Събирам забравени жестове ( леко носталгична) ІІ част

  • 64 652
  • 1 513
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 215
Пу първа  Party
Ама на онази  в дължината и беше чарът  Tired

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
Брех, кога успя да ме изпревариш  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 4 585
Е, поне е най-дългата в историята на форума,  никой никого не е захапал и няма нищо трито.

# 4
  • Мнения: 608
А годишни награди за най-дълга, най-миролюбива и най-задушевна тема няма ли да има?  newsm78 Grinning
Големи сте бързаци, а уж съм тренирала лека атлетика  Joy

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Шът.
Мръкане ли чувам Mr. Green
Вещи...БТК братче Mr. Green

# 6
  • Мнения: 608
Ееех, хубави години бяха, когато само пионерчетата и чавдарчетата предаваха метали на вторични суровини, а циганите и хабер си нямаха какъв кяр изтървават Joy Joy
Гледам на Аспаруховия мост за трети път са свалили алуминиевите капаци на стълбовете. От общината са в чуденка от какъв материал да са следващите.. newsm78

# 7
  • Мнения: 740
Като споменахте вторичните суровини се сетих за един такъв пункт до моя дом. Освен пари, можеше да получиш още капачки за буркани, прежда, лигнин, тоалетна хартия / ама от оная лъскавата на листчета  Joy
А точно до него имаше един магазин ли беше, склад ли, пишеше УчТехПром, не помня защо, но ми се струваше голямо чудо всичко което имаше вътре / видимо през витрината /

# 8
  • Мнения: 2 011
Спомняте ли си  едно време по физкултура трябваше да покрием едни нормативи , за което ( ако успеехме ) получавахме едни значки на НХК "Родина " ...не съм сигурна за точните букви пред "Родина"  Rolling Eyes Нормативи ..... а сега  не можем да  ги накараме да  станат от  пейките  ooooh!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
Шът.
Мръкане ли чувам Mr. Green
Вещи...БТК братче Mr. Green

Тва на реклама ми мяза  newsm78

# 10
  • Мнения: 3 931
В темата за най-популярни форумски клишета се чупиха да пишат колко е досадно това "запис", но понеже 1. смятам, че това е преиграване... и 2. в момента съм на работа, нямам възможност да се включа, но и не искам да изтървам темичката от погледа си, ще се позова на форумското клише. Аз съм новак, на мене ми простено.  Embarassed Та... запис от мен.

# 11
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И мен ме зразнеше "запис" , докато не схванах ползата от него Laughing
За бригадите да продължа - обожавах ги! Разпределяха ни в селата на квартири и всеки обясняваше после за хазяйката и стопанството й. Горките хорица, някои много си патеха от момчетата.
И на военизирана бригада съм била, с униформи, в една бивша казарма. Имаше си караул и не позволяваха да си подадем носа навън. Но какви дискотеки правехме там....

# 12
  • Мнения: 31 227
Не съм била на бригада и май съм пропуснала доста. Бях малд пионер и всичко се разпадна. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 172
За добро утро в новата тема(или добър ден Wink) ви търсих кафе от едно време, ама попаднах в съвсем неактуално за темата.Ми пък ми хареса и го изтипосвам на хаир да е.  Sunglasses



Та, к'во за бригадите?

# 14
  • Мнения: 608
Разглеждах досега албуми (представяте ли си-хартиени  hahaha) и ви преснимах няколко снимки, ама пусто ужасно качество станаха. Две от бригада и една от Пантеона във Варна, където давахме почетен караул Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт