"План за забременяване"

  • 22 672
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 917
Имам предвид ето този.

Някоя пробвала ли го е? Резултат имаше ли?

От декември започваме с опитите и се рових в библиотеката. Много се учудих за трика с отхрачващ сироп.
Ако има други планове, съвети или подобни, моля за линк  Praynig

# 1
  • Мнения: 428
Имам предвид ето този.

Някоя пробвала ли го е? Резултат имаше ли?

От декември започваме с опитите и се рових в библиотеката. Много се учудих за трика с отхрачващ сироп.
Ако има други планове, съвети или подобни, моля за линк  Praynig

Здравей Г-жа Шуши!
В този план са описани достатъчно съвети. Най-важното нещо в него е ОВУЛАЦИЯТА. При всяка жена тя настъпва по различно време и ти трябва да разбереш кога са твоите 12 часа. Има достатъчно начини - мерене на БТемпература, тестове за овулация, следене на цервикалната слуз, която улесняват сперматозоидите да достигнат до яйцеклетката. Можеш и да ги комбинираш. Има резултати от този план, така става забременяването при всяка жена.
Дори и жените, които не са чували за овулация забаременяват по същия начин.
УСПЕХ, ще го имаш сигурна съм!

# 2
  • Мнения: 879
Моят план за забременяване е следния, не че работи  Rolling Eyes :
1. Меря БТ, като започвам от 6-7 ден, след като М свърши.
2. На 12-13 ден започвам с тестовете за овулация, аз съм с 28-дневен цикъл.
3. Пия ФК и вит. А до ову, а после ФК и вит. Е
4. Когато видя спад в БТ започваме секс всеки ден или през ден.
5. Продължаваме с опитите и когато БТ се повиши, но после почти веднага спираме.
6. Гледам да се храня здравословно, доколото мога- повече свежо плодове и зеленчуци, кис. мляко и бадеми
Дано нашето бебе да стане по-скоро! Много го искаме със съпруга ми!   bouquet

# 3
  • Мнения: 924
Момичета правете любов, а не планове за забременяване и бебето само ще дойде, всички тези изчисления и тестове не затормозяват ли излишно. newsm78

 Hug
Пожелавам ви скоро гушнете своите бебчета   bouquet

# 4
  • Мнения: 560
Момичета правете любов, а не планове за забременяване и бебето само ще дойде, всички тези изчисления и тестове не затормозяват ли излишно. newsm78

 Hug
Пожелавам ви скоро гушнете своите бебчета   bouquet

 newsm10

От такива планове се докарах до тежки депресии..... сега се опитвам да се измъкна от черната дупка, в коята съм изпаднала.

# 5
  • Мнения: 917
И аз се чудя  newsm78 Някои казват правете тестове, мерете т, следете овулация. Други казват не го мислете и ще стане.

# 6
  • Мнения: 519
И аз се чудя  newsm78 Някои казват правете тестове, мерете т, следете овулация. Други казват не го мислете и ще стане.
ами мила май наистина не трябва да го мислим Peace Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 560
И аз се чудя  newsm78 Някои казват правете тестове, мерете т, следете овулация. Други казват не го мислете и ще стане.

Е тези някои са прави. Аз мисля, че двойката трябва да опита няколко месеца, до година, ако не стане отивате на специалист, правите всички необходими изследвания, ако всичко е ОК, значи все някога ще стане, ако има проблем се лекува.
Но всичко е Божа работа, когато е писано ще се сбъдне.
А на нас не ни е много угодно това, знам, че всяка една жена иска още от първия месец да види  EFP , но това не е приказка, а реалният живот, който всъщност е една гадна помия.

Но не се отчайвайте момичета  Hug , сигурна съм, че всяка една от нас ще гушне своето бебче скоро  Praynig

# 8
  • Мнения: 914
И аз съм за това, че всичко си е божа работа. Пробвах известно време с тестове, мерене на температури, но нещо този секс под график не ме кефи...

# 9
  • Мнения: 241
Аз не бих правила такива планове,това е нагласена работа и е доста затормозяващо.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 698
аз пък понеже съм над 30 години, не мисля да оставям на случайността без тестове,БТ и прочие...затормозява или не,така с планове 2 пъти забременях...
хора разни,идеали също и всичко е според зависи...понякога и от нагласените неща се получава,а  приказки от сорта:не се вглеждайте...не използвайте тестове...правете любов-това и по план пак го правим с любов, та приказки от тоя сорт ако бях на 20-25,6 да-...над 30...34,5.....мерси...нека се "затормозявам"

# 11
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
аз пък понеже съм над 30 години, не мисля да оставям на случайността без тестове,БТ и прочие...затормозява или не,така с планове 2 пъти забременях...
хора разни,идеали също и всичко е според зависи...понякога и от нагласените неща се получава,а  приказки от сорта:не се вглеждайте...не използвайте тестове...правете любов-това и по план пак го правим с любов, та приказки от тоя сорт ако бях на 20-25,6 да-...над 30...34,5.....мерси...нека се "затормозявам"
Подкрепям те с две ръце, мила  Hug  Hug  Hug Още повече, че и аз съм над 30 и ми писна да оставям всичко на случайността! Лошото при мен е, че тестовете за ову никога нищо не ми отчитат Sad Остава ми само БТ...

# 12
  • Мнения: 850
        Момичета , нищо не е случайно в този живот ! Като за начало преди да започнете си направете задължително жената едни стандартни хормони , преглед , микробиология и цитонамазка ! Мъжа може да пусне една проба за микробиология на семенна течност ! Има всякакви бацили ! От там нататък следиш температурата задължително Фолиева киселина и то още поне 2 месеца преди да започнете бебеправенето ! Балансирано хранене , ограничаване на алкохол и цигари и от мъжка и женска страна и страст и любов ! Успех на всички ! И не забравяйте ако всичко това е наред и правите опити повече от 6 месеца и бебче няма са обърнете към репродуктивен генеколог ! Все пак нашите организми не са като на майките и бабите ни  и сме обременени с какви ли не глупости  #2gunfireHug Hug Hug
 При мен тези неща проработиха на 2 пъти но за съжаление не успешни , сега съм установила и другите причини и се надявам на 3 та с красив край !

# 13
  • Мнения: 57
аз пък понеже съм над 30 години, не мисля да оставям на случайността без тестове,БТ и прочие...затормозява или не,така с планове 2 пъти забременях...
хора разни,идеали също и всичко е според зависи...понякога и от нагласените неща се получава,а  приказки от сорта:не се вглеждайте...не използвайте тестове...правете любов-това и по план пак го правим с любов, та приказки от тоя сорт ако бях на 20-25,6 да-...над 30...34,5.....мерси...нека се "затормозявам"

И аз съм над 30 и искам второ детенце Simple Smile Обаче, до миналия месец пиех противозачатълни  и сега... Чудя се дали съм бременна или не. Хм... все ми се яде, болят ме леко гърдите, но в същото време си казвам че се самонавивам и това си го втълпявам... Thinking
А това за сиропа за кашлица ме разсмя и честно казано не го вярвам.

# 14
  • Мнения: 211
Опитахме се, но не стана. Това не е гаранция, де Peace
Но и аз мисля: да правим любов! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт