Кафемашина

  • 9 610
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 221
Момичета ,зная , че има вече тема., но имам една молбичка. Моля ви  посъветваите ме каква кафемашина да си купя  , за експресо и капучино,  до 100лв. Изчетох темата, но  цените там са ми  непоносими. Благодаря ви Simple Smile

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01000403
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01000747

Tези са по - евтини, имат и  капучино система

# 2
  • Мнения: 121
Аз съм се спряла на първата, но ще изчакам още малко да видим какви промоции ще пуснат.

# 3
  • Мнения: 1 885
С тез 3.5 бара ще прави негърска пот  Confused

# 4
  • Мнения: 1 236
С тез 3.5 бара ще прави негърска пот  Confused

Тя затова е с кана, за да се пие в голямо количество, а не с две филджанчета за еспресо дето да го ближеш като котка  Mr. Green

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
С тез 3.5 бара ще прави негърска пот  Confused

С колко бара, трябва да е една кафе машина? И какво трябва да се гледа при купуването? Имам една еспресо машина Солак, която правеше страхотно кафе близо 15г., но в последно време взе да сдава багажа. Веднъж я от ремонтираха, не знам дали си струва да давам пари пак за ремонт или да ли купя нова. Нещо нагревателя ми прави проблем (или и аз не знам, но не прави хубаво кафе вече), а според техника всичко е наред Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 236

С колко бара, трябва да е една кафе машина?

15-19 е оптималното. Още може да погледнеш каква е марката, какви функции има, такива неща  baby_neutral

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

С колко бара, трябва да е една кафе машина?

15-19 е оптималното. Още може да погледнеш каква е марката, какви функции има, такива неща  baby_neutral

Да, де  Wink Какви основни функции трябва да притежава една кафемашина за добро еспресо? Новото поколение  кафемашини, не ми познато, както споделих не съм има дертове с този уред 15г. Rolling Eyes ........ и да не струва повече от 200лв.

# 8
  • Мнения: 1 885
Ми то си имаше тема за кафемашините....шом 200 лв ти е горната граница ти препоръчвам Делонгито за 199 лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
За 100 лв. трудно ще си намериш хубава кафемашина.
По принцип Делонги и Саеко са едни от най-добрите.
Нашата е Саеко и съм много доволна, при това не е от най-скъпите им модели.

# 10
  • Мнения: 1 236

Какви основни функции трябва да притежава една кафемашина за добро еспресо?


Защо, на тебе какви допълнителни неща ти трябват, освен да пусне кафе в чашка?   Laughing Защото джаджи има всякакви по принцип  Mr. Green Най-елементарните са например да загрява чашата, да мели кафе, приставка за пяна на млякото, възможност за ползване на капсули, таймер, електронно табло с информация, кана, брой чаши, големина на чашите, воден филтър...

# 11
# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Какви основни функции трябва да притежава една кафемашина за добро еспресо?

Защо, на тебе какви допълнителни неща ти трябват, освен да пусне кафе в чашка?   Laughing Защото джаджи има всякакви по принцип  Mr. Green Най-елементарните са например да загрява чашата, да мели кафе, приставка за пяна на млякото, възможност за ползване на капсули, таймер, електронно табло с информация, кана, брой чаши, големина на чашите, воден филтър...

Бре, колко е напреднала техниката при кафемашините. Направо се обърках, искам кафемашина за еспресо, която да прави каймак, ръкохватка за две кафета и пара.
Няма да отварям кафене, направо се чудя кви са тези машини за 1000лв., за домашно ползване.

Половината неща не са ми ясни, каква е тази приставка за пяна на мляко, що е този воден филтър, капсулите не ги любя.

# 13
  • Мнения: 53
Твърдо съм ЗА Saeco, добри кафемашини са и си заслужават парите, лошото е, че няма да намериш такава за сума до 100 лв., но пък ако държиш на качеството.... Ето, това е може би най-евтиния модел - 199 лв.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Ето, това е може би най-евтиния модел - 199 лв.

Нашата е такава и прави много хубаво кафе. А аз съм много капризна и придирчива кафеджийка  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт