FARM VILLE - ТРЕТА ТЕМА - пак за върлите копачи, сеячи и берачи!

  • 34 819
  • 728
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Гледам, че тема номер 2 е заключена, така че си позволих да пусна нова   bouquet




Ето линк към втората тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=438037.0

Видяхте ли, че са пуснали разширенията за 22х22 и 24х24

# 1
  • London
  • Мнения: 292
Е кога ги пуснаха , отивам да видя.

# 2
  • Мнения: 2 374
Да,но на мен все още не ми дава да ги закупя.Някой знае ли кое нови трябва да се мине за да се закупят?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Да,но на мен все още не ми дава да ги закупя.Някой знае ли кое нови трябва да се мине за да се закупят?
Не знам колко нива, но според мен трябва да имаш определен брой съседи, за да можеш да разшириш.

# 4
  • London
  • Мнения: 292
Не са пуснали разширения, съседка която е на 52-ро ниво не са отключени при нея.

Съседи имам достатъчно, а съм и 43-то ниво накрая.Още не са ги пуснали.Пише локед, а не като преди "soon".

# 5
  • Варна
  • Мнения: 117
разширенията си стоят там много отдавна, но не може да се купят!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 841
разширенията си стоят там много отдавна, но не може да се купят!
Аха, само че бяха Coming soon.

# 7
  • Мнения: 183
Записвам се в третата тема,видна фермерка от месец-два съм,за сега съм на 27 ниво  Flutter

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Не са пуснали разширения, съседка която е на 52-ро ниво не са отключени при нея.

Съседи имам достатъчно, а съм и 43-то ниво накрая.Още не са ги пуснали.Пише локед, а не като преди "soon".
На предишните пишеше колко съседи ти трябват, за да купиш, а сега никъде нищо не пише, да му се не види. Но все пак има някакво развитие - от Coming soon на Locked  hahaha

# 9
  • Мнения: 2 374
Да,но на мен все още не ми дава да ги закупя.Някой знае ли кое нови трябва да се мине за да се закупят?
Не знам колко нива, но според мен трябва да имаш определен брой съседи, за да можеш да разшириш.
Съседи достатъчно имам.Аз за това за нивата питам.
Но според мене скоро ще ги пуснат,щом вече е Locked,а не очаквайте скоро.

# 10
  • Мнения: 0
Kally May, като сложиш крава от един краварник в друг или от кутията без да се слагат на земата можеш да в празен краварник може да се издои краварника след презареждане на прозореца

# 11
  • Мнения: 1 271
А така и аз видях, че вече има няккава промяна в разширенията, а дано ни огрее вече с тия разширения.

Извънземните пособия не смятам да купувам и без това вече ми е тясна фермата, едвам качвам нивата, защото нямам достатъчно лехички за садене, още съм на 31-во ниво  Close
Иначе гледам доста развитие има покрай фермичката, новита подаръчни декорации стават за направата на добър екстериор  Laughing

# 12
  • Мнения: 686
Записвам се в третата тема,видна фермерка от месец-два съм,за сега съм на 27 ниво  Flutter

Страхотна торта.Видяхте ли извънземните?Зелени крави,летящи чинии,житни кръгове Crazy.

# 13
  • Мнения: 1 271
Записвам се в третата тема,видна фермерка от месец-два съм,за сега съм на 27 ниво  Flutter


А стига бе, сега видях тортата, аз като заклет правач, да питам - кой мозък я измисли тая торта бе  Crazy  Направо е уцелил не десетката ми стотицата  Joy Страхотна !!!

# 14
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Дано пуснат разширенията скоро, че ми е много скучно иначе  Crossing Arms

Страхотна торта!!!   chef

Общи условия

Активация на акаунт