? към младите шофьори(КИ) - 3

  • 61 984
  • 1 113
  •   1
Отговори
# 1 110
  • София
  • Мнения: 1 555
Май се оказа, че не съм разбрала добре. Правило се това наистина със силиконово протекторче за екран на телефон или фотоапарат, не е специално за винетки.  Rolling Eyes Уж, не би трябвало да се вижда, но не знам. То, ако се вижда наистина не си заслужава да го слага човек щом има опасност и от глоба, както с найлончето от цигари. По-добре номерът на Тейси с панталона.  Laughing

Аз друго се сетих да ви питам. Напоследък много се дразня на миячите по светофарите.  Twisted Evil Особено на кръстовище на Евлоги Георгиев и Графа - онзи ден сигурно 10 имаше на всеки метър по 2-3.  ooooh! Напоследък и на светофара при Красно село се появяват. И на много други места, разбира се. И съответно идват и въпреки че им казвам "Не" започват да ми мият стъклото, като видят, че няма да им дам нищо го опръскват колкото да омажат, а се е случвало и по колата ми да ударят.  ooooh! Да не говорим колко ме е яд, когато колата ми тъкмо е измита, а тези я омажат.  #2gunfire Общо взето тактиката ми е да си надувам музиката и да видят, че няма да ги чуя и няма да им дам нищо, ако се приближат натискам клаксона, за да се махнат.  Crazy Не знам вече какво да измисля, все ми се лепят. Онзи ден се обадих на 166 и казаха, че вече имат сигнал и били изпратили екип. Вече смятам да тормозя КАТ всеки път като видя миячи, но това не ми решава проблема - КАТ веднага няма да дойдат, а онези пак ще ми омажат стъклата. Ако сте намерили тактика как да се справяте с тези наглеци ще се радвам да споделите.  Rolling Eyes

# 1 111
  • Мнения: 759
•ºtreisyº• , тооочно за годишна винетка става въпрос! А в моя случай са даже две  Laughing

# 1 112
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
ивон, аз по два пъти на ден се боря с тези на кръстовището на Гешов.В началото и аз си имах подобни пробеми, но сега май ме научиха и не ме тормозят. Иначе като тръгнат да мият пускам честачките  и надувам клаксона, но сега просто размахвам пръст отрицателно и мирясват. Много дразнят, а и създават опасност, защото светва зелено а дечурлигата висят до колата да си вземат парите.
Какво казват на 166 като се обадиш?

# 1 113
  • Мнения: 743
Момичета, ето новата ни тема!

ТЕМА 4

Общи условия

Активация на акаунт