подсъзнанието може всичко 17

  • 226 681
  • 753
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 606
Лелеееее, докато ви открия....

Преди няколко месеца напуснах работата, в която се бях забила и сега се надявам да имам повече врме за любимите ми темички... Hug

# 331
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Благодаря ви момичета,пак казвам че съм пълен лаик в темата и съвсем не съм изчела всичко.За това и не съм сигурна дали правя правилно нещата!

# 332
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Lenny_pld, това е потресаващо... и малко плашещо... клуба иска регистрация, но това, което си копнала описва част от това, което се случи наскоро.

Откровено казано, не бих казала, че описаното се отнася до мен, но приликите са доста и приемам написаното като знак, че не съм съвсем луда Simple Smile Мерси!

Интересното е, че след като плаках много и то над изключително оптимистична книга, се почувствах направо нова, но по някакъв странен начин имаше причина, само че ще е дълго да обяснявам. А моите хора ме гледаха и се чудеха какво става... Бях схваната преди това, а след всички плач се заредих със съвсем друго усещане за нещата покрай мен. Помогна ми и разговор със специален човек. И че отворих книга, която ме чакаше недокосната от близо два месеца... и дадена от същия човек...

Ninkata
, по-назад в темите някъде имаше притча за къщичка до която един мъдрец стигнал следвайки ярка зведа. Там открил щастлива жена с много щастливи деца, посъветвал я да слави Бог според писанията и след време открил, че звездата е угаснала. Посетил ги и видял, че всичко е загубило светлина - мръсна къша, гладни деца и жена зарoвена в книги и молитви... Тя славела Господ по-добре без да е била учена на на това.

Разказвам по памет и може нещо да се губи, но не винаги четенето е най-прекия път.

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 22:54 от арт мама

# 333
  • Мнения: 554
Лени, тези признаци на пробуждането ги имах някъде на английски и ги водят така - 12 symptoms of ascension, т.е. 12-те признака на възнесението. Ако някъде ви говорят за възнесение, да знаете, че най-вероятно това имат предвид, а не да се възнасяме като на Великден  Grinning Ето един подобен сайт http://www.eaglespiritministry.com/teaching/texts/ascension.htm

# 334
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Да,чела съм тази притча и много ми хареса! Имам и още една случка от съвсем скоро.
След като прочетох за зареждането на портфейла,реших да включа и аз моя.На другия ден мойта работодателка(тя също пише в темата),
ме изненада с 300лв. бонус към заплатата!

# 335
  • Мнения: 10 687
При мен 10 от признаците са категоричен факт  Shocked
Нашият приятел КрионWink (позабравихме го май нещо него  Laughing ) ги описва като признаци на получилите имплант.
Ели, хвърлих поглед на линка, който си дала. По-късно ще го чета подробно. Там ми направи впечатление признакът Нетолерантност към неща с по-ниски вибрации от третото измерение, отразени в разговори, отношения и т.н.  Thinking

ninkata1 , прегръщам те много!  Hug

Просто нещата за мен са много по-дълбоки и не толкова прости както написването на няколко желания на лист хартия. Аз лично познавам хора постигнали много без писане на желания, но с правилната настройка към различни аспекти от живота.

Абсолютно съм съгласна! Целият ти пост много ми хареса! И преди да тръгнем да търсим "куик фикса" мисля, че е най-добре е първо да потърсим отговор за себе си на следните три въпроса:

1. Защо се случва това?
2. Защо на мен?
3. Защо сега?


Приятна вечер на всички   bouquet



# 336
  • Мнения: 108
Здравейте Simple Smile
Влизам с една новина, която хем е добра, хем не чак толкова добра.
Вчера следобяд направих списъка с мечтите за нова работа и днес намерих в мейла си предложение дали една позиция ме интересува - това е доброто от досегашните ми действия.
Не чак толкова доброто е, че става дума за работа като тази, която работех преди и за която чувствам, че нито умея да я върша добре, нито правя нещата с удоволствие и интерес. Confused
Така че продължавам да вярвам в добрата сила на Вселената и вълшебното ми списъче.  Praynig
Надявам се, че амулетите, които ще си направя в четвъртък, ще донасочат нещата в правилната посока.

Още една новина - днес очаквах една скромна сума и в резултат от зареждането на портомонето, парите бяха с 20 лв. повече от очакваните.  Embarassed

И пак да попитам за зареждането на портомонето - колко често (рядко) трябва да се прави, за да не се изтълкува като алчност ?

# 337
  • Universe
  • Мнения: 1 556

И пак да попитам за зареждането на портомонето - колко често (рядко) трябва да се прави, за да не се изтълкува като алчност ?
Green Splash, колкото повече - толкова повече
Вселената не борави със земните понятия много-малко, вчера-днес-утре Peace  "Поискай и ще ти бъде дадено!"
  bouquet за сбъднатото желание!

Момичета, подсещам Ви - не забравяйте да Благо - Дарите Wink

 Вела, Hug Hug в сайта, който е дала eldivine    Heart Eyes bouquet ,има повече признаци за пробуждане /възнесение/ . Един от тях е наддаване на тегло - тъй като ползвам преводач, ми е неудобно да го копирам. Но в общи линии - налага се да ядете по-често, едновременно с това усещате атаките на ниските нива на кръвната захар. Наддаване на тегло в областта на корема. Жажда за протеини. Необходимо Ви е огромно количество гориво за този процес /възнесение/. Повишаване на теглото с невъзможността то да се намали, без значение какви са Вашите опити. Вярвам, че тялото ви  знае какво прави.
Като се замисля качих 9  кг, без да променям хранителните си навици  Thinking  Периодът е горе-долу откакто пиша в темата . Отдавах го на хиляди други неща  #Cussing out Сега вече знам, че е нормален процес и скоро ще вляза във форма /всъщност вече почнах Peace/.

  mijjjka   Hug , а при мен признаците са 9  Peace  Тоя Крион, така и не го почнах Crossing Arms

Atalanta   smile3501  202uu







Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 01:14 от lenny_pld

# 338
  • Мнения: 108
lenny_pld, благодарностите ги отправям задължително. Правя го мислено, но от сърце. Simple Smile

Желанието не се е сбъднало още, но Вселената си знае работата. Wink

Благодаря и на всички, които имат принос за съществуването и поддържането на тази тема! Hug Аз също нахълтах тук чела недочела. Надявам се вчера да не съм засегнала никого с тривиалните си въпроси за талисманите.

От мен лека и спокойна нощ!

# 339
  • София
  • Мнения: 606
Ninkata 1 -  Hug Поздравления!

За свадите нови-стари тук да кажа моята гледна точка, аз четох година и нещо преди да се включа... И намирах отговорите си... когато се включих вече знаех за какво става дума и бях приета  Heart Eyes... и познавам много малко хора от темичката, защото се включих към последната среща, но не съм останала с впечатлението за групички  Hug...  Просто смятам, че темата е подходяща за пробуждане и намиране на себе си... Затова моята молба към новите ( не е задължителна ) е да се опитат да разберат себе си първо...  Да уважат труда на mijjjka и другите момичета и да почетат малко първа страничка преди да се втурнат с въпросите... Това да се  изпълняват желания е най-малкото в темата...  а напоследък нахлуването в темата е пробудено точно от такива подбуди...
Не ме разбирайте погрешно добре сте дошли на всички новички... значи и във вас нещо се пробужда...

Реших да сложа един по-подробен списък на признаците на Пробуждането ( копирам го от форума на Индиготата - http://indigota.com/index.php?topic=28.0 ) :

1 Чувство, че се намирате в тенджера под налягане, чувство на стрес. Запомнете - настройвате се към по-високи честоти на вибрация и тази настройка ще се случи. Старите поведенчески модели и вярвания са избутани на повърхността. Много неща се случват вътре във вас!

2 Чувство на дезориентация; незнание къде се намирате; загуба на чувство за място. Вече не сте в 3D, премествайки се в процеса на преминаване към по-висши реалности.

3 Необичайни болки в различни части на тялото ви. Вие изчиствате и освобождавате блокирана енергия, вибрираща в 3D,докато вие вибрирате в по-висше измерение.

4 Събуждане през нощта между 2 и 4 часа. С постигането на прогрес, събуждането става в 5 часа. Много се случва по време на съня ви. Не можете да бъдете там за дълги периоди от време и имате ужда от почивка. Това е също часът на "прочистване и освобождаване".

5 Загуба на памет. Трудност при намирането на думи. Сериозна загуба на краткотрайна памет и само смътен спомен на миналото ви. Вие се намирате в повече от едно измерение по едно и също време и това е част от прехода ви. Вашето минало е част от старото, а старото си е отишло завинаги.

6 "Виждане" и "чуване" на неща. Преживявате различни измерения по време на вашия преход, в зависимост от това колко чувствителни сте и как точно сте свързани.

7 Загуба на идентичност. Опитвате се да достигнете вашата стара същност, но тя вече не е там. Може да не знаете кого гледате в огледалото! Изчистили сте голяма част от старите ви поведенчески модели и сега въплъщавате много повече светлина. Всичко е подредено както трябва...вие сте ОК.

8 Чувство за състояние на излизане от тялото. Може да чувствате, че някой говори, но това не сте вие. Нашите тела наваксват най-бавно и не са на същото място, на което останалата част от нас. В допълнение, този феномен може да се прояви и като естествен защитен механизъм, когато се намираме в състояние на силен стрес, чувстваме се силно травматизирани или извън контрол. Тялото ви преживява много и вие може да не искате да бъдете в него.

9 Периоди на дълбок сън. Почивате си от аклиматизирането, като същевременно се подготвяте за следващата фаза.

10 Повишена чувствителност към заобикалящата ви среда. Тълпи. шум, храни, ТВ, човешки глас, и различни други стимулатори, които се оказват трудно поносими. Също така лесно се насърчавате и обезсърчавате. Вие се настройвате! Знайте, че всичко това ще премине.

11 Световъртеж, загуба на баланс, болки във врата и гърба, звън в ушите, замъглено зрение

12 (много често срещано), инсомния, сърцебиене и затруднено дишане (също много често срещано).

13 Главоболия.

14 Плач за всичко, без значение радостно или тъжно.

15 Не си спомняте значението на нищо. Когато бях в най-интензивния период от моя преход, спомням си, че гледах към кофата за боклук и не знаех за какво е. Трябваше да достигам до моята памет за "старото". В по-висшите реалности енергията е просто енергия, без име или значение. Всичко е ново.

16 Трудност да си спомните какво сте направили или с кого сте говорили през деня, понякога дори час по-рано. В по-висшите реалности, реалността е много повече в
момента. Ако не държим нещо в съзнанието си, то просто спира да съществува. Ние създаваме собствения си свят около нас чрез вярванията и мислите си и това,
което не е част от тях, не съществува. Всичко е съвсем ново и започваме от самото начало. Можем да се възползваме от каквато възможност решим във всеки един момент и да създадем съответното преживяване. Това състояние идва и си отива, но е тренировка за живота в по-висшите реалности. Може да бъде малко плашещо, когато се случи.

17 Не ви се прави нищо. В период на "рестартиране" сте. Вашето тяло знае от какво има нужда. В допълнение, когато започнете да достигате по-висши реалности, "правене" и "правене нещата да се случат" става нещо остаряло, като имаме предвид, че новите енергии предоставят възможността да се наслаждавате на получаването, създаването, самообгрижването и самоизхранването. Поискайте от Вселената да ви "донесе" каквото искате, докато се наслаждавате на вашата собствена реалност и се забавляйвате.

18 Нетолерантност към нещата, свързани с по-ниските вибрации (От 3D), изразени в разговорите, нагласите, социалните структури, лечебни модалности и т.н. Те
буквално ви карат да ви се гади. Вибрирате на по-висока честота и вашите енергии вече не са в синхрон. Вие сте "избутан" да минете напред...да "бъдете" и да създадете новото. В допълнение може да си стоите в къщи или просто да бъдете сам,защото всичко "там навън" вече не съответства на вашите по-високи вибрации.

19 Загуба на апетит. Тялото ви се настройва към ново, по-висше състояние на съществуване. Част от вас вече не иска да бъде тук, в старото.

20 Внезапно изчезване на приятели, дейности, навици, работа, местожителство. Еволюирате отвъд това, което сте били, и тези хора и обкръжение вече не съответстват на вибрацията ви. Новото скоро ще пристигне и ще се почувствате далеч по-добре!

21 Повече не можете да правите определени неща. Когато опитвате да правите рутининте за вас дейности, чувството е ужасно. Същото като горното.

22 Дни на екстремно изтощение. Вашето тяло губи плътност и преминава през интензивно реструктуриране.

23 Нужда да се храните повече, заедно с това, което усещате като ниска кръвна захар. Качване на тегло (Особено в абдоминалната зона). Жажда за протеини.
Тялото ви изисква огромни количества гориво в процеса на пътешествието ви. Качването на тегло и абсолютната невъзможност за свалянето му е един от
най-типичните симптоми. Имайте доверие на тялото си и приемете, че то знае какво прави. (Тялото изглежда се нуждае от допълнително тегло за задържането на тези нови вибрации. В допълнение, черният дроб също се товари, тъй като рязко се променя и детоксикира. Това може да доведе до натрупване на абдоминално тегло и често събуждане около 3 часа през нощта (Часът на черния дроб, в Източната медицина). В негова помощ могат да бъдат магарешкото мляко, разходките, дишането и вярата в бъдещето.)

24 Изпитване на емоционални изригвания и сривове; плач от радост и от тъга. Нашите емоции са нашият отдушник за освобождаваме, ние освобождаваме много в този период.

25 Желание да си идем вкъщи, придружено от чувството, че всичко е свършено и вече не сме за тук. Завръщаме се към източника. Всичко е приключило (Но много от нас остават, за да преживеят и съсдадат новия свят).

26 Чувство, че полудявате или развивате някакво ментално разстройство. Вие преживявате едновременно няколко измерения и сте силно отворени. Много е налично за вас сега. Вашето съзнание е било издигнато и бариерите ви са паднали. Това ще премине и ще се почувствате у дома си, както никога друг път не сте се чувствали, тъй като домът ви сега е тук.

27 Тревога и паника, чувства на истерия. Егото ви губи голяма част от себе си и се страхува. Чувството може да бъде сякаш всичко свършва (До голяма степен е
така!). Вашата система е претоварена. Случват ви се неща, които може да не разбирате. Губите ваши поведенчески модели с по-ниска вибрация, които сте
създали в 3D с цел оцеляване. Това може да ви накара да се чувствате уязвими и безсилни. Поведенческите модели, които губите, не са необходими в по-висшите
реалности. Това ще премине, и вие ще почувствате изобилие от любов, сигурност и единство. Просто почакайте!

28 Депресия. Външният свят може да не е в синхрон с вашето ново "аз", вибриращо на по-висока честота. Не се чувствате добре там навън. Също така вие се
освобождавате от по-нисшите, тъмни енергии, и "виждате" през тях. Дръжте се!

29 Ясни, диви и понякога жестоки сънища. Освобождавате много от енергията, вибрираща на ниски честоти. Сънищата ви постепенно ще се подобрят и ще започнете да им се наслаждавате отново. Някои преживяват това освобождаване докато са будни.

30 Нощно изпотяване и топли вълни. Тялото ви се затопля, изгаряйки вече непотребното.

31 Плановете ви внезапно се променят по средата и поемат съвсем различна посока. Вашата душа балансира енергията ви. Обикновено чувството е страхотно в тази нова посока, тъй като душата ви знае повече от вас. Тя разбива вашите "рутинни" избори и вибрации.

32 Създавате ситуации, които изглеждат като най-лошия ви кошмар, с много "най-лоши кошмарни" аспекти в себе си. Вашата душа ви направлява към аспекти от вас, които са ваша слаба страна. Вашата енергия се самобалансира. Намирането на пътя към душевен мир в рамките на тези ситуации е тест, който сте приготвили за себе си. Това е вашето пътешествие, и вашата душа не би го подготвила, ако не сте готови. Поглеждайки назад, ще бъдете благодарни за опита, който сте получили, и ще бъдете различен човек.

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 00:36 от Lilian_V

# 340
  • Мнения: 258
Не мога да заспя, откакто прочетох поста на Atalanta само за това мисля... Не случайно написах, че подкрепям нейните наблюдения - не просто споделям, а подкрепям, това означава, че имам какво да добавя. Защото ако нещо ни дели на "нови" и "стари" - това е отговорността. Всички ние "старите" сме отговорни, защото без значение дали го съзнаваме/признаваме влияем сериозно върху процеса на осъзнаване на новоприсъединилите се. От известно време мисля по въпроса и се чудех как да го кажа, имах известни колебания дали не се "навивам", или пък не го приемам твърде лично. Благодаря ти Atalanta, че ме побутна, разбрах, че не съм само аз с това впечатление.

...
Да, подсъзнанието, както и добре тренираното съзнание могат много, но нищо не става без положен труд.
В този смисъл аз също искам лично да благодаря на mijjjka за времето и труда, който влага в темата, както и на всички останали дами, които допринасят толкова много с прекрасните си постове   bouquet

Но напоследък все ме гони усещането, че темата се използва като някакъв куик фикс, търсене на бързо и по възможност лесно решение на всякакви проблеми. И моля ви, не ме нападайте, това не е критика, а просто споделяне на някакво вътрешно усещане. Просто нещата за мен са много по-дълбоки и не толкова прости както написването на няколко желания на лист хартия. Аз лично познавам хора постигнали много без писане на желания, но с правилната настройка към различни аспекти от живота.
В този ред на мисли наистина има смисъл всеки да прегледа линковете от първа страница, да почете малко, да се ориентира в това, което се коментира в темата.
Предварително се извинявам, ако има засегнати от горенаписаното, беше много добронамерено  Heart Eyes

Благодаря ви, че ви има   bouquet
Сериозно се замислих дали не правим мечешка услуга точно с тези готови рецепти, куик фикс, много точно определение. Защото всички ние се "развивахме" естествено с темата, четяхме, търсехме, изучавахме, грешахме - а при тях е наготово. Не в смисъл, че ние сме се блъскали да събираме информация, набираме, превеждаме, резюмираме, а те не... категорично нямам това в предвид. Спомнете си притчата за пеперудата, дали не им отваряме "пашкулите" предварително, преди да са им достатъчно заякнали крилата. На тези мисли ме наведе едно писмо, което получих на ЛС малко преди Новолунието. Получих писмо с въпрос за енергийното чистене - отговорих, след което получих серия въпроси до последния детайл в стил "а ако това, а може ли така" - на което отговорих, че детайлите на са от съществено значение, важно е намерението и да го направи както и дойде от вътре. Знаете ли какъв въпрос получих - "Какво имаш впредвид под "от вътре" ?
Все едно ме заля студен душ и тогава се сетих за притчата с пеперудата. И си дадох сметка, колко се плъзгаме по повърхността и това не е само по Новолуние...
Разберете ме правилно, далеч съм от мисълта, че всички трябва да изчетат всички книги, които сме споменавали, препоръчвали, обсъждали за повече от година време, разбира се, че трябва да има приемственост и всички искаме да си споделим опита и натрупаните знания, за какво сме ги трупали иначе... Но ако човек научи наготово решението на една задача, колкото и да е паметлив след време ще го забрави, или и да не го забрави най-малката промяна в условието ще направи решаването на задачата непосилно за него. Ако обаче се научи как се решават въпросните задачи, каквито и промени в условието да има, той ще е в състояние да ги реши, защото ще знае как. Нека им дадем възможност да стигнат до същността на нещата по собствен път, момичета направете си вашите открития, така както ние си направихме нашите, търсете, четете, започнете от първа страница, но не се ограничавайте само с това, прочетете поне тези десетина "основополагащи" книги, които споменаваме най-често... и знайте, че списъците със желания, зареждането на портфейла, руни и пр. помагат само с правилната настройка към различни аспекти от живота. (отново цитирам Аталанта, формулировката и е много точна).
Да ви кажа честно, този път не се вълнувам дали някой ще се засегне, аз поех своята отговорност. Който иска да ми опонира, по-добре да го направи на ЛС...
Мишке, наложи се да си набирам поста в Уърд и едва сега виждам твоя пост, като влязох в нета...
Точно с тези три въпроса ще си легна сега  Wink
1. Защо се случва това?
2. Защо на мен?
3. Защо сега?
и да видим с какво ще се събудя сутринта (ако изобщо заспя, при мен 6-ти признак е в апогея си Mr. Green)



# 341
  • София
  • Мнения: 606
Подкрепям напълно! Бях изпуснала поста на Атланта - препоркриващ се с моята гледна точка. И аз смятам, че някак си в последните няколко теми има нахлуване на нови желаещи само и единствено куик фикс . И въпросите, които се задават са далеч от Подсъзнанието може всичко, а по скоро приличат на вещерски казан.   Sad

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 00:58 от Lilian_V

# 342
  • Мнения: 258
Lilian_V, цитата е на Atalanta, но подкрепям всяка буква в него Peace

# 343
  • София
  • Мнения: 606
Lilian_V, цитата е на Atalanta, но подкрепям всяка буква в него Peace
- Да, знам , нещо в копирането се загуби  Hug

# 344
  • Мнения: 258
Лека нощ, или по-точно Добро утро на всички!!!
 Heart Eyes Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт