Близначе или Раче - ЮНСКО съм юначе!

  • 25 725
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 272
ЕЕЕЕЕ  sophiepp много си бърза БРАВО!

 Hug


Аз стигнах до някъде със списъка, много хубаво сте се организирали да ми пращате на лични данните иначе много бавно ги вадя от предишната тема , а са непълни.

# 16
  • Мнения: 119
sophiepp   bouquet Оформлението е много стилно и практично!
Искам да попитам тези, които си купиха капките против гадене, имат ли ефект? На мен това ми е най - големия проблем, гади ми се почти през целия ден. Иначе коремчето ми расте заплашително бързо, направо се плаша. При първата бременност ми пролича в края на петия месец, а сега като гледам, до месец няма да мога да го крия. Важното е обаче крайния резултат и аз пожелавам на всички ни здрави мъничета през юни.

# 17
  • Германия
  • Мнения: 71
milkuz ,

Благодаря ти за куража и топлите думи! Аз живея близо до Кьолн - в най-западната Западна Германия и си права - тук съм в много добри ръце. Практика е в Германия жените да раждат доста по-късно сравнено с БГ, напр., така че, за тях не съм никакъв прецедент, но въпреки всичко си се тревожа......Ориентирам се /като много жени тук/ към Цезарово сечение с местна упойка на което ще присъства и съпругът ми. На практика той ще е и първият, който ще поеме бебчо.
А вие, момичета, ще взимате ли съпрузите си? Моят Ники няма да вижда страшилищата на операцията зад паварана, той ще е до мен - от другата страна. Дано всичко мине добре.
Имам и един друг въпрос - измъчва ме странно упоритото усещане и пресантиман, че бебчо ще е момченце /въпреки че много искам момиченце/. Има ли някой друг на който вътрешните интуиции и гласове да му подсказват пола или това са бабини деветини?
 

# 18
  • Мнения: 58
страхотна оформление на темата  bouquetаз имам усещане че пак ще имам момиченце

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Хайде и аз тук! Grinning
Аз не знам какво ще е, но искам момиченце, че вече имам един разбойник вкъщи. Heart Eyes
Чудно защо, обаче съм си втълпила мисълта за близнаци... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 13
Моята интуиция хич я няма. С първата бременност бях сигурна, че ще е момче, по всички калкулатори ми излизаше момче, а накрая ... едно прекрасно момиченце.
Та сега не си мисля затова - каквото, такова, само да е живо и здраво! Ако пак е момиче, ще работим за момче докато стане  Joy
А вие чували ли сте това поверие, че ако първото дете е заченато четен месец,напр. октомври като моята щерка, а второто - нечетен, примерно септември, ще бъдат разнополови. Ох, сигурно нищо не ми разбрахте. Накратко, ако първото е заченато през четен месец и е момиче, ако второто е заченато нечетен месец ще е момче?

# 21
  • Мнения: 339
Аз също нямам никакви усещания. С първата бременност така и не можах да почувствам пола на бебето и макар че по всички таблици и изчисления излизаше да е момче, аз вярвах единствено на доки като ми каза, че е момиченце.
Имам една колежка, на която двама лекари до края на деветия месец са я уверявали че ще има момиче, а тя е била 100% сигурна че ще има син и като е родила се е оказало че майчината й интуиция е била по силна и сигурна от два различни видеозона.
Така че напълно е възможно усещането на майките да е най-точно, жалко че аз нямам такова.

# 22
  • Мнения: 58
Жестока темааа ,много готино оформена sophiepp !
Браво!!!!!!!!
леле и аз мисля ,че ще имаме момиченце... Flutter

# 23
  • Мнения: 1 554
Здравейте,момичета аз не се включвам често,но пък си ви надничам постоянно Grinning
аз съм добре,снощи ми се гадеше чак до повръщане и като си полежах малко се оправих Mr. Green
другата седмица ще ходя да чуя сърчицето Simple Smile

кой реве,че го е страх от естествено раждане Sunglasses аз раждах секцио,но до последно държах фронта ,че ще раждам нормално,в деня в който отидох да ми предизвикат раждане се видя ,че малкия сладур се е обърнал лицево прилежание и имаше "нещо" на пъпната връв (възел) доктора каза,да направим едно секцио и без да се замислям се съгласих Grinning и в двата начина на раждане си има плюсове и минуси,всеки сам решава за себе си Peace на всички нас пожелавам да караме най леките бременности и здрави бебчета на финала Hug

упс щях да забравя,имаме си страхотна нова темичка  bouquet

# 24
  • Мнения: 344
мерси на Tanija за списъка  bouquet Hug
по-късно ще го сложа Peace

# 25
  • Мнения: 58
момичета много съм се изнервила немога да се позная-ПОМОЩ

# 26
  • Мнения: 339
stefani_stefi, ако имаш желание сподели с нас това, което те изнервя и дано по този начин да ти олекне и да се успокоиш. По друг начин едва ли можем да ти помогнем. Предполагам, че все пак някой те ядосва и изнервя за да се чувстваш така, само не си го изкарвай на малката, че аз като се ядосам така правя и после съжалявам, защото горкото дете не е виновно за нищо.

# 27
  • Мнения: 171
Мерси за новата темичка, супер е !!!

Добре дошли на новите мами  bouquet. Много се развълнувах за момичето от Германия, стискам палци.

Tanija , пратих ти ЛС.

stefani_stefi , на преглед смятам да ходя понеделника, който идва или на 02,11. Нямам търпение и аз, но пък да е сигурно сърчицето..... И аз съм много изнервена, карам се на малката за глупости и после много ме е яд.

Гаденене имам от време на време, но е нищо в сравнение с предишния път. Тогава бях извън строя по цял ден.
Имам интуиция , че ще е момче, но пък и миналия път беше такава, ама излезна грешна. Иначе предпочитам пак момиче
.

# 28
  • Мнения: 609
браво за темата и най - хубавото е Богородичка, която си сложила - да ни пази всичките!

# 29
  • Мнения: 0
Ееее, страхотно!!!!
Моите поздравления, страхоооотно се е получило!!!
Нека Богородица пази всички мами!

Общи условия

Активация на акаунт