходяща за мен не е добра конкретика, тъй като подходяща и желана от теб не е едно и също. Една работа може да ти подхожда и да умееш да я вършиш, но да не е това, което всъщност искаш да работиш.
  , подходяща само оки, но уточнението , че ме прави щастлива мисля че вече оформя конкретиката...

# 263
  • Мнения: 108

Подходяща за мен не е добра конкретика, тъй като подходяща и желана от теб не е едно и също. Една работа може да ти подхожда и да умееш да я вършиш, но да не е това, което всъщност искаш да работиш.
  , подходяща само оки, но уточнението , че ме прави щастлива мисля че вече оформя конкретиката...

Това вече е друго нещо. Peace

Бях се върнала да чета назад и попаднах на едно интересно мнение, свързано с отслабването. Авторката обясняваше как когато се настройва да отслабва, тялото й реагира  точно обратното, тъй като получава "предупреждение", че ще бъде подлагано на лишения и физическо натоварване. В резултат то започва да складира запаси, вместо да ги освобождава и така се получава точно обратния ефект.
Нещо подобно ми се случи преди няколко години. Една зима бях качила повече кг и реших да започна нисковъглехидратна диета. Няколко дена четох в какво точно се състои диетата и обмислях как да си променя храненето. Успоредно с това ходех на фитнес и когато започнах НВД, продължих да го правя. Въпреки всичките ми старания, не само че не свалих, но след няколко месеца качих още 3-4 кг.  Close След това забременях, родих и о, чудо - 10 месеца след раждането бях по-слаба от преди. Тайната се състои в това, че спрях да се вманиачавам на тема хранене, без да прекалявам. Когато ми се яде шоколад, пица, бонбон, позволявам си без угризения, тъй като не го правя всеки ден и в големи количества. Така успях да си докажа, че поддържането на добра форма е въпрос на вътрешна нагласа и спокойствие, без непременно да е свързано с ограничения и изпадане в крайности.

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 16:13 от Green Splash

# 264
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Преди много теми мисля, че mijjjka беше пуснала тази формулировка за работа:
Цитат
Аз, ..................................., получих от Вселената най-подходящата за мен работа по съвършен начин и за благото на всички хора, до които се отнася.

Ставаше въпрос за желанията, които се пишат по 21 пъти  в продължение на 21 ден. Мисля, че е формулирана съвсем кратко, а в същото време е изчерпателна.

# 265
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ТОЧНАТА ТЕХНИКА НА ПОРЪЧВАНЕ И ВСИЧКИТЕ Й ДЕТАЙЛИ - Бебел Мор - "Поръчки до Вселената" - http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%EC%EE%F0

"Ако човек може да си пожелае нещо, без да се притеснява от това, желанието му веднага ще се изпълни."
Някои любители на йога може би се опитват да изпаднат в транс, висейки с главата надолу, за да програмират подсъзнанието си за нещата, към чието изпълнение се стремят. Истината е, че щом вярваш, че ти е необходим сложен ритуал, за да говориш "по телефона" с Вселената, значи имаш нужда от него. Иначе не!
Ако можеш да дадеш поръчката си по безобиден, съвсем нормален начин и след това да я забравиш, тогава се получава най-добре. Например, можеш да напишеш желанието си на лист и през нощта да го прочетеш на Вселената от прозореца си (или от балкона, ако си по-романтична натура). Ако си мислиш, че там горе никой не те чува, тогава си представи, че имаш някакъв невидим мобилен телефон и можеш просто да им звъннеш.
И това е всичко. Готово!
Особено важно е наистина да приключиш дотук, а не на следващия ден тайничко да си мислиш: "Ама, дали някой там горе изобщо ме чу? Я за всеки случай да повторя поръчката..." Два часа по-късно: "Може би ще помогне, ако още веднъж изпратя енергия към моята поръчка..." Малко преди лягане: "Вие там горе, да не забравите... Чухте ли ме наистина?" Една седмица по-късно: "Моята поръчка дали вече пътува? Хей, вие от Вселената, чувате ли ме?..."
Помисли защо правиш такива неща. Ти допускаш, че Вселената, така да се каже, ще изпорти работата. Иначе нямаше непрекъснато да им звъниш по телефона заради една и съща поръчка. Не бива да се страхуваме от енергиите, които все още не можем да си обясним, нито пък да се отнасяме към Вселената по-зле, отколкото към всяка друга служба за поръчки. Вселената не е някакъв гуру, на когото да се помолиш или да му похленчиш (което всъщност и гурутата не обичат), а е извор на енергия. Представи си, че си изпратил талон за поръчка на някоя фирма за каталожна търговия и на следващия ден изпращаш факс, за да питаш дали талонът ти е пристигнал. След което допълнително звъниш три пъти по телефона. Ако става дума за някоя земна фирма за каталожна търговия, те вероятно засега няма да те задраскат в базата си данни, тъй като в края на краищата искат парите ти.
Законите на Вселената, обаче, функционират по друг начин: Поръчката се разкрива чрез твоите вяра, доверие, липса на съмнения, чрез това, да я "пуснеш" и да забравиш за нея. Да забравиш и да "пуснеш" са най-сигурният подход за начинаещи, при положение, че поради липса на опит все още не ти достига доверие. Забравянето има и предимството, че човек не се сеща да се съмнява или да се притеснява.
Трябва сам да го изпробваш. Една от възможностите е винаги, когато се уловиш, че повтаряш някоя поръчка или имаш твърде много очаквания във връзка с нея, да си повтаряш: "Обичам си нещата такива, каквито са, и не ми е необходимо поръчаното, за да бъда щастлив. Не е важно дали ще си получа поръчката или не.     Няма да изпращам мислите си и така да дублирам поръчката, а и да изнервям тия горе. И така съм доволен."
Твърде големите очаквания блокират потока на енергия. Тази служба за поръчки не използва за доставките си земната колетна служба, а внушението. В повечето случаи внушението е просто мъничък импулс или неопределено усещане в стомаха, което ти нашепва да направиш това или онова, да се прибереш вкъщи по друг път или нещо подобно. Ако имаш твърде големи очаквания или докато чакаш доставката си напрегнат, тъжен или изпълнен със съмнения, ти вече не чуваш вътрешния си глас. Това е единственият проблем.
Take it easy, have fun and everything will come! (Приемай нещата леко, забавлявай се и всичко ще се подреди!) И още нещо: Ако не се получи веднага, не обвинявай себе си, че си "неспособен да поръчваш". Когато започнах, АЗ имах едно много значително предимство в сравнение с теб: подадох първата си поръчка, без ни най-малко да се замислям какво всъщност правя или дали всъщност поръчката ще ми бъде доставена. Поръчах само и само за да приключа спора с моята приятелка и въобще не съм влагала емоции, съмнения, притеснения или големи очаквания. Въобще не съм имала никакви очаквания и за мен беше прекрасна изненада, когато се получи. Естествено, след този успех беше лесно да продължа.
 Точна това му е цаката: Нужен е един убедителен успех и нещата се получават, защото вярваш в тях. Вероятно можеш да изпробваш следното: Ако имаш кола, можеш да се упражняваш с паркирането. Ако трябва да отидеш някъде, където обикновено няма свободни места за паркиране, преди да тръгнеш, си поръчай едно.
Може да се случи така, че някой да звънне по телефона, да ти се прииска да минеш по друг път или да пропуснеш зелената светлина, понеже си се зазяпал някъде. Във всеки случай все някога ще стигнеш до целта и в мига, в който се появиш там, някоя кола ще си тръгне и ще освободи място - на разстояние 30 метра от сградата, където трябва да отидеш.
А ВИНАГИ досега си правил поне по три кръгчета и накрая си паркирал бая надалеч. Признай, че това е добър успех като за начало!
Признанието е нещо важно. Какво мислиш, че биха казали служителите на фирмата за каталожна търговия Quelle, ако ти изпратят прекрасния пуловер, който си си поръчал, а ти им звъннеш, за да им съобщиш: "Ало, честно казано, вече не съм сигурен дали открай време не съм имал този пуловер и дали Вашата поръчка въобще е пристигнала. По-скоро ми се струва, че все още не съм получил никакъв пуловер от вас."
Те ще сметнат реакцията ти за доста неблагодарна и няма начин да им станеш любим клиент. Ако, напротив, по погрешка благодариш два пъти за една и съща поръчка, пък било то и по случайност (доколкото изобщо има нещо случайно), тогава вероятно те ще бъдат толкова трогнати, че ще ти изпратят следващото свободно място за паркиране и без да го поръчваш.
Освен това, когато признаеш, че си получил успешно една поръчка (или най-малкото възможността това да стане), ти правиш нещо за себе си. При следващата поръчка се страхуваш все по-малко, че може и да не стане.
Докато чакаш поръчката си, просто РЕШИ, че това не е важно и че и без него можеш да си харесваш живота. (Подобна нагласа невероятно ускорява доставката - е, това последното не го казвам с цел да престанеш да чакаш...)
[/color]

# 266
  • Мнения: 258
Здравейте!
Имам добра новина за всички, които се интересуват. Най-накрая присъствен семинар на български - Фън шуй по класическите школи, от доказани експерти. Програмата и подробностите можете да прочетете тук:
http://www.fengshuibg.com//forums/showthread.php?tid=110

# 267
  • Мнения: 2 111
Здравейте, момичета!

Честито новолуние на всички. Hug

Без да искам обърках темата и зададох въпроса си в старата, затова копирам поста си:

humanis, благодаря за информацията относно визитата на Кехоу. Искам да те попитам, дали в мейла случайно не се споменава краен срок за записване и има ли упоменато някакво ограничение в местата за участници или трябва да се свържа с организаторите на посочените телефони? Питам, защото все пак април 2010 е далечко, аз лично не мога да зная отсега какво ще ми поднесе Вселената дотогава и дали точно на тези дати ще мога да присъствам...  Rolling Eyes

# 268
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Здравейте мили дами!
Втурвам се сега да чета тази тема от началото. После и другите Simple Smile
И аз бях в някакъв трап последно време. До там, че ревах като магаре над една иначе супер положителна книга... В момента се чувствам вън от него, слава Богу

Кафе с Канела, мисля пишеше за ограничени места... става въпрос за пролетта нали?

# 269
  • Мнения: 2 111
Кафе с Канела, мисля пишеше за ограничени места... става въпрос за пролетта нали?

Да, за пролетта.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт