Хайде заедно да направим КОЛЕДНИТЕ ПОСТИ

  • 17 941
  • 407
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
На 15.11.2009 г., т.е. тази неделя започват постите. Хайде да ги изкараме заедно, за да ни бъде по-лесно!!!
Да си помогнем в това какво да ядем.
И да не забравим, че освен физическо е нужно и духовно пречистване, което е по-трудната част.
Да бъдем по-добри заедно.  chef

# 1
  • Мнения: 97
Аз съм "за", но такава тема пускат обикновено и в готварската, и при диетите, та не знам дали няма да се повторим, че и потретим. Иначе през тези пости съм решила не само да спазвам хранителните ограничения, но и въздържание откъм секс и алкохол Joy

# 2
  • Мнения: 2
После заедно ли ще бременеем пак?

# 3
  • Мнения: 46 526
Много ми е лесно да не ям месо, защото хич не го обичам, обаче много кила качвам  Tired ще се пробвам все пак  Laughing

... въздържание откъм секс и алкохол Joy

Тези няма да ги спазвам обаче  Rolling Eyes

После заедно ли ще бременеем ...

И това  Mr. Green

# 4
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Peace И аз Вас, без бременност,обаче  hahaha hahaha hahaha

# 5
  • Мнения: 107
Всеки пости от каквото си каже - някой само от месо, някой спират алкохола, някой спират секса. Всеки според това, което си реши!!!
Аз ще се огранича до яденето!!!
Ще се опитам и да бъда малко по-добра...  Laughing Дали ще ми се отдаде!
Живеем в трудно, зверско време, но ще се опитам да мисля положително и да не допускам лоши мисли в главата си... Това са трудно контролеруеми неща, но... имам желание
 

# 6
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Peace

# 7
  • Мнения: 10 691
И аз съм с вас  Grinning

# 8
  • Мнения: 107
Брей, вълшабства стават!!!
Администратора ме премести на правилното място!!! Hug
Чудеса!!!
Благодаря!!! Не се бях сетила, че тук ще бъде по на място!!!

# 9
  • Мнения: 107
Аз постя в сряда и петък. Тези дни са ми ясни - постни. Но за четвъртък съм се наканила да заговея с домашна торта!!!
А за събота току що си уговорих гости и ще врътнем едни тежки пържоли с червено вино!!!
Вие как ще заговеете?

# 10
# 11
  • Мнения: 2
аз сам от хората,които вече 3 година пости и ако трябва са сам честна много е трудно но се 4увстваш доста по лек и пречистен аз сам "ЗА"

# 12
  • Мнения: 78
Пишете ме и мен   bouquet

# 13
  • Мнения: 107
Нана, Ема,
Добре дошли!!!
Аз постя от някъде 15-16 годишна. Сега няма да споменавам на колко съм.  Laughing Наистина не е лесно, но е удовлетворяващо...

# 14
  • Мнения: 35
Влючвам се и аз към постещите   Hug
По принцим всяка сряда и петък постя от около 6 години и вече ми е навик, ама пълни коледни пости съм правила само 2-3 пъти
Вярно че не е лесно, но заедно ще е по интересно Peace

Общи условия

Активация на акаунт