подсъзнанието може всичко 18

  • 107 466
  • 736
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 078
di_ , сигурно е страхотно изживяването.  Grinning Хареса ми мишенката на кораба и вързаната бутилка... уцели ли точно?  Laughing

# 316
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Да си направим магически крем
 

Необходим Ви е обикновен крем за лице, какъвто ползвате.
След купуване, не го разтваряйте, а вечерта произнесете над него думите: "Вървели 12 сестри, 12 младенеца, 12 красавици, 12 царици. От всяка красотата -  в кутията!"
Вземете душ/вана/, след което, отворете кутията с крема  и го нанесете с леки движения, произнасяйки:
"Както от първата сестрица - за мен - обичта!
От втората - красотата!
От третата - гъстата коса!
От четвъртата - звънкият глас!
От петата - нежните ръце!
От шестата - снежнобелите зъби!
От седмата - дългите черни мигли!
От осмата - тънките вежди!
От деветата - топлите очи!
От десетата - красивия нос!
От единадесетатат - алените устни!
От дванадесетата - нека да съм цялата като нея!"

Затваряте кутията и произнасята заклинанието: "12 сестри, всички в шатрата! Аз отварям - красота събирам!".
Всеки път, ползвайки този крем, произнасяйте заклинанието  Simple Smile
И... трябва предварително да сте уверени в успеха   Peace


Dani Avramova, juliqzh , esme_bolger ,Desss    Heart Eyes
di_     bouquet  photo
sVeshti4ka, беше се позагубила  Hug

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 13:27 от lenny_pld

# 317
  • Мнения: 20
Здравейте! Чета ви отдавна. Искам да благодаря на всички ви за техниките, които сте споделили и да споделя как ми помогнаха днес. Вчера на гости ми дойде една колежка. Още докато си пиехме кафето и тя се оплекваше (както винаги) колко е зле, на мен ми прилоша. Изкъпахсе веднага след като си отиде, баз особен резултат. Тазисутрин бях още по-зле нито ми се говореше, нито можех да мисля или да чета. Не знам как се сетих за някои от техниките за пречистване и сега съм по-добре.
БЛАГОДАРЯ ВИ!  Hug

# 318
# 319
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
...
Как да се поканят нещата, които са удовлетворителни, нещата, които човек би искал иска да изживее, да прави, да има?

Най-основната техника в тази посока е да се спира вниманието само върху това, което кара човека да се чувства добре и което иска в живота си – да си го представя, да го изживява, да го извиква често в съзнанието си.
....

Dani , както винаги с много точна и полезна информация. 
 
Напълно споделям техниката и се старая да я прилагам непрекъснато. Според доста хора обаче това е бягане от реалността. А според мен е творене на същата тази реалност.

Dani , Hug

lenny_pld ,  точно навреме. Свърши ми нощния крем и днес мисля да си купя нов. Благодаря за техниката.Hug

# 320
  • Мнения: 7 201
...
Как да се поканят нещата, които са удовлетворителни, нещата, които човек би искал иска да изживее, да прави, да има?

Най-основната техника в тази посока е да се спира вниманието само върху това, което кара човека да се чувства добре и което иска в живота си – да си го представя, да го изживява, да го извиква често в съзнанието си.
....
Много ми хареса,благодаря Dani Avramovabouquet

# 321
  • GYM
  • Мнения: 814
Специални благодарности на Дани Аврамова Hug
Лени, още довечера ще пробвам  bouquet
Пит  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Ди, поздравления, сигурно е много вълнуващо Hug
Споделям ви с усмивка, че болките ми са на изчезване след много усилени сесии по прощаване на мен самата и родителите ми. Продължавам напред, обичам ви Hug

# 322
  • Мнения: 54
Здравейте мами и аз като много други ви чета вече от доста време.Не съм писала досега, защото всичко което ме е интерисувало съм го намирала в началото(за което поздравления на авторката на темата   bouquet направила я е страхотно).Купих си книгата Подсъзнанието може всичко и за сега прилагам някои техники успешно(въпреки че мъжа ми ме смята за луда hahaha).Искам да попитам ,има ли някоя мама която благодарение на тези техники се е сдобила с жилище.Защото толково много го желая, че понякога си мисля да не би да прекалявам.Аз знам, че само с желание няма да стане ,но има много ,много малка възможност да ни помогнат близки(въпреки че не желаят особено #Cussing out)но аз се надявам силно.Според вас имам ли шанс?Надявам се да ме разберете какво казах ,че малко май се оплетох  Praynigза съвет ,че имам нужда от всяка капчица оптимизъм.

# 323
  • В страната на чудесата
  • Мнения: 3
Здравейте момичета ! Аз съм от хората ,които Ви чета отначалото до сега без да изпущам и ред.Искам на всички по стари в темата да кажа само БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА , а на новите ДОБРЕ ДОШЛИ  и не се отказвайте да четете . Моят живот се промени толкова много от както чета към по- добро.
ДА! ВЯВРАЙТЕ И ЗНАЙТЕ ЧЕ ПОДСЪЗНАНИЕТО НАИСТИНА  МОЖЕ ВСИЧКО!
БЛАГОДАРЯ ВИ !

# 324
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Искам да попитам ,има ли някоя мама която благодарение на тези техники се е сдобила с жилище.Защото толково много го желая, че понякога си мисля да не би да прекалявам.Аз знам, че само с желание няма да стане ,но има много ,много малка възможност да ни помогнат близки(въпреки че не желаят особено #Cussing out)но аз се надявам силно.Според вас имам ли шанс?Надявам се да ме разберете какво казах ,че малко май се оплетох  Praynigза съвет ,че имам нужда от всяка капчица оптимизъм.

katia_mi6i  - вливам оптимизъм  Peace
Има такива - Червено винце и Кафе с канела

Ето го твоето  Hug

# 325
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
 katia_mi6i , в темата НЛП или Нервно лингвистично програмиране има описано подробно как може да се сдобиеш с ново жилище. Мисля, че от Кафе с канела. За повече информация, можеш да попиташ и ЧервеноВинце. Тя миналия месец се нанесе в такова.

lenny_pld, изпреварила си ме, докато съм писала.   bouquet

# 326
  • Мнения: 535
di_ , сигурно е страхотно изживяването.  Grinning Хареса ми мишенката на кораба и вързаната бутилка... уцели ли точно?  Laughing
Нали корабът се казва Orient Target, та затова  Joy Не успях да я уцеля  Rolling Eyes Много нависоко ми бяха вързали бутилката, а и бях твърде заета да внимавам да я счупя от първия път  Embarassed

# 327
  • Мнения: 54
Благодаря ви момичета  bouquet Hug нямате представа колко позитивно ми подействахте.Понякога човек се нуждае само от една добра дума за да се почувства добре а вие тук го карате да се чувства ОТЛИЧНО.Благодаря че ви има.Страхотни сте.

# 328
  • Мнения: 129
lenny_pld, мерси много за магическия крем. Днес си купих крем и ще пробвам техниката.   bouquet

# 329
  • Мнения: 2 111
има ли някоя мама която благодарение на тези техники се е сдобила с жилище.

Аз не съм мама още, но се сдобих с жилище, използвайки техниките. Ето линк към моята история в темата за НЛП:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=426019.msg12396789#msg12396789

Ако имаш въпроси - аз съм насреща!

Успех! Hug

Общи условия

Активация на акаунт