подсъзнанието може всичко 18

  • 107 460
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 54
има ли някоя мама която благодарение на тези техники се е сдобила с жилище.

Аз не съм мама още, но се сдобих с жилище, използвайки техниките. Ето линк към моята история в темата за НЛП:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=426019.msg12396789#msg12396789

Ако имаш въпроси - аз съм насреща!

Успех! Hug
Много е хубаво да разбереш, че има хора на които им е помогнала техниката(защото едно е да го чуеш от тук а друго на книга).Много интересна история страхотно е ,че си намерила това което търсиш.А относно въпросите-имам ,но  първо да попрочета отНЛП и тогава, че да не досаждам с едни и същи въпроси.Благодаря ти, че откликна и си готова да ми отговаряш Simple Smile

# 331
  • Мнения: 54
И още нещо бих искала да попитам(дано не ме намразите Twisted Evil но толково е интересно при вас ,че чак малкия зарязвам при майка ми и идвам да ви чета ,като наркотик сте ми станали).Въпроса ми е относно ангелите ,тази вечер пробвах техника от тук(форума),за да го извикам.Колко пъти по принцип може да се прави?И аз не видях нищо конкретно, но главата ми не спря да описва разни движения.Може ли да ми обясните какво значи това?Почувствах се страхотно след сеанса ,беше невероятно, но не разбрах какви бяха тези движения много ми е интересно.Извинявам се ако съм досадила  bouquet

# 332
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако отказваме да приемем  друго, освен най-доброто, много често просто го получаваме.


katia_mi6i Wink викай си го когато и колкото пъти ти  прецениш  Wink той си е твой  Hug
Важното е че си се почуствала добре  след сеанса Hug  а другото са просто въпроси , от къде , защо ........ти сама знаеш отговора  Wink

Хубава вечер Grinning



# 333
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
katia_mi6i, аз не викам ангелите, но непрекъснато им говоря. По много пъти на ден. Още сутринта, докато отивам на работа им благодаря за всички неща, за които съм решила. Всеки път, когато шофирам им благодаря преди да потегля и т.н. Според книгата те са все около нас. Мисля, че не е необходимо да се притесняваш дали не прекаляваш.

И тъй като заговорихме за ангели - желая ви спокойна ангелска нощ и вълшебни сънища!

# 334
  • Мнения: 565
Момичета как сте?
 Hug

[lenny_pld, голям фен съм ти!
Mijjjкa,страшно ти благодаря за всичко което правиш!

Ето какво открих:
 
ПОЗИТИВНОТО МИСЛЕНЕ И НЕГОВИТЕ ОСНОВНИ КОНЦЕПЦИИ
- светът е справедлив и виновни няма;

- светът е пълен с хубави неща;

- любовта към самия себе си е основа на живота;

- човек сам е отговорен за всичко, което се случва с него;

- всичко, което се случва с човека, само отразява неговите мисли. Човек е това, което са и мислите му;

- всеки човек по своята природа е вълшебник и чрез своето подсъзнание получава възможност за определяне на своята съдба.



И това:
РИТУАЛ ЗА ПРИВЛИЧАНЕ НА ПАРИ С ЦВЕТЕ
Интересен и лесен е ритуалът с живо цвете в саксия. Известно е, че растенията приемат и отдават енергия и са чувствителни към околната среда. Важно е да не се избират екземпляри с бодли или остри, мечовидни листа, които притежават специфичен вид енергия, заложена в тях за самозащита. По-подходящи са мушкатото, коледната звезда, цикламата, които са със заоблени листа. Задължително е цветето да е цъфнало и да е с розови, оранжеви, светлосини, червени, жълти или бели цветове, които са с благоприятни вибрации. Избягвайте видове с тъмно червени, пурпурни или виолетови цветове.

Всеки трябва сам да направи ритуала, като си избере ден от седмицата, в който смята, че му върви, че късметът е с него. Цветето трябва да е „чисто", 3а да му се възложи задачата да ви донесе късмет. Най-добре е да го купите от цветарски магазин предишния ден. Сложете го в стаята, в която спите, близо до главата ви. Същата вечер, преди да си легнете, напишете на лист хартия това, което най-силно желаете. Нереализирани планове от предишната година, увеличаване на оборота на фирмата, нова придобивка, смяна на работата. Не бива да прекалявате с исканията си, концентрирайте се върху най-важното. Напишете желанието си нечетен брой пъти - 5, 7, 9 или 11, като числото го определяте сами. Вземете и няколко житни зрънца и ги увийте в листчето с желанията като пакетче. Преди да заспите, го сложете под възглавницата си. Житото е семе, символ на живота. По време на съня зареждате малкото пакетче с вашата аура и енергия, с което помагате желанието ви да се сбъдне. На другата сутрин, още преди да сте измили очите си, извадете пакетчето и го боднете в пръстта на цветето, все едно че го засаждате. От следващия ден, преди да излезете от дома си, оставяйте по 1-2 дребни монети за късмет в саксийката. Според преданието трябва да се грижите за цветето както обикновено и да правите ритуала около 15 дни. Когато саксийката се напълни с монети, съберете ги и когато минавате покрай някой храм, ги пуснете в кутията за дарения. Това е вашата лепта 3а това, което искате да се случи. Тези пари не бива да се харчат за друго. За ново желание се взима ново цвете. Ако цветето случайно загине, не се притеснявайте, че ритуалът ви е бил неуспешен.

  bouquet   bouquet   bouquet

# 335
  • Мнения: 3 376
Момичета,моля за помощ  и съвет:pray:

Става въпрос за майка ми.От известно време не се чувства никак добре физически.Вчера си направи изследвания,бяха в норма.Това в което съм сигурна е,че тя е с тотално изчерпана жизнена енергия Sad   Работи много/по цял ден/,с хора,които са болни и подозирам,че това я е изчерпало.Ежедневието и от много време насам е:от вкъщи-на работа и обратно.Няма и почивен ден,защото постоянно я търсят и тя не смогва,просто непрекъснато е там на работа...

Та моля ви за техники и начини за възвръщане на жизнената енергия/освен почивката../.Засега прави само този ритуал с душа вечер и визуализиране,но не помага кой знае колко.Ще и направя и капки на д-р Бах...Сещам се и за упражненията на Петимата тибетци,но не съм сигурна,че ще ги приложи.

Моля и,ако се сетите нещо ми пишете,наистина съм много притеснена за нея Praynig

# 336
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
EASpirit
Hug
Помоли се за нея  Hug
Всико останало зависи изцяло нея, знаеш  ......


Нещо от книгата на Жан Спилър "Астрология на новата луна " което надявам се да ти е полезно  Hug

Изцеление на другите

Пожеланието , отправено към другите не действа, въпреки силата на нашите добри намерения към тях определено са им от полза и имат лечебно въздействие.Можем, обаче , да пожелаем за себе си да бъдем отворен канал, през който да протича целебната енергия към друг човек.

Желания за превърщане във фактор за изцеление на другите :

"Искам да стана канал , осигуряващ информация , която ще помогне на ......... (име) по отношение на (неговото, нейното) здраве" , "Искам да съм средство за изцеление на моя син ....... (име) ", " Искам за намеря лесно онези специфични лекарства за , ....... , които ще я възтановят да пълно здраве" , "Искам да мога да кажа подходящите думи на ....(име), които ще го стимулират да започне здравословна ...... (диета, упражниния, контролни прегледи и т.н.) , "Искам лесно да привлека и споделя информацията с ........, която ще го възтанови до пълно здраве"


# 337
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
EASpirit, препоръчвам ти книгата Енергийна медицина на Дона Идън. Книгата се продава заедно с два диска. Можеш да я изтеглиш и от Спиралата, но без дисковете. Във форума има и тема, в която пишат доста от момичетата от тази тема. Там ще намериш и линкове с видеоматериали. Мисля, че  е идеална за случая с майка ти.

Желая спокоен есенен ден на всички!

# 338
  • Мнения: 54
Добър ден ,дами.Благодаря за отговорите.Ще продължа да си го викам и даже мисля да опитам и нещо друго и ще пиша какво е станало, защото много ме заинтригува.Бъдете много щастливи Hug Grinning

# 339
  • Мнения: 54
Момичета,моля за помощ  и съвет:pray:

Става въпрос за майка ми.От известно време не се чувства никак добре физически.Вчера си направи изследвания,бяха в норма.Това в което съм сигурна е,че тя е с тотално изчерпана жизнена енергия Sad   Работи много/по цял ден/,с хора,които са болни и подозирам,че това я е изчерпало.Ежедневието и от много време насам е:от вкъщи-на работа и обратно.Няма и почивен ден,защото постоянно я търсят и тя не смогва,просто непрекъснато е там на работа...

Та моля ви за техники и начини за възвръщане на жизнената енергия/освен почивката../.Засега прави само този ритуал с душа вечер и визуализиране,но не помага кой знае колко.Ще и направя и капки на д-р Бах...Сещам се и за упражненията на Петимата тибетци,но не съм сигурна,че ще ги приложи.

Моля и,ако се сетите нещо ми пишете,наистина съм много притеснена за нея Praynig
Аз съвет не мога да дам ,защото съм нова тук ,но ще се моля майка ти да си възстанови бързо силите и всичко да е ОК.Стискам палци Peace

# 340
  • Мнения: 288
katia_mi6i  Hug, Ангелите са винаги до нас  . Всеки си има по 2 или повече Ангели които ни обичат и само чакат за да ни служат. Достатъчно е да кажеш на ум "Ангелчета мои..." и те са в готовност. Но не им казвай какво да направят за теб , защото те най-добре знаят. Поискай само помощ и насоки и им Благодари.

EASpirit  Hug , опитай да я убедиш да започне да се грижи повече за себе си. Щом изследванията са добри , това е чудесно. Нужно и е много почивка и релакс. Може да се занимава с нещо което и носи удовлетворение и радост , това ще и помогне да възвърне енергията си. Не трябва да прави нищо против волята си (насила). Да прекарва повече време с хора или места с по-високи вибрации.
Нищо не идва без причина в живота ни . Може би това е знак да намали темпото и да обръща повече внимание на себе си.
Петимата Тибетци също ще и помогнат. При мен в началото като ги почнах имаше около 2 седмици на горе и доло емоционално и главоболия. От там нататък съм ок и винаги имам енергия. Желая и хармония и баланс   bouquet
Както е писала Писка Лиска  Hug

- любовта към самия себе си е основа на живота;

- човек сам е отговорен за всичко, което се случва с него;
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 341
  • Варна
  • Мнения: 3 953
И аз съм тук, чета и се уча. Hug
Доста неща отхвърлих и приех, нека най-желаното остане.

STAR_DUST този линк http://www.voiceoftheangels.com/freereading.html
с ангелските карти ме изуми, все едно някой ме прочете.
Случва ли ви се като говорите с Висшия Аз на някой да плачете ...или при мен е от хормоните  Wink


# 342
  • Мнения: 730
Емоционалното тяло се овобождава от натрупани и потиснати емоции.  Simple Smile

# 343
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте Hug Hug

# 344
  • Мнения: 129
EASpirit  опитай това. Аз имах болен чичо. Моя леля ми го каза и каза, че така излекувала чичо ми.  От някаква книга е .Аз съм го пробвала на себе си и много ми помогна, имах мигрена, от която вече не страдам.

Необходими са ви бял лист, молив, химикалка и гума. С химикалката нарисувайте по най-лесния за вас начин човече, като в момента на рисуването му си представяте, че това е вашето физическо тяло. Отстрани до човечето, в посока отгоре надолу напишете името си (това, с което се обръщате сами към себе си), като си представяте, че това е вашата психика. С молива защриховате онази част от човечето, в която е съсредоточен проблемът ви (за всеки проблем процедурата се прави отделно). Например ако имате главоболие, правите защриховане в областта на главата; ако болката е в стомаха, правите едно петно в областта на стомаха; ако е нервно – психическо напрежение, правите с молива едно черно петно върху цялото човече, като си представяте, че това е проблемът, който имате. Встрани до името си, във водоравна посока написвате пак с молива това, което искате да изчистите. Например:”изчистване на нервно – психическо пренапрежение”, или “изчистване на болка в областта на стомаха”, или “изчистване на болка в областта на главата”. Важното е да запомните, че болка за стомах и болка за глава се изчистват отделно, т.е. не може два проблема да изчиствате едновременно.
След това вземете гумата и задължително в посока отдолу нагоре (от краката към главата), започвате енергично да изтривате “проблема”, който сте надраскали върху човечето, като в момента на самото изтриване си представяте, че Висшата сила, в която вярвате, е при вас и директно ви помага за изчистването на проблема, който имате. По същия начин с гумата изтривате и това, което сте написали като проблем встрани до самото човече.
Процедурата е индивидуална и всеки един от вас може да я прави постоянно. Но тя не бива да се прави повече от два пъти дневно за един и същ проблем, тъй като ще се получи енергетично пренатоварване. Ако два пъти сте направили системата и не се е получил ефекта, това означава, че не сте си изчистили мисълта. Тогава я направете трети път, но проблемът изпишете в различен словоред.
Процедурите могат да се правят и за ваш близък, ако решите да му помогнете. Рисувате по същия начин човечето, но в момента, в който го рисувате, си представяте, че това е човекът, на когото искате да помогнете (неговото психическо тяло). Пишете неговото име, като си представяте, че това е неговата психика. Записвате неговия проблем и си представяте, че Висшата сила, в която вие вярвате, а не той, е при вас и ви помага да изчистите проблема, който има вашия близък

Общи условия

Активация на акаунт