Знаете ли кого видях 13 (дано не е фатална :) )

  • 95 671
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 872
Един от братята Аргирови паркираше точно срущу Американското посолство днес по обяд.

# 736
  • Мнения: 55
Че какво му е на Светльо? Интелигентен, духовит, веселяк. Определено е готина компания. Стига да му разбираш хумора де...

 newsm10

# 737
  • София
  • Мнения: 1 494
Преди малко под прозореца на офиса видях двама мъже, около 60+ ......... добре облечени, видимо непияни, ама никак........ Вървяха бавно и пееха "Сладуно моме"  Laughing Имаха страхотни гласове, плътни, мъжки. Пееха страхотно. Когато им изръкоплясках ми се поклониха  Laughing
Рядкост е вече да видиш някой да си пее просто защото му е хубаво  Hug

Eeee, така приятно ми стана като го прочетох това! Направо ми оправи лошото настроение  Hug

Преди няколко дни видях Зуека в една малка синя кола (май Хюндай Атос беше) близо до Военна Академия. Симпатяга с уникален профил  Wink

# 738
  • Мнения: 5 255
Боже, той имал фенки... Shocked
По удобно му е да се прави на  Crazy

Витомир Съръиванов  онзи ден - шофираше говорейки по телефона - естествено без необходими аксесоари  Rolling Eyes

Днес, на Солунска конституционния съдия Георги Марков . Мисля, че живееше на Витошка.

# 739
  • Мнения: 1 012
Ивайла Бакалова с Рая в Пикадили-много готини и двете!

# 740
  • Мнения: 5 370
Георги Лозанов, днес, сутринта, някъде около Френската, май чакаше такси и говореше по телефона. Без вездесъщата папийонка.

# 741
  • Мнения: 3 181
Съпругата на Андрей, Даниела ли беше?
На Неофит Рилски, вървеше сама, беше доста отнесена, тъжна и загрижена, чак ми стана мъчно за нея.
На живо ми се стори много по-симпатична, по Тв-не.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 140
Ивайла Бакалова с Рая в Пикадили-много готини и двете!

Много харесвам Ивайла въпреки негативното мнение за нея Simple Smile Една смугличка,абе има чар и то много Flutter

# 743
  • Мнения: 3 181
И аз съм фен на Ивайла Бакалова Simple Smile

# 744
  • Мнения: 5 255
Сутринта на ул.Ангел Кънчев Евдокия Манева

# 745

Общи условия

Активация на акаунт