Споделете за PreSeed

  • 41 554
  • 152
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
 Здравейте, момичета! Много Ви моля споделете какви са Вашите впечатления от рекламирания гел PreSeed? Лесно ли го намерихте в аптечната мрежа? Получиха ли се при Вас така желаните  EFP? Аз вече си го поръчах, но  newsm78 не можах да разбера колко пъти подред да го ползвам след  като имам положителен тест за ову? Hug Прегръщам Ви силно и дано вече да се сбъднат мечтите ни preggo

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
И на мен ми е интересно, ще следя темата.
Гелът със сигурност го има в аптеката на клиника Щерев. А някой знае ли каква е цената му, че аз не попитах?

Jeny_M, според мен го ползвайте следващите 3-4 дни щом видиш положителния ову-тест. Но виж и в листовката, там сигурно е обяснено.

# 2
  • Мнения: 49
Здравейте момичета, 2 пъти го купих. Първият път не беше лесно, но в сайта намерих списък с аптеки и вторият път си го купих от аптеката в клиника МАЛИНОВ без проблем. При мен няма резултат, но следя темата за ПРЕСИЙД в "зачатие" и там 2 момичета споделят, че чудото ги е споходило  EFP...успех на всички...  bouquet

# 3
  • Мнения: 526
и ние си го купихме този пресиид, но още е рано да кажа има ли резултат Simple Smile Нямам търпение да дойде време за теста Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 6 232
Записвам се и аз да следя темата,докато почиваме от процедури

# 5
  • Мнения: 98
Здравейте момичета!
Искам да попитам като сме с мъжки фактор има ли смисъл да го ползвам и колко струва?

# 6
  • Мнения: 65
И аз го ползвам от 2 месеца, в Стара Загора го намерих трудно, наложи се от аптеката да ми го поръчат специално, цената беше около 37-39 лв. за 5 тубички за еднократна употреба, но знам че някои момичета от Зачатие си го поръчват от чужбина по интернет и там цената е по-ниска. Успех на всички Flowers Four Leaf Clover

# 7
  • София
  • Мнения: 6 232
Здравейте момичета!
Искам да попитам като сме с мъжки фактор има ли смисъл да го ползвам и колко струва?
melisa_82 , и ние сме с мъжки фактор,но решихме да го пробваме и вчера си го купих от аптеката на клиника "Надежда" -6 апликатора са 37,70

# 8
  • Мнения: 172
37 лв. е цената в аптеката на клиника Щерев. Ползвах го три пъти този цикъл, но ще видим дали ще помогне.

# 9
  • Мнения: 14
Здравейте момичета Simple Smile Аз го открих без никакви проблеми. В сайта на самия PreSeed видях списък с аптеките. В жк. Дружба 2 в аптека Хера го имаха и си го взех за 36лв - 6 апликатора за еднократна употреба. Този месец го ползвам за първи път. Ще следя темата. Пожелавам успех на всички  EFP EFP

# 10
  • Мнения: 304
Здравейте и от мен. След като доста време си блъсках главата с това дали лубрикантите не са ми дребен, но съществен препъни камък по пътя на успешното естествено забременяване, реших да си взема и аз този PreSeed. Малко съм разочарована от факта, че струва толкова много пари а са 6 апликаторчета за еднократна употреба... но какво да се прави.
И аз видях в сайта им списък с аптеки и си го взех от аптека Хера, както Rage е казала, за около 36лв.
Не вярвам да има драстичен резултат, но пък ще опитам да видя какво може да се получи...

# 11
  • Мнения: 682
Как точно действа, това лубрикант ли е или помага на сперматозоидите да стигнат целта?

# 12
  • Мнения: 49
Не е точно лубрикант. Има специален състав и имитира цервикалната слуз при овулация, удължава живота на сперматозоидите и им действа антиоксидантно, помага им да се придвижват към цервикалния канал по-лесно. Бая го хвалят в нета, че давал резултат. Виж инфо на бг на http://www.preseed.bg/index2.html...

# 13
  • Мнения: 682
sunny70 , благодаря ти

# 14
  • Мнения: 82
 Здравейте, момичета! Аз вече си купих лекарството от Марешки в нашия град и да Ви разкажа такъв срам беше Embarassed-всички се познаваме в нашия град и аптекарката като ме видя и цялата аптека разбра Close, но го преглътнах и си казах да не обръщам внимание на такива неща.мисля да пробваме с него пък ще видим. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт